בואו נדבר

לימודי קואצ'ינג

להיות מאמן אישי פירושו להוביל אנשים לשינוי משמעותי בחייהם על ידי תהליך מעצים, ממוקד וקצר מועד. מאמן אישי מוביל אנשים להשגת מטרות ומימוש חלומותיהם תוך התפתחות אישית, צמצום הפער בין המצב המצוי למצב הרצוי והעלאת שביעות הרצון מחייהם.

הגשמה אישית, ייעוד אישי, סימון מטרות וחתירה ליעד הם מונחים שמלווים כל אחד מאתנו בכל שלב בחיים, כך שלא פלא כי קואצ'ינג הופך להיות אחת ההתנסויות ההכרחיות כמעט על מנת להגשים זאת. קואצ'ינג הוא המסלול העכשווי הנכון ביותר שעובר כל מי שרוצה למצות את הפוטנציאל שלו, להבין טוב יותר אילו מכשולים עומדים בפניו במהלך חייו ולפתח יכולת להתמודדות טובה יותרעם האתגרים של החיים המודרניים.

לימודי קואצ'ינג במוסד מוכר, המועברים על ידי מאמנים בעלי ניסיון וידע רב, מוכיחים לאנשים רבים שכבר אין סיבה להסתפק במסלול חייהם השגרתי מבלי להתפתח ולכבוש יעדים נוספים. ברוב המקרים אלה יהיו יעדים שחלמתם עליהם ולא העזתם לממש. לימודי קואצ'ינג יעזרו לכם להעמיק את ההיכרות והביטחון האישי בשדה היכולות והמיומנויות שלכם, וכן יפתחו בפניכם מסלול חיים מרתק ומלא סיפוק כמקצוע בו תוכלו להוביל גם לאחרים לממש את עצמם.

לימודי קואצ'ינג עוזרים לכם קודם כל לחוות את החיים שלכם במלואם ולמנף את היכולות והמסוגלות שלכם, כך שהחתירה למצוינות אישית תוביל אתכם למקומות שיפתיעו אתכם. כל יעד שתסמנו במסלול זה, כל הישג שתשיגו בין אם בכוונה או כתוצאת לוואי, יבנו מעתה את החיים שלכם על בסיס מודעות גבוהה יותר למה שתוכלו לעשות עם עצמכם וכיצד תוכלו לעזור גם לאחרים. זוהי חוויה שתבנה את החיים שלכם מחדש, גם אם מדובר רק בשינוי חיובי אחד קטן, ולאחר מכן תוכלו לאמן אחרים ולהוביל אותם לשינוי החיובי שייחלו לו בחיים.

במסלול המלא להכשרה והסמכת מאמנים אישיים של מכללת יוזמות, תחוו בעצמכם את עוצמתו של תהליך האימון האישי, תחשפו לכלים וטכניקות מתקדמים, ותפתחו את המיומנויות הדרושות לכם על מנת להיות מאמנים מוסמכים, מקצועיים ומובילים.

איך אדע שזה מתאים לי?

תמיד היית אוזן קשבת לסובבים אותך?
יש לך את התשוקה לקדם אנשים לעבר מימוש חלומות והגשמת הרצונות העמוקים ביותר שלהם? אם כן, אנחנו מזמינים אותך להצטרף למאות הסטודנטים והבוגרים שלנו שכבר חוו את התחום המרתק של לימודי קואצ'ינג ומובילים את תחום האימון האישי ממקום של יושרה, מקצועיות ורגישות.

אם אתה יודע שיש לך את זה, בוא להפוך את הכישרון למקצוע!
הצעד הראשון שלך הוא לימודי קאוצ'ינג.

תעודה בפיקוח אוניברסיטה

קורס הכשרת מאמנים אישיים של מכללת יוזמות הינו היחיד בישראל בפיקוח אוניברסיטה!

לעומדים בדרישות הקורס תוענק תעודה של מכללת יוזמות בפיקוח היחידה ללימודי המשך, ביה"ס לעבודה סוציאלית ע"ש גבי ולואיס וייספלד, אוניברסיטת בר-אילן* .
*הקורס בפיקוח היחידה ללימודי המשך, ביה"ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר אילן – *הלימודים אינם מקנים נ"ז אקדמאיות.

למה ללמוד ביוזמות?

 • ההתנסות והחוויה האישית – בלימודי קואצ'ינג של מכללת יוזמות לא רק לומדים אימון אלא גם חווים אימון! אנחנו מאמינים כי החוויה האישית היא הלמידה הטובה ביותר. ייחודיות הקורס הוא בשילוב של התנסות אותנטית מעצימה של התהליך האימוני (הן מצד תפקיד המתאמן ותפקיד המאמן) עם ידע מעשי וטכניקות מתקדמות מהתחום. המודל האימוני מגבה את השטח ולא להיפך.
 • להיות חלק מהטובים ביותר – כמכללה המובילה בתחום האימון בארץ אנו מאמינים במקצועיות, אתיקה ומצוינות. אנו שומרים על סף קבלה ורמת לימודים גבוהה מאוד. לכל מתעניין נקבעת פגישת היכרות עם המנחה המובילה של הקורס לשם בחינת נכונותו והתאמתו לתהליך, לקבוצה ולעיסוק העתידי שלו כמאמן. רק הטובים ביותר מתקבלים!
 • המנחים הבכירים בארץ – במכללת יוזמות מלמדים בכירי המאמנים בארץ בעלי ניסיון רב בתחום הדרכת האימון. למנחים המוכשרים שלנו יש את המיומנות והיכולת ללמד, להכשיר ולגדל אנשים להיות מאמנים מובילים, עם אתיקה, יושרה ומקצועיות ללא פשרות. כולם מאמנים בפועל עם שנות ניסיון רבות באימון, בעלי תארים אקדמיים ותחומי התמחות שונים ומאושרים ע"י לשכת המאמנים בישראל.
 • התפתחות אישית ומקצועית – תוכנית ההכשרה רואה במאמן עצמו את הכלי האימוני העיקרי ולכן אנו שמים דגש רב על התפתחותו האישית והמקצועית ועל כל מה שנדרש לשם כך; בנוסף ללימוד הידע האימוני (כלים ומיומנויות), לומדים המשתתפים לזהות וליישם את היכולות והעוצמות שלהם כמאמנים מקצועיים לעתיד.
 • מקדמים את הקריירה שלך – ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו. כדי לעזור לכם להתחיל את הקריירה ולהיות עצמאיים מצליחים, בנינו עבורכם אינדקס מאמנים המקודם וממומן בגוגל שתוכלו להירשם אליו בחינם וכך להיחשף לקהל גדול, הקצנו חדרי אימונים לנוחיותכם, דלת פתוחה להתייעצויות אישיות עם מיטב המנחים, ייעוץ לשיווק ופרסום במחירים מוזלים וכמובן נכונות לשיתופי פעולה.
 • השביל שלך מתחיל כאן – קורס הכשרת מאמנים – אימון אישי, הוא רק ההתחלה. בשונה מרוב המקומות בארץ במכללת יוזמות יש לכם את האפשרות להמשיך ולהתפתח אישית ומקצועית במגוון רחב של קורסי התמחות, סדנאות ופעילויות חווייתיות. זו אחת הסיבות שרבים מהבוגרים שלנו לומדים איתנו כבר שנה שישית ושביעית.
 • משפחת יוזמות – יוזמות זה בית… תכנסו ותרגישו את האנרגיות, ההתלהבות, השייכות. כל סטודנט הופך להיות חלק ממשפחה מקצועית תומכת, מאפשרת, מתפתחת ומפתחת. אנחנו כאן בשבילכם ועבורכם לאורך כל הדרך.
 • תעודה יוקרתית בפיקוח אוניברסיטה – התוכנית להכשרת מאמנים – קורס קואצ'ינג קיבלה את הפיקוח של אוניברסיטת בר-אילן, היחידה ללימודי המשך של בית הספר לעבודה סוציאלית ע"ש לואיס וגבי וייספלד. ומוכרת על ידי לשכת המאמנים בישראל.

יוזמות זה בית

כסטודנטים ביוזמות, אתם חלק מבית, ממשפחה – קהילת יוזמות.קהילת יוזמות היא קהילה מקצועית ואיכותית המאגדת את המאמנים בוגרי המכללה והמאמנים שבדרך, הסטודנטים, לקהילה מאוחדת, תומכת ומאפשרת. כחברי הקהילה תהנו ממגוון הטבות להתפתחות האישית והמקצועית ולקידום המותג והעסק שלכם:

 • "המפתחות להצלחה": סדרת מפגשי קהילה מקצועיים, חברתיים ואיכותיים, מלאים בתוכן מקצועי, חוויה וקהילה.
 • חשיפה באינדקס המאמנים באתר האינטרנט של יוזמות- אתר קבוצת יוזמות הינו אתר גדול, מקצועי ומקודם. אינדקס המאמנים מהווה פלטפורמה שיווקית המאפשרת חשיפה לקהל רחב והגדלת קהל הלקוחות שלכם.
 • פרסום וחשיפה בעמוד הפייסבוק של קבוצת יוזמות המונה מעל 15,000 חברים
 • קהילת בוגרי יוזמות בפייסבוק – קהילת סגורה של חברי הקהילה, המנוהלת ע"י מאמנים מוסמכים ומשמשת לשיתוף, התייעצות ודיונים מקצועיים אונליין.

תעודת קורס הכשרת מאמנים אישיים (קואצ'ינג)

תאריכי פתיחת הקורסים הקרובים:

בוגרים מספרים

קורס אימון אישי – קורס קואצ'ינג

זהו קורס ההכשרה הראשון שלך בדרכך להיות מאמן. קורס קואצ'ינג כולל 175 ש"א של לימודים חווייתיים ומעשירים, בתוספת 2 תהליכי פרקטיקום וסופרוויז'ן, בהתאם לדרישות לשכת המאמנים בישראל לצורך קבלת דרגה ותהליך אימון אישי בקבוצה. קורס הכשרת מאמנים הינו בפיקוח היחידה ללימודי המשך של בית הספר לעבודה סוציאלית ע"ש לואיס וגבי וייספלד, אוניברסיטת בר אילן. הקורס אינו מקנה נ"ז אקדמאיות.
לימודי אימון אישי – לשנות את חייך ולעזור לאחרים לשנות את חייהם.

עוד על קורס אימון אישי, קורס קואצ'ינג >>

אודות קורס הסמכת מאמנים

קורס חובה לכל מאמן המחוייב למקצועיות שלו – למידת נושאים מעמיקים ו- 4 תהליכי פרקטיקום וסופרוויז'ן, לצורך קבלת דרגה ע"י לשכת המאמנים. הקורס שייתן לך את פריצת הדרך לתחום.

עוד על קורס הסמכת מאמנים – אימון מתקדם >>

התמחויות למאמנים

מגוון נרחב של התמחויות לבוגרי לימודי אימון אישי, המאפשרים לכל מאמן למצוא את הנתיב הייחודי שלו, בזיקה לידע ולניסיון העבר שהוא מביא עימו, כמו גם לאישיותו ולנטיות ליבו.

עוד על קורסי התמחות למאמנים >>

סדנאות העשרה

העשרות חווייתיות וסדנאות חד-יומיות שמטרתן מתן כלים, היכרות עם תחומים חדשים, חשיפה להתפתחויות האחרונות באימון ועוד

עוד על סדנאות העשרה >>

ליווי ותמיכה לסטודנטים

רק לסטודנטים שלנו – פלטפורמה מיוחדת של אינדקס מאמנים, חדרי אימון וייעוץ אישי ומקצועי ללא עלות, לפריצת דרך בתחום.

עוד על ליווי ותמיכה לסטודנטים >>

חוות דעת בוגרי יוזמות

 • חנה הלוי

  מכללת יוזמות המכללה שלי, המקום הבלעדי והמועדף לצמיחה, הגשמה והאומץ להיות מי שאתה. יוזמות זה הבית שלי.

  חנה הלוי
 • אורנה גבע אלמגור

  מכללת יוזמות היא בשבילי נמל בית, מקצועי ותומך, ממנו אני יוצאת ואליו תמיד חוזרת להמשך ההתפתחות והתמקצעות שלי.

  אורנה גבע אלמגור
 • המהפך שלי בחיים התחיל כבר באמצע הקורס ביוזמות, ממליץ בחום לאותם אלא שרוצים לשדרג את חייהם בכמה רמות.

  יהודה צפרי
 • הקורס ביוזמות איפשר לי לחלום, להגשים, לפרוח ולשמוח. רוצה להוסיף תודה לענת ויוזמות שהגיע עד קרית שמונה.

  רבקה צדוק
 • יכולת הניהול שלי השתפרה משמעותית, ממוקדת בעלת ראייה אסטרטגית לטווח רחוק, העצמת העובדים אצלנו בחברה הפכה לתרבות ארגונית, תכני הלימודים הפכו עבורי לכלים בחיי המקצועיים…

  מורדי ברקוביץ
 • מכללת יוזמות עזרה לי להאמין שיש לי עמוד שדרה וכתף חמה לכל דבר.

  חגית פיירברג

חוות דעת Google

צ'ארנה אשכנזי
התחלתי ללמוד במכללת יוזמות קורס NLP כשאני סקפטית לחלוטין. מגיעה מהתחום המדעי המדויק לא רק שנגלה בפניי כלי אימוני מדהים...
צ
diklaadika
אני עפה על הקורס (אימון) וכל מה שקשור בחוויה !! אתי קרסו, המנחה שלנו היא באמת מהשורה הראשונה. מקצועית, יסודית,...
d
זמירה חדד
חוויה מעצימה, מלמדת, מאתגרת ומאפשרת להגיע לחדר האימונים עם מגוון כלים אימוניים ומגוון התנסויות המחדדות ומדייקות את המטרה...
ז
Liz Sarbagil
ההחלטה ללמוד במכללת יוזמות זו אחת הבחירות הטובות שלי . למדתי אימון ההסמכה וההכשרה והתמחיות אני אמשיך ללמוד ולהתמקצע שם....
L
chen michael
אני מאוד נהנית ללמוד במכללה, למרות שהקורס בזום מרגישים את התמיכה והליווי לאורך כל הדרך. זה בטוח לא הקורס האחרון...
c
שלומי נגר
לומד אימון אישי במכללת יוזמות, בשלם הפרקטיקום. ללמוד במכללת יוזמות זאת חוויה יוצאת דופן. אווירה ביתית חברית ומקצועית ברמה הגבוהה...
ש
4.9

  לשיחת ייעוץ והתאמה

  השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם