פיתוח ארגוני

האם הארגון מוביל את השוק ומשיג את מטרותיו? האם המנהלים בארגון בעלי כישורים מתאימים? האם מידת שביעות הרצון של העובדים גבוהה? מהו המצב המדוייק שבו נכון לארגון אותו אתה מייצג להיות בו? בעוד חודש? בעוד שנה? בעוד 10 שנים? אנחנו מזמינים אותך לחלום איתנו את החלום הגדול ביותר עבור הארגון אותו אתה מייצג ואז לתת לנו לסייע בידך להגשים אותו, באמצעות תהליך יעוץ ארגוני ממוקד לתוצאות. ייעוץ ופיתוח ארגוני לפריצות דרך ומימוש הפוטנציאל הארגוני.

ייעוץ ארגוני

להיות ארגון הפועל באופן מושכל ומתוכנן, בהתאם לתרבות ארגונית ברורה, חזון ואסטרטגיה, על מנת לייעל תהליכים, לקדם את שביעות רצון המנהלים והעובדים, להציב את האנשים הנכונים בעמדות המפתח וליצור ארגון יעיל ורווחי, המוביל את השוק ומתבלט מעל המתחרים.

עוד על ייעוץ ארגוני

פיתוח מנהלים

איך מגדלים מנהלים בעלי חזון, יוזמה ומסירות? מנהלים שהם גם מנהיגים, ומנטורים וגם מצליחים לנהל את עובדיהם ואת עצמם בו זמנית?

עוד על פיתוח מנהלים…

קורס פיתוח מנהלים

בוא ללמוד כיצד להיות המנהל שתמיד חלמת – להנהיג, להוביל ולקדם אנשים, צוותים וארגונים לעבר הצלחות; להשאיר חותם על הארגון ולהתקדם בהיררכיה, תוך למידה ממנהלים בכירים, חיבור מיידי לחיי היום-יום הארגוניים ויישום בשטח של כלים וטכניקות מתקדמים בניהול אנשים.

עוד על קורס ניהול – פיתוח מנהלים

פיתוח צוות עובדים

ממקום מאתגר, מקצועי ומגבש. להניע צוותי עובדים להתמקצעות ועבודת צוות עד רמת "אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד".

עוד על פיתוח צוות עובדים…

פיתוח הדרכה במכירות

איך להצמיח אנשי מכירות מקצועניים ומיהמנים, שיצמחו עם הארגון, ממקום של חיבור אישי ומקצועי כאחד?

עוד על פיתוח הדרכה במכירות

פיתוח הדרכה בשירות

האם הצוות שלך נותן שירות ברמה כה גבוהה שעולה על ציפיות הלקוחות, מפתחת נאמנות והופכת אותם לממליצים?

עוד על פיתוח הדרכה בשירות

ייעוץ עסקי

רוצה להצמיח את העסק שלך? מרגיש שהגיע הזמן לקחת אותו צעד אחד קדימה? מחפש את הפתרון המותאם לעסק שלך?

עוד על ייעוץ עסקי

לימודי ניהול

בעולם המודרני היום בו המשתנה הוא הקבוע, על המנהל לדעת ולשלוט בתחומים רבים ולתמרן בין כולם. תחומי ידע רבים צובר מנהל מנוסה מלבד הידע המקצועי עליו לדעת מנהל עסקים, שיווק, פולטיקה ארגונית, דיני עבודה,משא ומתן, ניהול הון אנושי, הנעת עובדים, גישור, ופיתוח אישי ומקצועי. לימודי הניהול משלבים את כל תחומי הידע האלה ובפיתוח הכלים והמיומנות האישיים יובילו כל מנהל למנהיג מוביל.

עוד על לימודי ניהול

מועדי קורסים קרובים

הרצאה יעוץ עסקי - תמיר

לפרטים ובדיקת התאמה

מלאו פרטים ונשמח לעזור