קורסים וסדנאות בשירות

נושא השירות הינו נושא בעל חשיבות רבה לכל עסק או ארגון. אין עסק או ארגון שלא נותן שירות – מתן שירות הוא לעולם חלק בלתי נפרד מההוויה הארגונית, בין אם מדובר בשירות פנים או חוץ ארגוני.

בעולם העסקי התחרותי של היום, כאשר הבדלי הטכנולוגיה, המוצרים והמחירים כמעט בלתי מורגשים, מה שיעשה את ההבדל בין ארגון מצליח לארגון מדשדש הוא מיומנויות השירות של העובדים.
שירות מנצח ואיכותי הוא הרבה מעבר לשירות הטוב שאנו מוצאים במקומות רבים. זהו שירות עם נשמה, שירות שהוא חלק מהתרבות הארגונית, שירות לו שותפים כל העובדים בכל הדרגים ועוד.
בכדי למצב עסק או ארגון כבעל אוריינטציה שירותית כה מתקדמת יש להטמיע תרבות זו, ללמוד אותה ולפתח את מיומנויות השירות של כלל ההנהלה והעובדים.

סדנאות בשירות

מטרתן של סדנאות בשירות הינן לימוד ופיתוח מיומנויות ספציפיות הנדרשות ממנהל השירות או מאיש השירות בתפקידו המאתגר ומתן כלים קונקרטיים לביצוען. כאשר לארגון יש צורך בהקניית מיומנוית מסויימת החסרה למנהל השירות או לאיש השירות או בשכלול ופיתוח יכולות נקודתיות, הנדרשות לו בשלב זה, נכון יהיה לקיים סדנא המתמקדת בצורך. סדנאות למנהלי שירות ולאנשי שירות נעות החל ממפגש אחד (שמטרתו לרוב העלאת הנושא למודעות ומתן כלים ראשוניים) ועד מספר מפגשים (כאשר הכוונה הינה להטמיע באופן מעמיק יותר את המיומנויות הנדרשות ומתן כלים מתקדמים).

לרשימת סדנאות בשירות

קורסים בשירות

מטרתם של קורסים בשירות הנערכים בתוך הארגון הינם להצמיח ולגדל דורות של מנהלי שירות ואנשי שירות, תוך שכלול ופיתוח סל נרחב של מיומנויות נדרשות ומתן ארגז כלים נרחב לשימוש בחיי היום-יום הארגוניים. קורס בשירות הינו מעמיק וארוך יותר מסדנא, כיוון שהוא כולל בתוכו מגוון רחב של מיומנויות וכלים ומותאם, לרוב, לדרג ניהולי ספציפי או לצוות שירות ספציפי, אותו מעוניין הארגון לפתח. היתרון בקיום הקורסים כקורסים פנים ארגוניים (בשונה מהכשרת מנהלי שירות ואנשי שירות בקורסים חיצוניים והטרוגניים) הינו בחיבור לתרבות הארגונית, למטרות הארגון, לערכים ולקודים ההתנהגותיים אותם מעוניין הארגון לקדם.

קורסי שירות בגישת Case-Study:

ההנחה העומדת בבסיס הדרכה בשיטת Case study היא שהלמידה היעילה ביותר נעשית על מקרים מהשטח. אמנם, בכל הדרכה אנו מעודדים דיון במקרים קונקרטיים, אולם הייחודיות של הדרכה שלמה המתבססת על פורמט זה היא בקישור המיומנויות והכלים הנלמדים לחיי היום-יום בצורה שוטפת ומעקב אחר השינויים המתחוללים לאור השימוש בכלים ובמיומנויות החדשים.

לדוגמא – איש שירות שבוחר לעבוד על מיומנויות השיחה השירותית – העובד נדרש להציג את האתגר עימו הוא מתמודד למול הקבוצה (כיצד בא לידי ביטוי הלכה למעשה בשטח) ולעדכן במהלך הקורס על התקדמותו בנושא, בחיבור למיומנויות ולכלים שנלמדו. בדרך זו, כל מנהל שירות ואיש שירות עובר הדרכות בכל הנושאים, ובו-זמנית בוחר לעבור תהליך אישי ומעצים לכל אורך התוכנית בנושא אחד או שניים, הנדרשים לו ביותר, לפי בחירתו האישית.

לרשימת קורסים בשירות

אילו מנהלי שירות ואנשי שירות אתה רוצה בארגון?

ההיצע של הקורסים והסדנאות הינו רב ומבלבל, לעיתים נדמה כי כמעט כל קורס וסדנא הכרחיים לארגון שלך. כל שעליך להחליט הוא האם ישנם תחומים מסויימים שכרגע דחופים וחשובים לך יותר לקדמם. והאם היית רוצה לעשות הדרכה או סדנא חד פעמית, או קורס ייעודי לאוכלוסיות מסויימות? מן הסתם יש לך תהיות ושאלות ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן – לייעץ ולכוון. אתה מוזמן להשאיר את פרטיך בדף הקשר מטה ואנו נתקשר אליך בהקדם לשיחת ייעוץ וקביעת פגישת היכרות ובירור צרכים, לאחריה נוכל להתאים לך את ההדרכות הנדרשות בארגון שלך היום ובהמשך הדרך.

מעוניינים בהכוונה?

מלאו פרטים ונשמח לעזור