לימודי אימון אישי בירושלים

להפוך את הכישרון למקצוע!
אם תמיד רצית לקדם אנשים להצלחות ומימוש עצמי בחייהם, אם תמיד אמרו לך שאת/ה יודע/ת להקשיב, לכוון ולעזור לאחרים לעשות שינוי בחייהם, מקומך איתנו! מכללת יוזמות היא המכללה המובילה בארץ ללימודי אימון אישי, הכשרת מאמנים (קורס קאוצ'ינג) והתמחויות באימון. הלימודים חווייתיים ומעשיים הכוללים התנסות אמיתית בשטח, צוות המנחים מוסמך ומקצועי. קורס הכשרת מאמנים אישיים הינו בפיקוח אוניברסיטה ומוכר ע"י לשכת המאמנים בישראל.
כתובת הסניף – מכון שכטר, אברהם גרנות 4, ירושלים

תאריכי פתיחת הקורסים הקרובים:

התפתחות אישית ומקצועית

לכל אחד ואחת מאיתנו ישנם חלומות, הן בתחום האישי והן בתחום המקצועי, אבל גם לא מעט חסמים שמונעים מאיתנו להפוך את החלומות למציאות מתגמלת. גם כשאנחנו מבטיחים לעצמנו שלא ניתן לשום דבר לעצור אותנו בדרך לפריצת הדרך המיוחלת, ומקדישים לא מעט משאבים להגשמת המטרות, עדיין ישנם מכשולים שמעכבים אותנו, והתוצאה: חיים שיש בהם מרכיב משמעותי של תסכול ותחושה שאנחנו לא מגיעים לשביעות רצון מירבית.

אימון אישי הוא כלי אפקטיבי מאוד להסרת חסמים ולהאצה משמעותית של תהליכי שינוי בחיים. תהליך האימון מספק לכל אדם נקודת מבט רחבה יותר, מודעות מלאה לחוזקות שלו והבנה יסודית של הדפוסים המעכבים אותו בחיים. אימון אישי מהווה קרש קפיצה רב עוצמה אל חיים עם איכות אמיתית. ההצלחות הרבות בתחום האימון והעובדה שמדובר בתהליך ממוקד מטרה ועל כן קצר מועד, הופכות את המאמנים לאנשי מקצוע מבוקשים. רווח נוסף של אימון אישי בירושלים הוא שבמקביל להתפתחות המקצועית מושגת גם צמיחה אישית משמעותית.

הניסיון שלנו – הרווח שלכם

מכללת יוזמות מפעילה 12 מרכזי הדרכה בפריסה ארצית. צמחנו מתוך עבודה בשטח עם עסקים וארגונים מהמובילים בארץ במטרה להקנות גם לאנשים פרטיים כלים שהוכחו כרבי עוצמה, ידע עדכני ורחב היקף והזדמנות להפוך לאנשים שמחים יותר ולאנשי מקצוע איכותיים ומבוקשים.
המרכז הראשי של יוזמות נמצא בחיפה. לימודי אימון אישי בירושלים מתקיימים במרכז ההדרכה שלנו הממוקם במכון שכטר, במקום נגיש הן למגיעים בתחבורה ציבורית והן למגיעים ברכב פרטי שלרשותם עומדת חנייה חינם. לצוות המנחים שלנו ניסיון עשיר בהכשרת מאמנים אישיים והליווי האישי לכל תלמיד ותלמידה נמשך גם לאחר שהקורס עצמו מסתיים – יוזמות היא בית של ממש הן להתפתחות מקצועית והן להתפתחות אישית, כך שאיתנו תוכלו להמשיך להתפתח ולהגשים את כל החלומות שלכם.

בנימה אישית

בין אם אתה מתלבט האם בכלל ללמוד קורס קואצ'ינג ובין אם אתה כבר מאמן ומתלבט לאיזו התמחות להירשם – נשמח מאד לסייע לך לבחור את הכיוון המתאים ביותר עבורך, ברמה האישית והמקצועית כאחד. צוות היועצים שלנו ישמח להקשיב ולכוון. מזמינים אותך להתקשר או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם.
לחץ כאן לקריאה מעמיקה על לימודי קואצ'ינג והתמחויות באימון.

לפרטים ובדיקת התאמה

מלאו פרטים ונשמח לעזור