קהילת המאמנים של יוזמות

מכללת יוזמות היא קודם כל בית!

בית של התפתחות אישית ומקצועית שאינה נגמרת.
בית של מאמנים מקצועיים ומובילים שבחרו לחיות את חייהם במלואם, לייצר משמעות, לחולל שינויים ולהוביל אנשים להגשמת חלומותיהם.
בית של סטודנטים שכבר בחרו את הדרך שלהם, בחרו לצאת למסע אישי עוצמתי ולפתח מקצוע מאתגר שמהווה שליחות אמיתית.
בית של צוות מנחים בכיר, וותיק ומומחה בתחומו, שבחר להעביר את הטוב שלו הלאה ולהכשיר עוד ועוד אנשים לחיים מלאי משמעות במקצועיות ואהבה רבה.
בית של אנשים שאכפת להם מאנשים ושחייהם מלאים בנתינה אינסופית!

הקהילה

מקצוע האימון הוא עוצמתי, מצמיח, מלא במשמעות וסיפוק.
מקצוע של התפתחות אינסופית, תהליכי שינויים והרגשה יום יומית של עשיית הבדל.
כמאמנים ובעלי עסק, יש לנו צורך בשייכות לגוף מקצועי, מוביל ואנושי שיעצים אותנו ויאפשר לנו התמקצעות שוטפת וקידום אישי שיניעו אותנו קדימה ויאפשרו לנו להמשיך ולהתפרנס ממה שאנחנו הכי אוהבים לעשות!

קהילת יוזמות היא שלכם ובשבילכם – קהילה מקצועית ואיכותית המאגדת את המאמנים בוגרי המכללה והמאמנים שבדרך, הסטודנטים, לקהילה מאוחדת, תומכת ומאפשרת.
קהילה שהיא בית, בית יוזמות.
קהילת מאמני יוזמות פועלת לשימור הקשרים האישיים והמקצועיים הנפלאים שנוצרים במשך השנים בין חבריה ומהווה פלטפורמה אמיתית ושוטפת ל- networking, שיתוף, התמודדות, התייעצות, שיתופי פעולה ופיתוח אישי ומקצועי/עסקי לאורך זמן.

המפגשים: המפתחות להצלחה שלך!

כחברי הקהילה תהנו מתוכנית שנתית של מפגשי קהילה מלאים בתוכן והשראה.
"המפתחות להצלחה" הם סדרת מפגשי קהילה מקצועיים, חברתיים ואיכותיים לבוגרי יוזמות! אתם תיקחו חלק פעיל בשיתוף, בהנחיה, בהעברת סדנאות ובקידום האישי שלכם ושל העסק שלכם.
תוכן המפגשים הוא עשיר ומגוון – החל מהרצאות אורח וסיפורי חיים מעוררי השראה, סדנאות אימוניות ייחודיות, מפגשי הדרכה ועוד, שיעשירו אתכם בידע נרחב וכלים חדשים להתמודדות עם תהליכי האימון שלכם, להעצמה אישית ולפיתוח העסק שלכם. המפגשים מהווים הזדמנות מצוינת ללמוד אך גם לפגוש, להכיר, להתחבר וליצור קשרים חדשים.
המפגשים מתקיימים אחת לחודשיים בבית יוזמות חיפה. כל הפרטים במשרד: 1-700-70-88-80

הטבות – לקידום העסק שלכם

כחברי קהילת יוזמות תהנו מגוון הטבות לקידום המותג האישי והעסק שלכם:

  • חשיפה באתר האינטרנט של יוזמות- אתר קבוצת יוזמות הינו אתר גדול, מקצועי ומקודם. אתם מוזמנים להצטרף לאינדקס המאמנים של יוזמות, הנמצא באתר ומהווה פלטפורמה שיווקית המאפשרת חשיפה לקהל רחב והגדלת קהל הלקוחות שלכם.
  • פרסום וחשיפה בעמוד הפייסבוק של קבוצת יוזמות המונה מעל 15,000 חברים
  • הטבות ייחודיות וייעודיות למאמנים, בבתי עסק ברחבי הארץ
  • קהילת בוגרים בפייסבוק- קהילה סגורה של חברי הקהילה המנוהלת על ידי מאמנים מוסמכים ומשמשת לשיתוף, התייעצות ודיונים מקצועיים אונליין.

התפתחות אישית ומקצועית

ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו – במכללת יוזמות יש לכם אפשרות להמשיך ולהתפתח אישית ומקצועית במגוון רחב של קורסי התמחות, סדנאות אימוניות מתקדמות ופעילויות חווייתיות רבות, שפותחו במיוחד לצרכים שלהם, המאמנים, ומתקיימים ב-12 מרכזי ההדרכה של המכללה ברחבי הארץ. מגוון אפשרויות ללימודי המשך למאמנים:

  • קורסי קידום במסלול האימון המתקדם: קורס חונכות, קורס מנטורים
  • קורסי התמחות מקצועית בתחומי אימון שונים כגון: מערכות יחסים, קשב וריכוז, ילדים ונוער, הורות ומשפחה, אימון ביוגרפי-רוחני, אימון עסקי, NLP, הנחיית קבוצות ואימון קבוצתי, אימון להתמכרויות ועוד.
  • סדנאות העשרה כגון: 'המאמן הפצוע', כלים יצירתיים באימון, סדנאות קלפים, קורס רב-אומן באימון

ההובלה

קהילת יוזמות מובילה את תחום האימון בישראל בזכות המאמנים החברים בה – מאמנים מוסמכים, מקצועיים, מתפתחים ומובילים כל אחד בתחומו.
להיות חלק מקהילת יוזמות זה להיות חלק מקהילה תומכת, מאפשרת, מפתחת ומתפתחת,
להיות חלק מקהילת מאמנים מובילה!

בנימה אישית…

אם קראת עד לכאן בוודאי כבר בחרת להצטרף לקהילת המאמנים שלנו. מעולה! אנחנו מברכים אותך בחירתך. נשמח מאוד לתת לך את כל הפרטים בשיחת טלפון אישית. להצטרפות למפגשי הקהילה, לחצ/י על כפתור: 'לפרטים נוספים'.

אם את/ה בוגר/ת יוזמות, מאמן או מאמן שבדרך,
אם את/ה רוצה להיות חלק מקהילת המאמנים של יוזמות?
אנחנו מזמינים אותך להצטרף עוד היום כאן: "אני רוצה להצטרף!"
אנחנו כאן בשבילך ועבורך לאורך כל הדרך.
בהצלחה!

סטודנטים בוגרי מכללת יוזמות מספרים

מעוניינים בהכוונה?

מלאו פרטים ונשמח לעזור

רוצה לשמוע פרטים