משובים מהסטודנטים – תמר יאירי

קורס הכשרת מאמנים

 • תמר היקרה
  היום בנקודה זו עומדות אנו נרגשות לומר לך כמה מילים, אך לא יודעות איך להתחיל,
  האם לדבר על התהליך או על האישיות המדהימה שלך…

  תמר

  ברוח הקאיזן חוללת בחיינו שינוי גדול מאוד מדרגה שלישית בצעדים קטנים , עלינו בסולם החשיבה ונגענו באופן אישי בחזון ובייעוד שלנו,
  נלחמנו בסילופים אשר שיבשו הרבה דברים בחיינו והפכנו לנשים פרואקטיביות ומאושרות.
  שיחררנו את הרעלים מהגוף ע"י הסליחה ויצאנו עם נשמה טהורה יותר , ידענו לזהות ערפדי אנרגיה ולמדנו להתמודד איתם …
  אין ספק שהיום בנקודה זו הדלי של כל אחת ואחת מלא עד גדותיו ואנו יותר מאושרות ולך תמר יש חלק נכבד באושר הזה..

  תמר

  אי אפשר להיות איתך ולא להרגיש חופשי ולהגיע לרמות גבוהות של פתיחות, קסמך האישי נוגע לכל לב, וגורם להרבה מחשבות להשתחרר מהכבלים שלהם ולמצוא להם דרך לצאת החוצה, הרבה כישורים וכוחות רדומים התעוררו איתך, התחלנו להכיר יותר טוב את עצמנו, התעלינו מעל למגבלות שלנו והתחלנו לראות הדברים בעיניים אחרות , עיניים מכילות ואוהבות.
  תודה רבה על זה שהיית אוזן קשבת, תודה רבה על זה שהיית לב חם ומכיל, תודה רבה שהיו לך עיניים שראו רק את הטוב בכל אחת ואחת מאיתנו והתמקדו בו, ותודה רבה על העידוד והתמיכה שגרמו להרבה מעלות לפקוע החוצה, תודה רבה על זה שהענקת לנו הרבה מהחוכמה שהחיים העניקו לך, על השאלות ששאלת, שאלות שגרמו לנו לבחון ולהתבונן מזוויות ראייה חדשות כל דבר וכל עניין.

  ולבסוף תודה רבה שעזרת לנו לעורר את האני הטוב בכל אחת מאיתנו על מנת שנוכל להמשיך להאיר באהבה את עולמם של הרבה אנשים בעולם הזה ולגרום להם אושר בדיוק כמו שאת עושה. לימדת אותנו את אומנות האהבה ובו אנו רוצות לומר לך שאנו אוהבות אותך אישה אצילה ויקרה בשבילנו להכיר אותך זו זכיה… לבסוף אנו מאחלות לך את כל הטוב והאושר שבעולם.

  קבוצת האימון המתקדם הבדואית הראשונה
  2014

 • "תמר היא מנהיגה ולא רק מדריכה. היא עזרה לנו הרבה באופן אישי וקבוצתי, אני אשמח ללמוד איתה עוד קורסים מתקדמים"
 • "לתמר הייתה המון השפעה על האווירה, השפעה חיובית מאוד שגרמה לנו כל פעם להרגיש חלק, גרמה לנו להרגיש שביעות רצון, העצמה וחיזוקים."
 • "תמר עזרה לי להמשיך בחיי בצורה טובה אחרי שנתקעתי בהרבה דברים. היא גם עזרה לי להתקדם ולהצליח להתגבר על הבעיות האישיות שלי, כל הכבוד לה."

מעוניינים בהכוונה?

מלאו פרטים ונשמח לעזור