קואצ'ינג- לימודים בפריסה ארצית

אנחנו יודעים שיש משמעות רבה לנוחיות של לימודים בקרבת הבית ולכן מכללת יוזמות מפעילה 12 מרכזי הדרכה ברחבי הארץ מבאר שבע ועד ראש פינה.
אתם מוזמנים לבחור את האזור הקרוב אליכם ולקבל מידע על מגוון הקורסים המתקיימים בו.

בית יוזמות ממוקם בצ'ק פוסט חיפה, זהו מרכז ההדרכה הראשי המשמש גם למשרדי הנהלת המכללה. בכל 12 מרכזי ההדרכה ברחבי הארץ תוכלו ליהנות מקורס קאוצינג – לימודים מעמיקים ומקצועיים המבוססים על מודל האימון ייחודי ומועברים על ידי צוות המנחים הבכיר של מכללת יוזמות.
מרכזי ההדרכה ממוקמים לנוחיותכם בערים מרכזיות, במיקומים בעלי גישה נוחה וחנייה צמודה בחינם.

במכללת יוזמות לומדים קאוצינג – לימודים בנוחות מקסימלית, ממש ליד הבית!

קואצ'ינג – לימודים לנוחותכם בכל אזור בארץ

החשיבות של קורס קאוצינג לימודים בפריסה ארצית הינה בהנגשת לימודי הכשרה מקצועיים לכל מי שרואה את עצמו במסלול הגשמה אישית ו/או קריירה בתחום מקצועות האימון. מכללת יוזמות שמחה להעמיד לרשותכם את התנאים הנוחים ביותר ללימודים: גישה נוחה, חנייה חינם וכיתות מאובזרות, כך שתוכלו למקסם את הלימודים וליהנות בדרך האישית שלכם להגשמה אישית ולהצטרף לבוגרים רבים שבחרו לעשות שינוי משמעותי בחיים ולרכוש מקצוע משמעותי ומספק.

צוות מנחים בכיר בפריסה ארצית

קורס הכשרת המאמנים של מכללת יוזמות הינו היחיד בפיקוח היחידה ללימודי המשך של ביה"ס לעבודה סוציאלית, ע"ש לואיס וגבי וייספלד, אוניברסיטת בר אילן. *הקורס אינו מקנה נ"ז אקדמאיות.
לימודי הקאוצ'ינג במרכזי ההדרכה השונים, מועברים כולם על ידי צוות המנחים הבכיר של יוזמות המורכב ממאמנים וותיקים עם נסיון רב בתחום, שהובילו מתאמנים רבים להצלחות בתחומים שונים. כל המנחים של מכללת יוזמות הינם מאמנים אישיים מוסמכים וחברים בלשכת המאמנים של ישראל.

מאמן טוב ממשיך להתפתח ולהתמקצע כל הזמן!

לימודי הקואצ'ינג של יוזמות מבוססים על מודל ייחודי שהנחת היסוד שלו היא התנסות וחוויה אישית הן הלמידה הטובה ביותר ומאמן טוב הוא זה שעבר תהליך אימון אישי בעצמו. לכן, כחלק מקורס ההכשרה המשתתפים עוברים תהליך אימון אישי חוויתי ומעצים, ורק לאחריו מקבלים את כל הכלים להפיכתם ממתאמנים למאמנים.
להיות מאמן פירושו להמשיך להתפתח ולהתמקצע כל הזמן. החשיבות של לימודים קרובים לבית היא קריטית לכל מי שרוצה להתחיל ולהתמיד בכך, להמשיך ללמוד ולהתפתח ולהפוך למאמן מוסמך ומוביל. בוגרי קורס הקאוצ'ינג של יוזמות מספרים על החוויה עוצמתית, על שיפור משמעותי באיכות החיים שלהם וקבלת כלים מתקדמים ומעשיים להובלת מתאמנים להצלחות.

אל תחכו! קואצ'ינג – לימודים קרובים לביתך.

אנחנו מזמינים אתכם לעשות את ההחלטה, להצטרף למשפחת יוזמות ולבוא ללמוד באחד ממרכזי ההדרכה שלנו. קורסי הקואצ'ינג בכל מרכזי ההדרכה שלנו מבטיחים לכם חוויה והתנסות מעצימות ויוצאות דופן בדרך להגשמה עצמית. זה הזמן לעשות שינוי שיוביל אתכם לחיים טובים יותר.

למידע וקורסים נוספים בנושא לימודי קואצ'ינג:

לימודי אימון אישי קואצ'ינגקורס הסמכת מאמנים אימון מתקדםקורס קואצ'ינג המסלול המלא של יוזמותקורס קואצ'ינג יוצרים מציאותקורס מנטורים למאמניםליווי ותמיכה לסטודנטיםמשובים מהסטודנטיםמסלול ההתפתחות המקצועית למאמניםקואצ'ר להיות מאמןcoaching מקצוע האימון בישראללהיות סטודנטיתמועדון יוזמים ונהנים

לפרטים ובדיקת התאמה

מלאו פרטים ונשמח לעזור