לימודי NLP בפריסה ארצית

אנחנו יודעים שיש משמעות רבה לנוחיות של לימודים בקרבת הבית ולכן מכללת יוזמות מפעילה 14 מרכזי הדרכה ברחבי הארץ מבאר שבע ועד ראש פינה.

אתם מוזמנים לבחור את האזור הקרוב אליכם ולקבל מידע על מועדי קורסי ה- NLP המתקיימים בו.

בית יוזמות ממוקם בצ'ק פוסט חיפה, זהו מרכז ההדרכה הראשי המשמש גם למשרדי הנהלת המכללה. במרכזי ההדרכה ברחבי הארץ תוכלו ליהנות מקורסי הכשרות מאמנים (קאוצ'ינג), לימודי NLP מקצועיים, קורסי התמחות למאמנים, סדנאות חוויתיות ועוד.

מרכזי ההדרכה ממוקמים לנוחיותכם בערים מרכזיות, במיקומים בעלי גישה נוחה וחנייה צמודה בחינם.

NLP- לימודים לנוחותכם בכל אזור בארץ

החשיבות של לימודי קורס NLP בפריסה ארצית הינה בהנגשת לימודי הכשרה מקצועיים לכל מי שרואה את עצמו במסלול הגשמה אישית ו/או קריירה בתחום מקצועות האימון. מכללת יוזמות שמחה להעמיד לרשותכם את התנאים הנוחים ביותר ללימודים: גישה נוחה, חנייה חינם וכיתות מאובזרות, כך שתוכלו למקסם את הלימודים וליהנות בדרך האישית שלכם להגשמה אישית ולהצטרף לבוגרים רבים שבחרו לעשות שינוי משמעותי בחיים ולרכוש מקצוע משמעותי ומספק.

צוות מנחים בכיר בפריסה ארצית

לימודי ה- NLP במרכזי ההדרכה השונים, מועברים כולם על ידי צוות המנחים הבכיר של יוזמות המורכב ממומחי NLP, מאסטרים וטריינרים וותיקים עם נסיון רב בתחום, שהובילו מתאמנים רבים להצלחות בתחומים שונים. כל המנחים של מכללת יוזמות הינם מאמנים אישיים מוסמכים וחברים בלשכת המאמנים של ישראל.

אל תחכו! NLP – לימודים קרובים לביתך.

אנחנו מזמינים אתכם לעשות את ההחלטה, להצטרף למשפחת יוזמות ולבוא ללמוד באחד ממרכזי ההדרכה שלנו. קורסי ה- NLP בכל מרכזי ההדרכה שלנו מבטיחים לכם חוויה והתנסות מעצימות ויוצאות דופן בדרך להגשמה עצמית. זה הזמן לעשות שינוי שיוביל אתכם לחיים טובים יותר.

לפרטים ובדיקת התאמה

מלאו פרטים ונשמח לעזור