בואו נדבר

קורסים וסדנאות במכירות

מקצוע המכירות הינו אחד המקצועות השוחקים והמאתגרים ביותר. הסיבה היא שאיש המכירות מוציא אנרגיה רבה על שכנוע, השגת שביעות רצון, התמודדות עם לקוחות תובעניים והתנגדויות.

בנוסף, התדמית שדבקה באנשי המכירות הינה תדמית שלילית משהו – איש המכירות מצטייר בעיני הלקוח הפוטנציאלי כחסר אמינות ובעל מוטיבציה למכור בכל מחיר וכל דבר, ללא קשר לצרכים ולרצונות של הלקוח.
אנו בקבוצת יוזמות מאמינים כי איש המכירות האמיתי הינו מקצוען, בעל מוסר ויוזמה. איש שרואה במקצוע המכירות אתגר וקריירה ארוכת טווח.

מטרתם של קורסים במכירות וסדנאות במכירות הינם להעביר את המסר של היושרה, האמינות והמקצועיות ולהכשיר מנהלי מכירות ואנשי מכירות שיובילו את תחום המכירות ממקום של חיבור אישי ומקצועי. בדרך זו מקבל הארגון מנהלי מכירות ואנשי מכירות בעלי שביעות רצון מעבודתם, תחושת מימוש עצמי וחיבור אישי, התורמים ליציבות הארגונית ומפחיתים, במידה ניכרת, את התחלופה הגבוהה הקיימת בתחום. יציבות ארגונית זו מסייעת לצמצום ההוצאות בגין הכשרת מנהלי מכירות ואנשי מכירות חדשים ומחזקת את התקשורת והקשר שלהם עם הלקוחות, מה שתורם לנאמנות לקוחות והפיכתם לממליצים.

סדנאות במכירות

מטרתן של סדנאות במכירות הינן לימוד ופיתוח מיומנויות ספציפיות הנדרשות ממנהל המכירות או מאיש המכירות בתפקידו המאתגר ומתן כלים קונקרטיים לביצוען. כאשר לארגון יש צורך בהקניית מיומנוית מסויימת החסרה למנהל המכירות או לאיש המכירות או בשכלול ופיתוח יכולות נקודתיות, הנדרשות לו בשלב זה, נכון יהיה לקיים סדנא המתמקדת בצורך. סדנאות למנהלי מכירות ולאנשי מכירות נעות החל ממפגש אחד (שמטרתו לרוב העלאת הנושא למודעות ומתן כלים ראשוניים) ועד מספר מפגשים (כאשר הכוונה הינה להטמיע באופן מעמיק יותר את המיומנויות הנדרשות ומתן כלים מתקדמים).

לרשימת סדנאות במכירות

קורסים במכירות

מטרתם של קורסים במכירות הנערכים בתוך הארגון הינם להצמיח ולגדל דורות של מנהלי מכירות ואנשי מכירות, תוך שכלול ופיתוח סל נרחב של מיומנויות נדרשות ומתן ארגז כלים נרחב לשימוש בחיי היום-יום הארגוניים. קורס מכירות הינו מעמיק וארוך יותר מסדנא, כיוון שהוא כולל בתוכו מגוון רחב של מיומנויות וכלים ומותאם, לרוב, לדרג ניהולי ספציפי או לצוות מכירות ספציפי, אותו מעוניין הארגון לפתח. היתרון בקיום הקורסים כקורסים פנים ארגוניים (בשונה מהכשרת מנהלי מכירות ואנשי מכירות בקורסים חיצוניים והטרוגניים) הינו בחיבור לתרבות הארגונית, למטרות הארגון, לערכים ולקודים ההתנהגותיים אותם מעוניין הארגון לקדם.

קורסי מכירות בגישת Case-Study:

ההנחה העומדת בבסיס הדרכה בשיטת Case study היא שהלמידה היעילה ביותר נעשית על מקרים מהשטח. אמנם, בכל הדרכה אנו מעודדים דיון במקרים קונקרטיים, אולם הייחודיות של הדרכה שלמה המתבססת על פורמט זה היא בקישור המיומנויות והכלים הנלמדים לחיי היום-יום בצורה שוטפת ומעקב אחר השינויים המתחוללים לאור השימוש בכלים ובמיומנויות החדשים.
לדוגמא – איש מכירות שבוחר לעבוד על מיומנויות השיחה המכירתית – העובד נדרש להציג את האתגר עימו הוא מתמודד למול הקבוצה (כיצד בא לידי ביטוי הלכה למעשה בשטח) ולעדכן במהלך הקורס על התקדמותו בנושא, בחיבור למיומנויות ולכלים שנלמדו. בדרך זו, כל מנהל מכירות ואיש מכירות עובר הדרכות בכל הנושאים, ובו-זמנית בוחר לעבור תהליך אישי ומעצים לכל אורך התוכנית בנושא אחד או שניים, הנדרשים לו ביותר, לפי בחירתו האישית.

לרשימת קורסים במכירות

אילו מנהלי מכירות ואנשי מכירות אתה רוצה בארגון?

ההיצע של הקורסים והסדנאות הינו רב ומבלבל, לעיתים נדמה כי כמעט כל קורס וסדנא הכרחיים לארגון שלך. כל שעליך להחליט הוא האם ישנם תחומים מסויימים שכרגע דחופים וחשובים לך יותר לקדמם. והאם היית רוצה לעשות הדרכה או סדנא חד פעמית, או קורס ייעודי לאוכלוסיות מסויימות? מן הסתם יש לך תהיות ושאלות ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן – לייעץ ולכוון. אתה מוזמן להשאיר את פרטיך בדף הקשר מטה ואנו נתקשר אליך בהקדם לשיחת ייעוץ וקביעת פגישת היכרות ובירור צרכים, לאחריה נוכל להתאים לך את ההדרכות הנדרשות בארגון שלך היום ובהמשך הדרך.

חוות דעת Google

צ'ארנה אשכנזי
התחלתי ללמוד במכללת יוזמות קורס NLP כשאני סקפטית לחלוטין. מגיעה מהתחום המדעי המדויק לא רק שנגלה בפניי כלי אימוני מדהים...
צ
diklaadika
אני עפה על הקורס (אימון) וכל מה שקשור בחוויה !! אתי קרסו, המנחה שלנו היא באמת מהשורה הראשונה. מקצועית, יסודית,...
d
זמירה חדד
חוויה מעצימה, מלמדת, מאתגרת ומאפשרת להגיע לחדר האימונים עם מגוון כלים אימוניים ומגוון התנסויות המחדדות ומדייקות את המטרה...
ז
Liz Sarbagil
ההחלטה ללמוד במכללת יוזמות זו אחת הבחירות הטובות שלי . למדתי אימון ההסמכה וההכשרה והתמחיות אני אמשיך ללמוד ולהתמקצע שם....
L
chen michael
אני מאוד נהנית ללמוד במכללה, למרות שהקורס בזום מרגישים את התמיכה והליווי לאורך כל הדרך. זה בטוח לא הקורס האחרון...
c
שלומי נגר
לומד אימון אישי במכללת יוזמות, בשלם הפרקטיקום. ללמוד במכללת יוזמות זאת חוויה יוצאת דופן. אווירה ביתית חברית ומקצועית ברמה הגבוהה...
ש
4.9

    לשיחת ייעוץ והתאמה

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם