בואו נדבר

קורס סופרויז'ן למאמנים

הקורס היוקרתי בארץ שייקח אותך כמה צעדים קדימה ויהפוך את הקריירה שלך ליוקרתית!

מקצוע האימון מאוד מאתגר. כיום יש המון קורסים באימון ועוד יותר מאמנים אישיים שמתמודדים עם אתגרים אישיים ומקצועיים בתחום. כמכללה הגדולה בארץ להכשרת מאמנים אנו יודעים שלא מעט היו רוצים לחזק את הנוכחות המקצועית שלהם ולהרגיש טוב יותר בפרקטיקה שלהם עם לקוחות. יכול להיות שאפילו אתה למדת יותר מקורס אחד באימון, אבל רק ללמוד לא מספיק במציאות היום. היום מאמן נדרש להיות יצירתי, חדשני, כזה שלומד כל הזמן ומיישם, מתמקצע ושומר על רמת יכולות גבוהה ואתיקה מקצועית על פי העקרונות והחוקים של עולם האימון.

כאן נכנס התפקיד המשמעותי והייחודי של הסופרווייזר. מצד אחד הוא נדרש להעצים את המאמן ולאתר את החוזקות שלו ולמנף אותו אישית ומקצועית, מצד שני הוא צריך לדחוף אותו קדימה, לדרבן אותו ולאתגר אותו, לעזור למאמן לגלות מרחב אפשרויות והזדמנויות חדש ולמנף אותן.

1
אודות קורס מדריכים - סופרוויזרים:

סופרווייזר מקצוען יודע ליצור מרחב מאוזן בו המאמן יכול לצמוח ולהתפתח במקום מוגן אך מקדם.

אם עד עכשיו התעסקת באימון אישי ואתה מרגיש שאתה רוצה לקחת את עצמך ואת הקריירה שלך למקום הרבה יותר יוקרתי, מבוקש ומאתגר… להשפיע לא רק על מתאמנים אלא על המאמנים עצמם… מה שאתה הולך ללמוד ולעבור בקורס הזה יהפוך אותך למאמן בדרגה אחרת, מאמן סופרווייזר בעל מיומנויות הדרכה גבוהות המנוסה בדילמות אתיות ומקצועיות ונותן השראה ודוגמה אישית למאמנים המודרכים שלו. זו ההזדמנות שלך לא רק לאמן… אלא גם להנהיג ולהיות מקור השראה.

כי להוביל מאמנים אישיים לשיפור עצמי – זה לתת למתאמנים שלהם סיכויי הצלחה גבוהים יותר.

2
נושאים מרכזיים הנלמדים בקורס:
לימודי התפתחות אישית
 • משמעות ומהות ההדרכה, מי אני כמדריך וההבדל בין הדרכה ליעוץ.
 • אתיקה ושאלת שאלות
 • יצירת מרחב בטוח להתפתחות
 • יצירת אתגרים ואופק חדש
 • להדריך את המאמן – הדרכה אישית פרטנית, הדרכה בקבוצות
 • איסוף כלים ומיומנויות לליווי המאמן
 • חניכת מאמנים אישיים חדשים
 • הובלת תהליכי אימון למאמנים אישיים
 • פיתוח כישורי אבחון ליכולות וצרכי המאמן
 • פיתוח מיומנויות להנחיית סופרוויז'ן קבוצתי
3
למי זה מיועד?
קורסים אונליין לפיתוח עצמי
 • למאמנים מוסמכים שסיימו בהצלחה קורס הכשרת מאמנים ממוסד מוכר
 • למאמנים מוסמכים הרוצים לרכוש מקצוע יוקרתי במיוחד
 • למאמנים מוסמכים הרוצים לעבוד עם מאמנים ולהפוך את תחום האימון לאיכותי יותר
4
הייחודיות שלנו:

מי שחי את עולם האימון יודע שמכללת יוזמות מכשירה מאמנים ומלווה מאמנים כבר יותר מ- 14 שנים. כאחת המכללות הראשונות בארץ לאימון והגדולה מביניהן (עם יותר מ 10 מסלולי הכשרה והתמחויות ב 14 סניפים בכל הארץ) אתם יכולים להיות בטוחים שאצלנו תקבלו את החזר השקעה הטוב ביותר.

למה אנחנו כל כך בטוחים בעצמנו?

כי הניסיון שלנו הוא לא תיאורטי. הוא מוכח בשטח ומבוסס על יותר מ- 3000 בוגרים שהוכשרו להיות מאמנים עם אין סוף סיפורי הצלחה אישיים ומקצועיים. ומאמנים שממשיכים להתפתח במגוון מסלולי ההתמחות שפיתחנו עבורם ומקדמים את עצמם יום יום.

וכמובן, עם סגל מנחים בכיר מהשורה הראשונה שמובילים את תחום האימון בישראל שאף פעלו בעבר בתפקידי מפתח בתחום האימון בארץ, מובטח לך חווית לימודים משנה חיים והכשרה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר.

5
היקף הקורס:

75 ש"א – 15 מפגשים של 5 ש"א, פעם בשבוע. לבוגרים תוענק תעודת סופרוויזר בחסות מכללת יוזמות – ומוכר ע"י לשכת המאמנים בישראל.

קורסים קרובים

המנחה בקורס קורס סופרויז'ן למאמנים

לצוות שלנו

חוות דעת Google

צ'ארנה אשכנזי
התחלתי ללמוד במכללת יוזמות קורס NLP כשאני סקפטית לחלוטין. מגיעה מהתחום המדעי המדויק לא רק שנגלה בפניי כלי אימוני מדהים...
צ
diklaadika
אני עפה על הקורס (אימון) וכל מה שקשור בחוויה !! אתי קרסו, המנחה שלנו היא באמת מהשורה הראשונה. מקצועית, יסודית,...
d
זמירה חדד
חוויה מעצימה, מלמדת, מאתגרת ומאפשרת להגיע לחדר האימונים עם מגוון כלים אימוניים ומגוון התנסויות המחדדות ומדייקות את המטרה...
ז
Liz Sarbagil
ההחלטה ללמוד במכללת יוזמות זו אחת הבחירות הטובות שלי . למדתי אימון ההסמכה וההכשרה והתמחיות אני אמשיך ללמוד ולהתמקצע שם....
L
chen michael
אני מאוד נהנית ללמוד במכללה, למרות שהקורס בזום מרגישים את התמיכה והליווי לאורך כל הדרך. זה בטוח לא הקורס האחרון...
c
שלומי נגר
לומד אימון אישי במכללת יוזמות, בשלם הפרקטיקום. ללמוד במכללת יוזמות זאת חוויה יוצאת דופן. אווירה ביתית חברית ומקצועית ברמה הגבוהה...
ש
4.9

  לשיחת ייעוץ והתאמה

  השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם