בואו נדבר

שיטת NLP

בשנים האחרונות אנחנו שומעים לא מעט על מטפלים בשיטת NLP,(נלפי) על הצלחות בזכות לימודי NLP (נלפי), ועוד שילובים שונים של אנשי מקצוע שאינם מוותרים על שיטה זו כחלק מההכשרה המקצועית שלהם. הגיע הזמן ללמוד על שיטת NLP (נלפי) לטובת כל מי שרוצה ללמוד אותה או להיעזר בה בשלב כלשהו בחייו.

מה מייחד את שיטת ה-NLP משיטות טיפול אחרות?

יש לא מעט שיטות טיפול מקובלות כיום, המסייעות לרבים להתמודד עם אתגרי החיים. שיטות אלו נבדלות אחת מהשנייה בכלים שעליהן הן מתבססות, באופן שבו הן באות לידי ביטוי בפועל וגם במטרות שניתן להשיג בעזרתן. אחת משיטות הטיפול הפופולאריות כיום מכונה שיטת ה – NLP הידועה ביכולתה לסייע בבעיות רבות ומגוונות מאד וגם מיועדת לטווח רחב של גילאים.

שיטת NLP סחפה אחריה מיליוני אנשים בעולם והוכחה כיעילה בטיפול בתחומים שונים כגון: תקשורת בינאישית, פחדים וחרדות, שיפור הביטחון העצמי ועוד. מטפלי NLP עוברים הכשרה מתאימה ורלוונטית, שמספקת להם את הידע ואת כל הכלים הנדרשים כדי ללוות אנשים ולהוביל אותם לפריצות דרך.

מהי שיטת NLP?

שיטת NLP, ראשי תיבות של Neuro Linguistic Programming – שפת תכנות עצבית, מכילה כלים רבים וטכניקות ייחודיות, המסייעות ביצירת שינוי מחשבתי. פעמים רבות מחשבותינו עולות וצצות אצלנו באופן אוטומטי ומתבססות על קבעון מחשבתי שעלול, בין היתר, גם להזיק לנו.

שיטת NLP נוצרה בארה"ב בשנות ה-70 של המאה הקודמת והיא עוזרת לבצע את אותו השינוי באמצעות שימוש במילים ויצירת הקשרים חדשים במוח שלנו, המשלבים בין המידע החושי לזה המילולי.

שיטת אן אל פי מתבססת על התת מודע שלנו ועל כך כי מרבית תהליכי הלמידה שלנו בחיים הם בלתי מודעים. יחד עם זאת, יש לנו את האפשרות להשפיע על התת מודע, הן שלנו והן של האחרים, על מנת לייצר שינויים בהתנהגותנו, במצבים הרגשיים שאנו חווים וגם בתגובות האוטומטיות שלנו. אם נבין את התת מודע שלנו, נוכל להיעזר בו כדי לעשות זאת בהצלחה.

על מה מבוססת שיטת אן אל פי?

כאשר דנים בשאלה מהי שיטת NLP עוסקים גם בנושא מערכת האמונות והעקרונות שלנו. שיטת NLP יוצאת מנקודת ההנחה כי מערכת האמונות והעקרונות שלנו, שמלווה אותנו עוד מהלידה, מתפתחת עם הזמן ומושפעת מהסביבה בה אנו חיים ובסביבה בה גדלנו.

מערכת זו יוצרת אצלנו דפוסי חשיבה והתנהגות, המשפיעים ישירות על ההתנהלות שלנו בעולם וגם על האופן שבו אנו פועלים. מטרת השיטה היא לחשוף את האנשים לדפוסי מחשבתם המגבילים, אותם דפוסים מעכבים שמביאים איתם לא מעט קשיים לאורך החיים.

חשיפה זו, עיבודה ותכנותה מחדש יאפשרו לנו ליצור את אותו שינוי חיובי נדרש ולתפוס את המציאות בדרך אחרת. שינוי בתפיסת המציאות שלנו יגרום גם לשינוי בהתנהגותנו ובהמשך יביא אותנו לתוצאות שונות מאלו שהורגלנו אליהן.

כיצד משתמשים בפועל ב-NLP?

שיטת הטיפול NLP מיושמת על ידי מאמנים אישיים, מנחים ואנשי טיפול רבים, המעוניינים לסייע למטופלים ולמתאמנים שלהם לבצע שינוי. בכל מה שקשור למהי שיטת NLP וכיצד היא תורמת לנו, הרי שמדובר בתהליך טיפול עוצמתי, המכוון לכל אלה המעוניינים להצליח הן בחייהם האישיים והן בחייהם העסקיים. שיטת אן אל פי מסייעת לרבים לשפר את התקשורת האישית שלהם, להשיג מטרות ויעדים נקודתיים, לשפר את מצב בריאותם, להתמודד עם אתגרי החיים ולחיות חיים שלמים, מלאים ומשמעותיים יותר.

NLP – לימודים:

לימודי NLP מתקיימים בכל העולם וגם בישראל, כאשר מוסדות המתמחים בתחום משלבים קורסים מתקדמים יותר שמעמיקים את הידע, מעניקים כלים נוספות ומבטיחים הכשרה מקצועית מעולה לכל מי שרוצה לעסוק בכך.

מה מציעים לימודי NLP?

לימודי NLP עוסקים בשאלה מה זה NLP, ומקנים את כל הכלים הנדרשים לכל מי שרוצה, כמטפל, ליישם את השיטה. הלימודים עוסקים בנושא מה זה אן אל פי מהיבטיו השונים וכוללים שלושה שלבי לימוד עיקריים: קורס ראשוני ובסיסי – קורס NLP פרקטישינר, קורס מתקדם – קורס NLP מאסטר וקורס בדרגה הגבוהה ביותר – קורס NLP TRAINER.

במכללת יוזמות תוכלו להתקדם בתחום עד הדרגה הגבוהה ביותר ולרכוש את כל הידע והכלים הנדרשים למטפלים בשיטת ה NLP. בוגרי הקורס מקבלים תעודת הסמכה בינלאומית של ABNLP – ארגון ה – NLP האמריקאי המוביל ולשכת ה NLP הארצית. כל אחד ממסלולים אלה מועבר על ידי מיטב המרצים בתחום זה ובמסגרת לימודית מקדמת, תומכת ומאפשרת.

לימודי NLP כוללים שלושה שלבי לימוד עיקריים:

שיטת NLP (נלפי) משמשת היום מגוון גדול שאנשים, החל ממאמנים אישיים ועסקיים המניעים הליכי שינויי, אנשי חינוך, מנחים, אנשי טיפול וכן מנהיגים ומובילי דעת קהל רבים.

  • קורס NLP פרקטישינר – הקורס הראשוני והבסיסי של לימוד השיטה והכשרה בתחום
  • קורס NLP מאסטר – קורס מתקדם להעמקת הידע וההתנסות בשיטה
  • קורס NLP TRAINER – קורס בדרגה הגבוהה ביותר, המאפשר למסיימים להנחות קורסי NLP.

במכללת יוזמות תוכלו למצוא מנחים מקצועיים וותיקים ומנוסים המעבירים הכשרה יסודית ומעמיקה, כולל התנסות מעשית בכלים השונים.

 

אנו מזמינים אתכם להיכנס [ללא עלות] ולצפות במפגש המבוא,
בו נצלול לעולם ה – NLP המרתק.
לצפייה לחצו כאן

1
תעודת הסמכה בינלאומית
תעודה

מכללת יוזמות היא המכללה המובילה בישראל ללימודי NLP והנציגה הבלעדית היחידה של ארגון ה-NLP האמריקאי המוביל: ABNLP. בוגרי מסלולי NLP Practitioner יקבלו תעודת הסמכה בינלאומית מטעם מכללת יוזמות, לשכת ה NLP הישראלית וארגון ה- NLP האמריקאי המוביל ABNLP.

מה תוכלו לקבל באמצעות לימודי NLP?

לימודי NLP מציעים לכם מסלול לא שגרתי של הכשרה וידע שמעניקים כלים לחיים, והם מיועדים לכל מי שרוצה להנחות וללוות אנשים בדרך למימוש העצמי שלהם. המסלול כולל כמובן גם התנסות שלכם בשיטה זו כדי ליישם על עצמכם את הידע בכלים המעשיים שתרכשו בלימודים.

התנסות זו מאפשרת לכם להבין ולחוות בגוף ראשון כיצד זה עובד באמת, איך נבנה השינוי המיוחל וכיצד לזהות ולחזק את התוצאות החיוביות של עבודה נכונה בעזרת NLP (נלפי) אצלכם ואצל המתאמנים שלכם. במהלך הלימודים תלמדו יותר על תפקידכם בחיי המתאמן כך שתוכלו לגבש את השילוב הנכון שבין מאמן, מטפל ומנחה, שילוב הכרחי בתפקיד זה.

למה ללמוד קורס NLP במכללת יוזמות?

להגיע להישגים יוצאי דופן עם שיטת ה- NLP

חוות דעת Google

צ'ארנה אשכנזי
התחלתי ללמוד במכללת יוזמות קורס NLP כשאני סקפטית לחלוטין. מגיעה מהתחום המדעי המדויק לא רק שנגלה בפניי כלי אימוני מדהים...
צ
diklaadika
אני עפה על הקורס (אימון) וכל מה שקשור בחוויה !! אתי קרסו, המנחה שלנו היא באמת מהשורה הראשונה. מקצועית, יסודית,...
d
זמירה חדד
חוויה מעצימה, מלמדת, מאתגרת ומאפשרת להגיע לחדר האימונים עם מגוון כלים אימוניים ומגוון התנסויות המחדדות ומדייקות את המטרה...
ז
Liz Sarbagil
ההחלטה ללמוד במכללת יוזמות זו אחת הבחירות הטובות שלי . למדתי אימון ההסמכה וההכשרה והתמחיות אני אמשיך ללמוד ולהתמקצע שם....
L
chen michael
אני מאוד נהנית ללמוד במכללה, למרות שהקורס בזום מרגישים את התמיכה והליווי לאורך כל הדרך. זה בטוח לא הקורס האחרון...
c
שלומי נגר
לומד אימון אישי במכללת יוזמות, בשלם הפרקטיקום. ללמוד במכללת יוזמות זאת חוויה יוצאת דופן. אווירה ביתית חברית ומקצועית ברמה הגבוהה...
ש
4.9

    לשיחת ייעוץ והתאמה

    השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם