לימודי אימון אישי בצפון ראש-פינה/עמיעד

להפוך את הכישרון למקצוע!
אם תמיד רצית לקדם אנשים להצלחות ומימוש עצמי בחייהם, אם תמיד אמרו לך שאת/ה יודע/ת להקשיב, לכוון ולעזור לאחרים לעשות שינוי בחייהם, מקומך איתנו! מכללת יוזמות היא המכללה המובילה בארץ ללימודי אימון אישי, הכשרת מאמנים (קורס קאוצ'ינג) והתמחויות באימון. הלימודים חווייתיים ומעשיים הכוללים התנסות אמיתית בשטח, צוות המנחים מוסמך ומקצועי. קורס הכשרת מאמנים אישיים הינו בפיקוח אוניברסיטה ומוכר ע"י לשכת המאמנים בישראל.
כתובת הסניף: עמיעד, בית טורקיז.

תאריכי פתיחת הקורסים הקרובים:

קורס קואצ'ינג – הדרך האפקטיבית ביותר לפריצת דרך אישית ומקצועית

בעידן הנוכחי שבו אנשים מבקשים למצות את הפוטנציאל שלהם ומבינים כי מאמן מיומן מספק את כל הכלים הנדרשים לכך, לימודי אימון אישי בצפון הם קרש קפיצה יעיל מאין כמותו לרכישת המקצוע שהופך למבוקש יותר ויותר. קורס הקואצ'ינג של מכללת יוזמות הוא גם מפתח להתפתחות אישית משמעותית: במהלך הלימודים תעברו תהליך אימון שיסייע לכם להבין מהם החוזקות שלכם ומהם החסמים שמקשים עליכם למצות את אותן חוזקות ולממש את התשוקות האמיתיות שלכם. צוות המנחים של מכללת יוזמות מורכב ממאמנים מוסמכים ומקצועיים, בעלי ניסיון רב כמאמנים אישיים ומנחי קבוצות, כך שכל תלמיד ותלמידה זוכים לחוויה מרתקת אשר מובילה לפריצות דרך מעבר לכל דמיון.

מה כוללים לימודי אימון אישי במכללת יוזמות?

לימודי אימון אישי בצפון הארץ במכללת יוזמות מכשירים מאמנות ומאמנים מקצועיים במיוחד, ויעידו על כך היכולות הגבוהות של אלפי הבוגרים שכבר מביאים לידי ביטוי את הכלים הרבים שרכשו. הקורס חוויתי ומקנה מגוון רחב מאוד של כלים מעשיים ולצידן ידע עדכני ומקיף במיוחד – בעצם כל מה שמאמן מצוין זקוק לו.
בקורס נלמד מודל אימוני ייחודי המורכב מנושאים שונים כגון: מיומנויות תקשורת אישית ובינאישית, חשיבה מקדמת ומנצחת, סוגי אינטליגנציות והאופן שבו הן תורמות לחיים מיטביים, נכיר את הנכסים והחוזקות שלנו כמו גם את האמונות המגבילות ודרכים להתגברות עליהן, הקשבה ללא שיפוטיות, פסיכולוגיה חיובית ואתיקה באימון. כמו כן תקבלו כלים שיסייעו לכם בשיווק ופיתוח הקריירה שלכם כמאמנים.
נדבך מרכזי נוסף בקורס הוא ביצוע פרקטיקום הכולל שני תהליכי אימון תחת הדרכה צמודה של צוות המכללה.

למי מתאימים הלימודים?

לימודי אימון אישי בצפון מתאים למי שרוצה לפתח קריירה בתחום נחשב ונחשק, וכן למי שעבודתו כוללת העצמת אנשים כך שכלים אפקטיביים מתחום האימון ישדרגו את יכולותיו וירחיבו את ארגז הכלים המקצועי שלו (מטפלים בשיטות שונות, אנשי חינוך, יועצים, מנהלים בכל הדרגים ועוד).
תנאי הקבלה הם גיל 26 ומעלה, תואר אקדמי או ניסיון מעשי בעבודה שהינה רלוונטית לעולם הקואצ'ינג ומעבר של ראיון אישי וראיון מקצועי. גם אם אתם לא עומדים בדרישות הפורמליות אבל מצוידים ביכולות אישיות גבוהות, ועוסקים בתחומים נושקים לאימון – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולבחון את האפשרות למנף את הנטייה הטבעית ואת היכולות המובנות בכם למקצוע של ממש, שכאמור הופך מבוקש יותר ויותר.
קורס הכשרת מאמנים של מכללת יוזמות הינו היחיד בפיקוח אוניברסיטה ומוכר ע"י ל שכת המאמנים בישראל. לימודי אימון אישי בצפון מוכרים הן על-ידי קרנות השבתון של הסתדרות המורים וארגון המורים והן על-ידי מדור פרישה של משרד הביטחון.

לימודי אימון אישי בצפון ופריסה ארצית

המרכז הארצי של יוזמות נמצא בחיפה, ובמקביל אליו פועלים 12 מרכזי הדרכה נוספים בכל רחבי הארץ. קיימים 2 מרכזי הדרכה באזור הצפון שנמצאים בבית טורקיז שבקיבוץ עמיעד ובאזור התעשייה בראש פינה. הגישה אל מרכזי ההדרכה של מכללת יוזמות נוחה, כולל חנייה חינם.

בנימה אישית

בין אם אתה מתלבט האם בכלל ללמוד קורס קואצ'ינג ובין אם אתה כבר מאמן ומתלבט לאיזו התמחות להירשם – נשמח מאד לסייע לך לבחור את הכיוון המתאים ביותר עבורך, ברמה האישית והמקצועית כאחד. צוות היועצים שלנו ישמח להקשיב ולכוון. מזמינים אותך להתקשר או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם. לחץ כאן לקריאה מעמיקה על לימודי קואצ'ינג והתמחויות באימון.

לפרטים ובדיקת התאמה

מלאו פרטים ונשמח לעזור