מכתבי תודה

 • מכתב תודה מרוטרי חיפה –שמח לעדכן אותך בפרויקט נוסף שיצא לדרך תודות לתרומת " מכללת יוזמות"
  הפרויקט בשיתוף עם בית ספר "מפתן קריית ים"
  בית הספר מהווה הזדמנות אחרונה לנערים ונערות שוליים שנפלטו מכל מסגרת לימודים. הם לומדים מקצוע ומשלימים 12 שנות לימוד . חלקם הגדול משיג תעודת הסמכה מקצועית אשר מסייעת להם להיקלט במסגרת צבאית במקצועות טכניים.
  התלמידים לומדים מקצועות כגון : נגרות ,מסגרות ,ספרות ועיצוב גרפי
  הכרזנו על פרויקט מצוינות בו נדרשים תלמידים המעוניינים להצטרף, להצטיין במספר נושאים מדידים. לדוגמה: הופעה סדירה ללימודים, השיגים בלימודים, תרומה לקהילה, התנהגות והערכה כללית
  הפרויקט מיועד לתלמידי כתה י"א וכתה י"ב. השנה הוחל הפרויקט עם תלמידי י"ב
  עשרת המצטיינים יזכו לקורס תיאוריה אשר יועבר באופן מרוכז בבית הספר
  לימודי תיאוריה החלו החודש
  שלושה מצטיינים יזכו ל לימודי נהיגה של 28 מפגשים. לקראת קבלת רישיון
  ההיענות של התלמידים והנהלת בית הספר לפרויקט הייתה נלהבת
  תודה למכללת יוזמות ותלמידיה אשר בתרומתם מאפשרים קידום פרוייקט מסוג זה

  בברכה
  יוסי צרפתי
  נשיא מועדון רוטרי מוריה חיפה

 • ממכתבה של ל' –ברצוני להודות גם ל"יוזמות" וגם לא' על האימון ועל שיטת האימון.למעשה בתחילת האימון הייתי מאוד סקפטית בקשר להצלחתו. אפשר לומר שעד האימון ה-4 עדיין הייתי סקפטית וראיתי באימון כמשהו מעודד, תומך ושעה שאפשר לשפוך בה את הלב ותו לא! אך לאחר האימון ה- 5 , התחלתי לצאת מהמפגש בהרגשה קצת שונה מהרגשת עידוד וזאת הייתה תחושת ביטחון , ביטחון עצמי שהתחיל כזרע וצמח לביטחון עצמי כמעט מלא , לא אוכל לומר שהביטחון שלי בשמיים אך הוא קיים ובעוצמות חזקות. עם המשך המפגשים הופיע משהו חזק יותר ושגורם לי להרגיש טוב יותר וזה ה"חוזק".התפתח אצלי חוזק שהיה כניצן במהלך האימונים אך אני עדיין מפתחת אותו . עצם העובדה שאני מצליחה לכתוב את ההרגשות שלי כרגע , זהו הישג עצום.מישהי חכמה אמרה לי שאנחנו כל החיים מחפשים אחר האיזון שלנו. אז אני יודעת שאני בתחילת מסע ארוך ומפרך , אך אני רוצה להודות לכם על שציידתם אותי בציוד המתאים. תודה על הכל.
 • מכתב ממנהלת יסודי נהללמנהלת מכללת יוזמות – יקרת פלג
  למנהלת תחום קשב וריכוז במכללה – דנה קוטיק שזיפי
  מכתב תודה ליקרות,
  אני שמחה לכתוב מילים אלה בשם כל צוות יסודי נהלל ולומר תודה גדולה ועמוקה לכן יקרת ודנה על תרומתכן, על ההתגייסות והכנת הסדנא שעסקה בילדים עם קשיים וההתמודדות המאתגרת שלהם בסביבה הלימודית, פינתן זמן שאני מניחה יקר לכן ומצאתן לנכון לבוא ולשתף אותנו בידע ובמקצועיות שלכן, עשיתן נכון בבחירת נושא הנוגע לשני הצדדים הורים ומורים כאחד וכל זאת למען המשותף היקר לכולנו.
  כעת משאנחנו ימים אחדים לאחר הפעילות שערכתם עבורנו במסגרת "יום המורה" ביסודי נהלל נאמר כי המפגש היה מרגש, המחשתן באופן נפלא את ההתרחשויות הקורות לא פעם בכיתה, העלאתן והגברתן את המודעות של תחושות התלמידים בעלי הצרכים המיוחדים לנוכח התרחשויות אלה ולרגע קט היינו הילדים אשר לעיתים חווים זאת – אכן, היה זה שיעור מאלף לכולנו.

  להמשך שיתופי פעולה פוריים בהקשרים אלה ואחרים ושוב מלוא החופן הערכה על פועלכן למען בית הספר.

  בברכת כל טוב,

  נאוה פרץ
  מנהלת יסודי נהלל
  מושב נהלל

 • ממכתבה של ל' לסטודנטית שאימנה אותה –א' היקרה
  תודה רבה על היחס האוהב , ההבנה וחוסר השיפוטיות ברגעים בהם סיפרתי את תחושותיי.אני חושבת ויודעת שאת תיהיי מדריכת קאוצ'ינג מעולה!!את הבאת אותי למצב של מודעות כמעט מלאה ממצב של חוסר מודעות משווע.עזרת לי למצוא את האני שבי .הבאת אותי ממצב של הרמת ידיים , של תחושת מקרה אבוד ו"שזה המצב תחיי עם זה" , למצב שבו אני נלחמת על דעותיי , נפשי וחיי.הגעתי למסקנה שאני לא צריכה לחיות עם המצב הקיים , אלא להתמודד מולו , לעמוד פנים מול פנים עם הפחד.הבאת אותי למסקנה שאומרת שהבנה משמעה יישום!לומר שהתהליך היה קל , לא ולא , התהליך מאוד קשה .עזרת לי לבנות את עצמי מחדש. אפשר לומר שמאז שנולדתי לא הכרתי את עצמי והייתי זרה לעצמי .פתאום גילית ל' אחרת מאוזנת יותר , עם יכולות חדשות .על כן , אני מודה לו' שהכירה לי אותך הן כמדריכה והן כבן אדם.
  תודה על הכל
 • ממכתבה של נ' לסטודנטית שאימנה אותה –א' היקרה…
  רציתי לומר תודה מכל הלב…
  תודה על הסבלנות ותשומת הלב;
  תודה על הרצינות והיסודיות;
  תודה עיל העזרה וההכוונה
  ותודה בעיקר כל ששאלת את השאלות הנכונות ואיפשרת לי להכיר את עצמי.

מעוניינים בהכוונה?

מלאו פרטים ונשמח לעזור