בואו נדבר

משובים מהסטודנטים – סיון לנדמן

תודה והערכה למרצה ולסופרוויזר סיון לנדמן .

לפני כשלוש שנים התחלתי את המסע שלי במכללת יוזמות , בבאר שבע .
שם למדתי שני קורסים אצל סיון לנדמן המדהימה והמקצועית.
בעקבות אילוצים משפחתיים נאלצתי להמשיך במרוץ החיים ולא הצלחתי אז להשלים את תהליך הפרקטיקום והלמידה … {חלום מפוספס?}
אך לפני כחצי שנה , בזכות סיון לנדמן המדהימה הצלחתי לחזור ולהשלים את התהליך.{סיון ליוותה אותי למרות שסיימתי את הקורס לפני מספר שנים והכל באדיבות ,חיוך ומקצועיות אמיתית}.
סיון גרמה לי להבין שעדיין לא מאוחר, עודדה אותי להמשיך , להשלים את מטלות הפרקטיקום ואפילו להירשם לקורסים נוספים אצלכם במכללת יוזמות ועל כך אני רוצה להודות לה.
סיון היא מודל למהו חלום ואיך ממשיכים להגשימו למרות כל אילוצי החיים.
מבקשת להודות לה על המסירות האינסופית , הליווי האישי ,המקצועיות ובעיקר על כך שגרמה לי שוב לחלום… והפעם גם להגשים .
כעת נרשמתי לעוד שני קורסים ביוזמות .

אודה להעברת מייל זה לסיון ולכלל הנהלת מכללת "יוזמות ".
בתודה ובהערכה גדולה,
שירן כהן .

קורס הכשרת מאמנים באר שבע

"אני אסי בירן, בוגרת קורס הסמכה בבאר שבע. סיימתי השבוע שנה וחצי (קצת יותר) בתהליך ואני מבקשת ולהלל ולשבח את סיון לנדמן-:). נהנתי בקורס ההכשרה איתה, חיכיתי לפתיחת קורס ההסמכה ולא התבדתי. סיוון נבונה, נעימה, סבלנית , מתודולוגית, מלאת ידע, ניהלה אותנו בצורה מרשימה, השלימה פערים וקידמה אותנו באופן משמעותי!תענוג. סיימתי עם טעם טוב והרבה הערכה שמחה שזכיתי."

קורס הכשרת מאמנים באר שבע

כיפאח מסעודין, בוגרת קורס הכשרה בבאר שבע:

בוקר טוב סיון
מה שלומך .מקווה בסדר.
החלטתי לכתוב …..
אני מתחילה בשאלה : מה עשית לי סיון?
כן. באמת .מה עשית לי .
היום אני כיפאח החדשה. המון שינויים עברתי -חשיבה בהתנהגות באהבה ….
פתאום העולם נהפך ליפה. אני מודה לך על השינוי שעשית בי.
היום אני יותר שמחה, יותר שקטה, יותר אוהבת את עצמי ואת הסביבה שמסביבי. אני גם כל הזמן מנסה לשים לב לדברים, מנסה לשמור על טוהר המילה, אני פחות לוחמנית. הבנתי טוב מאוד שאין אמת אחת. אני באמת יכולה להכיל אנשים שלא הייתי מוכנה להכיל.
החיים שלי כבר מתחילים להרגיש את הרוגע.
לא יודעת, אומנם קשה לי לכתוב רגשותיי אבל אני יכולה לומר שהעולם יפה ויש לי המון נכסים מקסימים שאף פעם לא שמתי לב להם רק לאחר האימון .
אני התקדמתי צעד קדימה להגשמת החלום: נרשמתי לייעוץ ואני מחכה לתשובה . כרגע עושה שיפוצים קטנים בבית. סוף סוף יכולה להגיע לשקט פנימי וחיצוני .
המון המון תודה סיון.

קורס הסמכה באר שבע

לכל המתעניינים שכרגע מביטים בתמונה וחושבים איך? כמה? למה? אל תהססו! פשוט הרשמו! זו המתנה הכי גדולה שאתה או את יכולים להעניק לעצמכם . זהו תהליך עמוק, מלא בעוצמה,שהוא בעצם מורכב מדרך רבת פלאים ובעיקר תעצומות נפש. וכמובן שבסוף הדרך (למרות שאין לדרך הזו סוף) מוענקת תעודת הסמכה לעסוק במקצוע ולקחת איתך עוד ועוד אנשים למסע הזה.

שמי מיכל פינטו, אני לומדת במכללת יוזמות בסניף באר שבע,. זכיתי בקבוצה צבעונית, הטרוגנית, שהפכה להיות חלק ממני. קבוצה מהממת מלאה בתשוקות ועוצמות שונות עם אנרגיה מטורפת. זכיתי במנחה נדירה! סיון לנדמן מקצועית ומקצוענית! מלאת רגש, מסתכלת לך תוך הנפגש, פותחת לך חדרי לב, מנקה הכל לאט ובדרכה המיוחדת חושפת בעינייך דברים המותירים אותך פעור פה ולב נרגש. האמינו לי שום דלת לא נשארת סגורה בפניה. אישה מיוחדת במינה שאת האנרגיות שלה מרגישים גם בשבוע שהיא רחוקה. אוכל לכתוב עליה ועל הקבוצה שלי דף שלום במשך יום שלם ויותר. אז בואו תאזרו אומץ ותאמרו "הפעם אני"! עכשיו זה בשבילי! זה ייתן לכם את הכח להמשיך לתת ולהעניק לאחרים.

חוות דעת Google

צ'ארנה אשכנזי
התחלתי ללמוד במכללת יוזמות קורס NLP כשאני סקפטית לחלוטין. מגיעה מהתחום המדעי המדויק לא רק שנגלה בפניי כלי אימוני מדהים...
צ
diklaadika
אני עפה על הקורס (אימון) וכל מה שקשור בחוויה !! אתי קרסו, המנחה שלנו היא באמת מהשורה הראשונה. מקצועית, יסודית,...
d
זמירה חדד
חוויה מעצימה, מלמדת, מאתגרת ומאפשרת להגיע לחדר האימונים עם מגוון כלים אימוניים ומגוון התנסויות המחדדות ומדייקות את המטרה...
ז
Liz Sarbagil
ההחלטה ללמוד במכללת יוזמות זו אחת הבחירות הטובות שלי . למדתי אימון ההסמכה וההכשרה והתמחיות אני אמשיך ללמוד ולהתמקצע שם....
L
chen michael
אני מאוד נהנית ללמוד במכללה, למרות שהקורס בזום מרגישים את התמיכה והליווי לאורך כל הדרך. זה בטוח לא הקורס האחרון...
c
שלומי נגר
לומד אימון אישי במכללת יוזמות, בשלם הפרקטיקום. ללמוד במכללת יוזמות זאת חוויה יוצאת דופן. אווירה ביתית חברית ומקצועית ברמה הגבוהה...
ש
4.9

    לשיחת ייעוץ והתאמה

    השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם