הייחודיות שלנו

אנו בקבוצת יוזמות מאמינים כי תוכניות פיתוח והדרכה יעילות, שמטרתן להניע את המשתתפים לעשות את השינויים הנדרשים, להטמיע את המיומנויות והכלים הנלמדים ואכן לקדם את העסק ו/או הארגון קדימה, חייבות לכלול את האלמנטים הבאים:

 • פיתוח והתאמת תוכנית הליווי בעבודה משותפת עם מנהל/ת ההדרכה או מנהל/ת משאבי האנוש של הארגון – לצורך תיאום ציפיות מלא, התאמת התוכנית לצרכים של הארגון ול"אני מאמין" הארגוני, למטרות הארגון ולחזון הארגוני ושיתוף פעולה מלא בהשגת המטרה המשותפת.
 • תוכניות הדרכה מודולריות – הכוללות תהליך בירור צרכים עם נציגים מקבוצת המודרכים, העברת תוכנית ההתערבות המותאמת ללקוחות ופגישות המשך תקופתיות, לצורך הטמעת השינוי הנדרש לאורך זמן והמשך ליווי מקצועי מעמיק.
 • מפגש תיאום ציפיות, מחוייבות והתנעת התהליך – המפגש הראשון בכל תוכנית הדרכה הינו מפגש תאום ציפיות והנעת המשתתפים, קבלת מחוייבותם לתהליך והתאמה סופית של התכנים לצרכים העולים מן השטח. בדרך זו אנו מוודאים כי משתתפי התוכנית אכן מחוייבים לתהליך ולא יושבים במפגשים רק מתוך הכרח.
 • משימות אישיות וקבוצתיות בין המפגשים – לצורך למידה מתמשכת והקשרים בין מפגש למפגש, כמו גם חיבור הנושאים והמיומנויות הנלמדים לחיי העבודה השוטפת בזמן אמת.
 • שיטות הדרכה חווייתיות ויישומיות – ההדרכות מועברות ברובן בפורמט של אימונים, המתבסס בעיקרו על התנסויות חווייתיות בהן לוקחים המנהלים חלק פעיל, תוך ניתוח ההתנסויות, ניהול דיונים בנושאים הרלוונטיים ומתן עשיר של דוגמאות מעולם התוכן שלהם.
  כמו כן, נעשה שימוש בסימולציות ומשחקי תפקידים, במגמה לאמן ולתרגל את המשתתפים לקראת התמודדויות אמיתיות בעבודה היומיומית. שיטות הפעולה השונות מוסיפות מימד חווייתי ותורמות רבות לתהליך הלמידה.
 • תהליכי ליווי בזמן אמת – On Job Training – תהליכי ליווי בזמן אמת, במקביל או בסיום תוכנית ההדרכה, עם מאמן בכיר מטעם קבוצת יוזמות. מטרת התהליכים – הטמעת ומימוש המיומנויות והכלים הנלמדים, תוך קבלת משוב ואימון ממאמן מוסמך בזמן אמת.
 • התאמת איש ההדרכה ללקוח – לקבוצת יוזמות מנחים ומאמנים המגיעים ממגוון רחב של התמחויות וידע, בעלי נסיון רב בהדרכות ומומחיות בנושאים שונים. לכל ארגון ונושא הדרכה מותאם איש ההדרכה הטוב ביותר בתחומו.

מדוע בוחרים ללמוד דוקא אצלנו, ומה הסיבה שהסטודנטים ממשיכים ללמוד אצלנו במכללת יוזמות?!

 • בזכות המקצועיות: קורסי ההכשרה שלנו קיבלו את ההכרה והפיקוח של מוסדות מובילים בארץ – אוניברסיטת בר-אילן – היחידה ללימודי המשך של בית הספר לעבודה סוציאלית ע"ש גבי ולואיס וייספלד.
  קורסי הדרכת הורים קיבלו חסות אקדמית של המכללה האקדמית גורדון לחנוך, ומוכר לאופק חדש לעובדי הוראה בהיקף של 60 שעות.
  מכללת יוזמות היא המכללה המובילה בישראל ללימודי NLP והנציגה הבלעדית היחידה של ארגון ה-NLP האמריקאי המוביל: ABNLP.
 • בזכות הקירבה: 14 מרכזי הדרכה ברחבי הארץ: עמיעד/ראש פינה, חיפה, ירכא, פרדס חנה, תל אביב, רעננה, רחובות, ירושלים, באר שבע ואשקלון.
 • בזכות המגוון: מגוון רחב של התמחויות ייחודיות ולימודי המשך למאמנים, הכוללים שעות סופרוויז'ן המוכרות כתהליך אימון תחת הדרכה לקבלת דרגה עפ"י דרישות לשכת המאמנים בישראל. זאת בנוסף לימי עיון, סדנאות, העשרות מקצועיות, סופי שבוע לימודיים ועוד.
 • בזכות אפשרויות הלמידה: מגוון אפשרויות לימוד חדשניות.
  פרונטלי: מכללת יוזמות מפעילה מרכזי הדרכה בפריסה ארצית, עם המנחים הטובים ביותר, כך שתוכלו ללמוד בנוחות המרבית, קרוב לביתכם.
  אונליין: חשוב לנו שתוכלו ללמוד בנוחות של הבית, מבלי לוותר על המקצועיות והחוויה. כל קורסי ההכשרה שלנו מתקיימים גם המתכונת מקוונת.
  אינטרפרסונל: שיטת למידה חדשנית המותאמת לעידן הנוכחי. משלבת מפגשי לימוד אינטרנטיים יחד עם ליווי פרסונלי אישי, ממש כמו קורס פרטי 1:1.
 • בזכות הביתיות: האנרגיות, החברות, הפרגון, השייכות, האהבה, השירות, ההקשבה והדלת הפתוחה תמיד לכל סטודנט ובוגר לביקורים, שיחות אישיות, התייעצויות מקצועיות והכוונה, בכל שלב של הלימודים ולאחריהם.
 • בזכות העומק: מתחייבים לכם לפיתוח אישי שלכם כמאמנים, באמצעות חוויית אימון מעשירה, ליווי אישי ומסור של צוות מנחים מיומן, למידה מתוך החוויה האישית, עבודה מעמיקה על מיומנויות אישיות ובינאישיות שלכם כמאמנים ועוד.
 • בזכות הצוות: נותנים לכם את ההזדמנות ללמוד מצוות המנחים המוכשר והמסור ביותר:
  תמיר פלג (מנכ"ל); דנית הלפרן, דנה קוטיק-שזיפי, קלרה ריספלר, מירי פולק, מיכל גבעון, נורית גרוס, ענת הבר, תמר יאירי.
 • בזכות הבוגרים: יותר מ – 6000 סטודנטים ובוגרים, הממשיכים את התפתחותם המקצועית בקורסי המשך, התמחויות והעשרה. בוגרים שעוסקים בתחום הנפלא של האימון ממקום של מסירות, מצוינות ויושרה מקצועית; בוגרים הממליצים לחבריהם להצטרף למכללת יוזמות, מייצגים את המקצוע בכבוד ומקצועיות ומביאים לנו הרבה אושר וגאווה.
 • בזכות החשיפה: מכללת יוזמות מאפשרת לבוגריה להירשם, ללא עלות, לפלטפורמה שיווקית של אינדקס מאמנים באתר הבית שלנו, המקודם בגוגל ומניב קבלת פניות ממתאמנים באופן ישיר. בנוסף מוצעות חבילות עסקיות ושיווקיות לקידום הקריירה של הבוגרים.

לפרטים ובדיקת התאמה

מלאו פרטים ונשמח לעזור