בואו נדבר

לימודי אימון אישי ברעננה

להפוך את הכישרון למקצוע!
אם תמיד רצית לקדם אנשים להצלחות ומימוש עצמי בחייהם, אם תמיד אמרו לך שאת/ה יודע/ת להקשיב, לכוון ולעזור לאחרים לעשות שינוי בחייהם, מקומך איתנו בקורס אימון אישי ברעננה! מכללת יוזמות היא המכללה המובילה בארץ ללימודי אימון אישי, הכשרת מאמנים (קורס קאוצ'ינג) והתמחויות באימון. הלימודים חווייתיים ומעשיים הכוללים התנסות אמיתית בשטח, צוות המנחים מוסמך ומקצועי. קורס הכשרת מאמנים אישיים הינו בפיקוח אוניברסיטה ומוכר ע"י לשכת המאמנים בישראל.

כתובת הסניף: מכללת גל, שמחה הולצברג, רעננה

הקורסים הקרובים נפתחים בתל אביב:

קרש קפיצה לחיים שתמיד רציתם ולקריירה מתגמלת

עם יד על הלב: האם אתם מרוצים לגמרי מהחיים הנוכחיים שלכם? האם אתם מאמינים שהם יכולים להיות מספקים יותר ומהנים יותר? לרוב בני האדם יכולות גבוהות מאוד שמהוות נכסים יקרי ערך, אבל במקביל גם תבניות מחשבה שמונעות את מיצוי החוזקות ומילוי התשוקות האישיות. התוצאה, במרבית המקרים, היא חיים שהם פשרה ולעיתים אף תסכול.

תהליך אימון אישי הוא דרך אפקטיבית להפליא להסרת האמונות החוסמות ולשדרוג משמעותי של החיים שלכם בכל ההיבטים. קרש קפיצה רב עוצמה אף יותר הוא קורס אימון אישי ברעננה. במהלך הלימודים תעברו תהליך אימון אישי בקבוצה, שיסייע לכם להבין מהם החוזקות שלכם ומהם החסמים שמקשים עליכם למצות את אותן חוזקות ולממש את התשוקות האמיתיות שלכם. כמו כן תלמדו מודל אימון ייחודי ותקבלו כלים מקצועיים ומעשיים להובלה של אנשים למימוש עצמי והצלחות. צוות המנחים של מכללת יוזמות מורכב ממאמנים מוסמכים ומקצועיים, בעלי ניסיון רב כמאמנים אישיים ומנחי קבוצות, כך שכל תלמיד ותלמידה זוכים לחוויה מרתקת אשר מובילה לפריצות דרך מעבר לכל דמיון.

בנוסף מתאימים לימודי קואצ'ינג ברעננה למטפלים בשיטות שונות, לאנשי חינוך וליועצים שרוצים להשביח את יכולותיהם המקצועיות ובכך לחזק את מעמדם בתחום עיסוקם.

יוזמות – ללמוד במכללה שהיא בית!

לימודי קואצ'ינג ברעננה מתקיימים במכללת גל, רעננה. המכללה מפעילה בנוסף 12 מרכזי הדרכה בכל רחבי הארץ.
מכללת יוזמות היא בית – בית להתפתחות אישית ומקצועית, אחד המפתחות להצלחת מכללת יוזמות ובוגריה הרבים הוא הליווי המקצועי והאישי שנמשך במהלך הקורס כולו, בפרקטיקום, ובשיווק נכון של העסק בדרך לקריירה משמעותית ומבוקשת. מכללת יוזמות מציעה קורסי התמחות למאמנים במגוון תחומים, כך שתוכלו להמשיך להתפתח ולהתמקצע איתנו. מרכזי ההדרכה שלנו פתוחים עבור התלמידים והבוגרים בכל עת ואתם מוזמנים להתייעץ בכל סוגיה שחשובה לכם ולקבל כל תמיכה שתצטרכו כדי שתמשיכו לצמוח ולהצליח.

בנימה אישית

בין אם אתה מתלבט האם בכלל ללמוד קורס קואצ'ינג ובין אם אתה כבר מאמן ומתלבט לאיזו התמחות להירשם – נשמח מאד לסייע לך לבחור את הכיוון המתאים ביותר עבורך, ברמה האישית והמקצועית כאחד. צוות היועצים שלנו ישמח להקשיב ולכוון. מזמינים אותך להתקשר או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם.
לחץ כאן לקריאה מעמיקה על לימודי קואצ'ינג והתמחויות באימון.

חוות דעת Google

צ'ארנה אשכנזי
התחלתי ללמוד במכללת יוזמות קורס NLP כשאני סקפטית לחלוטין. מגיעה מהתחום המדעי המדויק לא רק שנגלה בפניי כלי אימוני מדהים...
צ
diklaadika
אני עפה על הקורס (אימון) וכל מה שקשור בחוויה !! אתי קרסו, המנחה שלנו היא באמת מהשורה הראשונה. מקצועית, יסודית,...
d
זמירה חדד
חוויה מעצימה, מלמדת, מאתגרת ומאפשרת להגיע לחדר האימונים עם מגוון כלים אימוניים ומגוון התנסויות המחדדות ומדייקות את המטרה...
ז
Liz Sarbagil
ההחלטה ללמוד במכללת יוזמות זו אחת הבחירות הטובות שלי . למדתי אימון ההסמכה וההכשרה והתמחיות אני אמשיך ללמוד ולהתמקצע שם....
L
chen michael
אני מאוד נהנית ללמוד במכללה, למרות שהקורס בזום מרגישים את התמיכה והליווי לאורך כל הדרך. זה בטוח לא הקורס האחרון...
c
שלומי נגר
לומד אימון אישי במכללת יוזמות, בשלם הפרקטיקום. ללמוד במכללת יוזמות זאת חוויה יוצאת דופן. אווירה ביתית חברית ומקצועית ברמה הגבוהה...
ש
4.9

    לשיחת ייעוץ והתאמה

    השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם