סימי אקשוטי

מנחה מובילה בקורס הכשרת מאמנים ואימון למערכות יחסים והנחיית מעגלי נשים.

עמוד מנחה

 • חיה ונושמת אימון ב 10 שנים אחרונות .
 • מנחה בקורס הכשרת מאמנים בקורס הסמכה ובקורס אימון למערכות יחסים.
 • מרצה ומלווה תהליכי שינוי למנהלים וארגונים בגישה אימונית רב תחומית.
 • מנחה סדנאות התפתחות והעצמה.
 • שחקנית במופע "מבשלים זוגיות"

הכשרה מקצועית

 • קורס הכשרה והסמכת מאמנים
 • התמחות בפסיכולוגיה רוחנית
 • לימודי פסיכולוגיה חיובית ולימודי NLP
 • קורס מנטורים והנחיית קבוצות
 • תואר ראשון במדעי החברה .

בנימה אישית

אני תלמידה נצחית, עם השנים רכשתי ידע רב מאסכולות שונות אקלקטי ורב תחומי. כמנחה אני משלבת בין יסודות האימון וגישות פילוסופיות רוחניות. שנים של התנסות וחקירה פנימית הביאו אותי לראות את האדם כיוצר המציאות של עצמו. אדם שלם ובעל כוחות גדולים! ולשם אל המקום השלם הזה אני מלווה את הסטודנטים שלי.
הרבה מורים פגשתי בחיי ראויים ומעוררי השראה. ויחד עם זאת החיים עצמם היו עבורי המורים הגדולים ביותר.

מה הסטודנטים שלנו אומרים על סימי…?

 • אתחיל מהסוף להתחלה. בדיוק לפני שבוע סיימנו קורס הסמכה עם סימי,בדיוק לפני שבוע נפרדנו אחרי כמעט שנה וחצי של לימודים. לימודים שהם לא לימודי תאוריה, מאמרים שאחרי שמסיימים קריאה מניחים את המחברת בצד. לימודים שנכנסו ללב ליבי, לביתי, לנשמתי והאירו בחיי הרבה מקומות שהיו חשוכים.
  לימודי האימון היו עבורי חלום שישב במגירה המון שנים וזו ההחלטה הכי נכונה וחשובה שהגשמתי. למדתי לא מעט לימודים( תואר ראשון בחינוך מיוחד, הנחיית קבוצות אינטגרטיביות, הורות באדלר) הלימודים אפשרו לי חלון הצצה לעצמי, לסביבה, לניהול שלי במקום עבודתי, לחברויות שלי, לזוגיות , לאמהות שלי ולכל מרחבי חיי בהם אני נמצאת.
  קורס ההכשרה היה עמוק, מדויק, התכנים היו מצוינים ואופן הלמידה היה הדרגתי צורה כזו שמבססת את הביטחון שלי לצאת לפרקטיקום הראשון ללא חשש.
  הגיעה הקורונה ואיתה הגיע חוסר הוודאות עבור כולנו, הגיע חשש שמה נצטרך להפסיק ללמוד וגם איך לומדים  בקוביה שחורה?
  ולמה אני כותבת את כל זה??
  סימי הייתה הקפטנית של הספינה שלנו, הרגיעה, התקשרה לשאול לשלומנו, הייתה קשובה לצרכי השטח, נתנה כל הזמן מגוון של פתרונות, עודדה אותנו להתנסות בלא מוכר וידוע, השתמשה כל הזמן במצב הנתון הקורונה ככלי בחיי מתאמנים ומאמנים ואיך ניתן להפיק מכך תהליך. כמובן המשכנו כל הכיתה לקורס הסמכה ואני חושבת שלא בכדי, סימי היא חלק מהמוטיבציה הזו.
  קורס ההסמכה היה מרתק ועמוק והוא השלב המשלים וההכרחי לטעמי לקורס ההכשרה.
  כמעט מחצי ממנו למדנו בזום וואלה לא היה כל כך נורא, סימי הפכה את הלמידה בזום למעניינת, יצרה דינמיקה טובה גם מאחורי המסך, ידעה לשלב כלים אינטגרטיביים בזום שהפכו את הלמידה למשמעותית ואת הזום למשהו נגיש ולא מאיים.
  אז אם לא הבנת עד עכשיו סימי היא מנחה מהשורה הראשונה, קודם כל היא בת אדם וידעה לדבר תמיד לכולנו בגובה העניים, מקצועית מאוד, סחפה אותנו בלמידה ובלימודים ויצרה רצון להמשיך ולטעום עוד ועוד בעולם האימוני. באמצעותה באמת סיימנו את הלימודים בהצלחה.
  המשפטים שסימי אמרה לנו חרוטים ומלווים אותי עם כל מתאמן ומתאמנת בפרקטיקום.
  אני זוכרת שסימי במפגש הראשון שאלה אותי מדוע הגעת ללמוד אימון? ואמרתי לה שאני באה להרחיב את ארגז הכלים שלי, לפגוש אנשים ולחוות חוויה. ואין ספק שהשגתי את כל המטרות והציפיות שלי נענו.
  לי אין ספק שאמשיך ללמוד ביוזמות עוד ועוד …

  יפית אלמליח רונן
  קבוצת הצפון מעמיעד

   

הכירו את סימי

לפרטים ובדיקת התאמה

מלאו פרטים ונשמח לעזור