לימודי אימון אישי בבאר-שבע

להפוך את הכישרון למקצוע!
אם תמיד רצית לקדם אנשים להצלחות ומימוש עצמי בחייהם, אם תמיד אמרו לך שאת/ה יודע/ת להקשיב, לכוון ולעזור לאחרים לעשות שינוי בחייהם, מקומך איתנו! מכללת יוזמות היא המכללה המובילה בארץ ללימודי אימון אישי, הכשרת מאמנים (קורס קאוצ'ינג) והתמחויות באימון. הלימודים חווייתיים ומעשיים הכוללים התנסות אמיתית בשטח, צוות המנחים מוסמך ומקצועי. קורס הכשרת מאמנים אישיים הינו בפיקוח אוניברסיטה ומוכר ע"י לשכת המאמנים בישראל.
כתובת הסניף – מכללת אתגר, רח' דרך המשחררים 7, באר שבע

תאריכי פתיחת הקורסים הקרובים:

איך לימודי קואצ'ינג מובילים להתפתחות גם במישור האישי וגם במישור המקצועי?

למרות שלכולנו יש יכולות ופוטנציאל גבוה, רובנו לא מצליחים להביא לידי ביטוי את מלוא היכולות שלנו ולא נהנים מהחיים כפי שהיינו יכולים ליהנות. לימודי קואצ'ינג הם דרך אפקטיבית ומעשית להסרת חסמים שונים, להעשרת ארגז הכלים במיומנויות חיוניות ולרכישת מקצוע מבוקש. קורס אימון אישי מוביל להתפתחות משמעותית ולמעשה לפריצת דרך של ממש גם בהיבט האישי וגם בקריירה.
בקורס אימון אישי באר שבע תחוו בעצמכם תהליך אימון, עם מאמנים בכירים ומנוסים במיוחד. תהליך זה יאפשר לכם לזהות את החוזקות שלכם, את התשוקות האמיתיות שלכם, את הנכסים שעומדים לרשותכם, את הערכים המדויקים שמנחים אתכם, את המכשולים שמעכבים אתכם ואת הדרכים היעילות ביותר לצליחת כל מכשול בדרך להפיכת כל חלום למציאות.

מכללה שהיא בית!

מכללת יוזמות היא בית להתפתחות אישית ומקצועית, שמלווה אותך באופן אישי שלב אחר שלב במהלך קורס ההכשרה, בהדרכה אישית במהלך הפרקטיקום והאימונים הראשונים ועד לשיווק נכון של העסק וביסוס הקריירה שלך כמאמן מוביל. בסיום שלב ההכשרה וההסמכה, תיחשף למגוון קורסי המשך והתמחויות למאמנים בתחומים שונים. אתם מוזמנים ליהנות ממסגרת מעצימה ולמצות את היכולות בדרך להתפתחות מתמדת בכל תחומי החיים.

הלימודים בבאר שבע מתקיימים במכללת אתגר שבאזור אוניברסיטת בן גוריון. המקום נגיש ונוח להגעה, הן ברכב פרטי (כולל חנייה חינם) והן בתחבורה ציבורית. מרכז ההדרכה ללימודי אימון אישי בבאר שבע הינו אחד מ-12 מרכזי ההדרכה של מכללת יוזמות ברחבי הארץ, שבהם הוכשרו כבר אלפי בוגרים – אשר הפכו למאמנים מצליחים.

בנימה אישית

בין אם אתה מתלבט האם בכלל ללמוד קורס קואצ'ינג ובין אם אתה כבר מאמן ומתלבט לאיזו התמחות להירשם – נשמח מאד לסייע לך לבחור את הכיוון המתאים ביותר עבורך, ברמה האישית והמקצועית כאחד. צוות היועצים שלנו ישמח להקשיב ולכוון. מזמינים אותך להתקשר או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם.
לחץ כאן לקריאה מעמיקה על לימודי קואצ'ינג והתמחויות באימון.

לפרטים ובדיקת התאמה

מלאו פרטים ונשמח לעזור