שגית ברמי

ילדים ונוער, הורות ומשפחה.

איזור פעילות:

חיפה, קריות, צפון.

מאמנת ל:

אימון אישי, הדרכת הורים, ילדים ונוער, הורות ומשפחה

האני מאמין שלי:

אני מאמינה ביכולת הבחירה שלנו כבני אדם וביכולת שלנו לשנות כשמשהו לא מסתדר. העניין הוא שלא קל לעשות את השינויים לבד ולכן אני כאן. אני, בתור מאמנת, מאמינה בדיאלוג שמוביל לשינויים מבורכים. ההפריה ההדדית ביני לבין המתאמן/ת שלי מביאה אותי ואותו/ה לנקוט בצעדים שמסייעים ליצירת השינוי הרצוי. מבחינתי זה טנגו. ריקוד זוגי שבו לוקחים צעד קדימה ואולי גם צעד אחורה, ולפעמים הריקוד נמשך ונמשך אבל משהו קורה שם בפנים , משהו מתקדם. זה לא תהליך קל ולפעמים אף קשה אבל אם יש שיתוף פעולה בינינו משהו ישתנה (גם אם הקצב איטי). המתאמנים שלי יודעים שלא הכל בידיים שלנו ושיש דברים שלא בשליטתנו אך אם אני אעשה את החלק שלי ולא אשב בחיבוק ידיים ואחכה למשהו שייפול מן השמיים , משהו (ולו הקטן ביותר) יקרה. אני כאן כדי ללוות, לעזור להתמודד עם מה שיבוא ולנהל דיאלוג פורה ומפרה.

אני בנימה אישית:

שמי שגית ברמי, בת 43, נשואה ואם לשלושה (שני מתבגרים ובן 7) , מתגוררת בגבעת אלונים (קריית אתא). אני מגיעה לאימון לאחר שפרשתי מהוראת חינוך מיוחד לאחר 12 שנות וותק. אני מאמנת ומנחת קבוצות מזה שש שנים ובוגרת יוזמות במספר תחומים: אימון אישי, התמחות בילדים ובני נוער, חונכת ומנטורית באימון , בוגרת ביוגרפיה רוחנית ובוגרת קורס הדרכת הורים. כיום , יש לי קליניקה בבית בה אני מקבלת מתאמנים, אני מנחה קבוצות העצמה לבני נוער ונשים ומדריכה קבוצות הורים . בנוסף, אני מנהלת את עמותת "אמא יקרה| " , עמותה התומכת ופועלת למען נשים החוות קשיים רגשיים ו/או דיכאון בהיריון ולאחר לידה.

השכלה / הכשרה מקצועית:

בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד (מכללת לווינסקי לחינוך, תל- אביב), בוגרת קורס הכשרת מאמנים (מכללת יוזמות), בוגרת קורס אימון ילדים ונוער (מכללת יוזמות), בוגרת קורס ביוגרפיה רוחנית א+ב (מכללת יוזמות), בוגרת הקורסים חונכות ומנטורים באימון (מכללת יוזמות) , בוגרת קורס הדרכת הורים (מכללת יוזמות).

פרטי התקשרות :

טלפון : 052-5298326
דוא"ל : sagitbrami@gmail.com

דף פייסבוק עסקי: Https://www.facebook.com/sagit1975/

דף פייסבוק פרטי: https://www.facebook.com/sagit.brami

מעוניינים בהכוונה?

מלאו פרטים ונשמח לעזור