בואו נדבר

סדנאות בתחום האישי

קורס למציאת העצמי וקבלתו

קורס זה נועד לפורר את הסימביוזה שבין בעל המוגבלות למוגבלות שלו זהו קורס עמוק אשר כשיוצאים ממנו מועצמים ומונעים בדרך חדשה שלא באה מהמקומות החלשים אלה היא באה ממתנות האדם .בתוך הקורס גם לומדים להסתכל על המגבלה בפרספקטיבה שונה ובעצם לקבלה ולנהל אותה ושלא היא תנהל אותנו.

1
נושאים עיקריים
 • היכרות והתחברות -זוהו הבסיס לכול אימון מוצלח וקל וחומר לאימון עם בעלי מוגבלויות אשר מגיעים עם חששות וחסמים. כאן בעצם נבנית מערכת האמון והפתיחות בין המאמן למתאמנים ברגע שיש לנו את זה אנחנו יכולים לצאת לדרך!!!
 • מיפוי – אפילו שלרוב האנשים מוגבלות נראית כמוגבלות באופן גס קיימים המון ניואנסים (דקויות) בין אדם למשנהו וחייבים להתאים את אופי האימון למתאמן. בכדי להיות מדויקים ובעצם להתאים את האימון הנכון לכול אדם בקבוצה ולתת את היחס אישי בו אנו כול כך מאמינים.
 • התבוננות – לפעמים לא צריך לעשות יותר מידי אלה פשוט להניח לאמת לצאת מתוכנו. בחלק זה נעבוד על הסתכלות לתוך הבעיה והבנתה. תוך מסע אל תוך הנפש בלי לשפוט פשוט להביט.
 • העצמה – המסע ממש בעיצומו וזה בדיוק הרגע למצוא את החוזקות שלנו בלי לפחד ולהודות על עצם קיומם :הודיה היא החיבור האמתי שלנו לעצמנו בלי מתווכים. הגיע הזמן להכיר ולגלות מי אנחנו באמת!!!
 • התמודדות מול חסמים – אנחנו כבר חזקים ,האנרגיה כבר זורמת והגיע הזמן להסתכל למה שתוקע אותנו ישר בלבן של העניים ולא לפחד כאן המאומן יקבל כלים פרקטיים להתמודדות מול החסמים מתוך מודעות ויכולת גבוהה לשלוט בהם. נהל את המוגבלות שלך ואל תתן לה לנהל אותך!
 • סיכום – אוטוטו וכבר סיימנו ועוד רגע אנחנו יוצאים לדרך חדשה שכבר לא נראית מאיימת ומפחידה כמו בעבר .כול מאומן יוצא מהקורס כשבאמתחתו כלים רבים ביניהם רוחניים וגשמים כאחד כול מאומן מלווה גם בחומר שאנחנו מסכמים בשבילו וגם בליווי של מאמן לפי הצורך. השביל שלך מתחיל כאן…

סדנת יציאה לדרך

לפעמים כול מה שצריך זאת דחיפה קטנה בסדנה זאת נעבוד בשיטת המדרגות (מהקל לכבד) לכול בעל מוגבלות נתאים פעולות חוץ ביתיות שמותאמות לו.

1
נושאים עיקריים
 • חשיבות היציאה למסגרות חוץ ביתיות שונות – תתקיים שיחה עם מאמן ייעודי אשר יסביר את החשיבות ליציאה למסגרות חוץ ביתיות תוך כדי העצמת המתאמן
 • התאמת המסגרת באופן אישי – לא כול המסגרות מתאימות לכולם והמשימה שלנו זה להתאים בין הרצוי למצוי בצורה האופטימלית ביותר. במצב זה הפחדים קטנים והמוטיבציה גדלה ואיתה הרצון האמיתי לתזוזה. רק נעליים שהם במידה הנכונה לא לוחצות.
 • מודלינג – שיחה עם מאומן שכבר עבר את התהליך ויודע מבפנים איך זה מרגיש. אתם לא הראשונים שעושים משהו עשו את זה קודם ואין כמו ללמוד ממישהו שכבר היה שם וחזר לספר על זה!!

סדנה לדימוי הגוף

הרבה מאוד בעלי מוגבלות סובלים מבעיה של דימוי גוף נמוך. זה נובע מהרבה סיבות חלקם חיצוניות כי בעצם הם חווים את השוני בינם לבין שאר בני משפחתם בהתחלה ואז מהסביבה החיצונית וחלק מהסיבות הם פנימיות שנובעות מרגשות שונים כגון אשמה כעס וחוסר קבלת הגוף ובמיוחד שהמצב הוא ביתי הפיך.

1
נושאים עיקריים
 • הכרת הבעיה – הרבה בעלי מוגבלויות מודעים לרגש הזה אבל מעט יודעים מאיפה הוא נובע כול בעל מוגבלויות הוא קצת (הרבה) אחר. ובעזרת אימון נכון ניתן להגיע להסבר מדיוק מאיפה מגיע חוסר הקבלה הזה. מצב זה לבדו משחרר ומאוד מקל.
 • מילים טובות – הרבה מאוד אנשים ובעלי מוגבלויות לא מדברים לעצמם יפה – זה משהו שכדאי ללמוד בעזרת הדרכה נכונה וליווי אנשים משנים לגמרי את אוצר המילים שלהם לשפה מיטבית ולא לשפה פוגעת ומורידה זהו אכן תהליך ובעזרת כלים נכונים הוא ישים.
 • השלמה – לרוב לאנשים עם מוגבלות קשה מאוד להשלים עם הגורל הזה. בעזרת כלים נכונים אפשר אפילו להביא אותם למצב של הודיה והתרכזות במה שיש.

חוות דעת Google

צ'ארנה אשכנזי
התחלתי ללמוד במכללת יוזמות קורס NLP כשאני סקפטית לחלוטין. מגיעה מהתחום המדעי המדויק לא רק שנגלה בפניי כלי אימוני מדהים...
צ
diklaadika
אני עפה על הקורס (אימון) וכל מה שקשור בחוויה !! אתי קרסו, המנחה שלנו היא באמת מהשורה הראשונה. מקצועית, יסודית,...
d
זמירה חדד
חוויה מעצימה, מלמדת, מאתגרת ומאפשרת להגיע לחדר האימונים עם מגוון כלים אימוניים ומגוון התנסויות המחדדות ומדייקות את המטרה...
ז
Liz Sarbagil
ההחלטה ללמוד במכללת יוזמות זו אחת הבחירות הטובות שלי . למדתי אימון ההסמכה וההכשרה והתמחיות אני אמשיך ללמוד ולהתמקצע שם....
L
chen michael
אני מאוד נהנית ללמוד במכללה, למרות שהקורס בזום מרגישים את התמיכה והליווי לאורך כל הדרך. זה בטוח לא הקורס האחרון...
c
שלומי נגר
לומד אימון אישי במכללת יוזמות, בשלם הפרקטיקום. ללמוד במכללת יוזמות זאת חוויה יוצאת דופן. אווירה ביתית חברית ומקצועית ברמה הגבוהה...
ש
4.9

  לשיחת ייעוץ והתאמה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם