אורנה גבע אלמגור

מאמנת אישית מוסמכת (CCIL), עוסקת בהעצמה וליווי אנשים בתהליכי שינוי ובתקופות משבר, אימון לניהול צוות, אימון הכנה לפרישה. חברת לשכת המאמנים בישראל, מס' חבר 2140.

 • אזור פעילות:
  חיפה והצפון.
 • מאמנת ל:
  מאמנת אישית מוסמכת (CCIL), עוסקת בהעצמה וליווי אנשים בתהליכי שינוי ובתקופות משבר, אימון לניהול צוות, אימון הכנה לפרישה. חברת לשכת המאמנים בישראל, מס' חבר 2140.
 • האני מאמין שלי:
  אני מאמינה שכל אחד ואחת, בכל גיל, יכול/ה ליצור לעצמו את המציאות הרצויה לו, לחולל שינוי שישפר משמעותית את חייו/ה ויאפשר לו/ה להיות בשלמות עם עצמו. יש לי הכלים, הנסיון והיכולות להנחות אותך תוך יצירת קשר מהיר ובגובה העיניים.
 • אני בנימה אישית:
  לאחר שנים של ניהול בכיר בחברה בינלאומית, בחרתי לעשות שינוי בחיי, לתעל את הנסיון הרב שצברתי בהנעת אנשים להשגת מטרותיהם, אל תחום האימון האישי ולשלב DOING עם. BEING למדתי ב”יוזמות” קורס הכשרת מאמנים בחסות אקדמית של אוניברסיטת בר-אילן, קורס אימון מתקדם, וקורס שימוש בקלפים אימוניים. אני חברה בלשכת המאמנים בישראל, מייסדת ומנהלת את פורום המאמנים העמיתים של אזור חיפה והצפון, כותבת ומפרסמת מאמרים מקצועיים.
  עוסקת באימון והעצמה אישית, ליווי אנשים בתהליכי שינוי ובתקופות משבר, אימון לניהול צוות וכן באימון הכנה לפרישה. בשבילי אימון זה דרך חיים. רואה אתגר בשיפור איכות חייהם של אנשים שבחרו לעשות זאת. עשיתי בחיי שינויים רבים בתחום האישי והמקצועי ואני מביאה נסיון זה לידי ביטוי בעבודתי כמאמנת. מביאה לעולם האימון שילוב ייחודי של אופטימיות, אהבת אדם, אמפתיה ויכולת הכלה, עם ראיית עולם פרקטית ויכולת הנעת אנשים לזיהוי והשגת מטרותיהם. עובדת עם כל מתאמן/ת במסלול אישי ויחודי המתאים לו/ה.
 • השכלה / הכשרה מקצועית:
  מנהל עסקים – אוניברסיטת חיפה
  קורס הכשרת מאמנים בחסות אקדמית של אוניברסיטת בר-אילן – מכללת "יוזמות".
  קורס התמחות באימון מתקדם וסופרויז'ן – מכללת "יוזמות".
  קורס שימוש בקלפים אימוניים – מכללת "יוזמות"
  קורס מנטורים – מכללת "יוזמות".
 • פרטי התקשרות:
  טלפון: 0525.570.580, 04-8344321
  דוא"ל: orgeva14@gmail.com
  אתר הבית : www.ornageva.com

מעוניינים בהכוונה?

מלאו פרטים ונשמח לעזור