בואו נדבר

לימודי NLP בעפולה

נלפי – להפוך את הכישרון למקצוע!
אם תמיד רצית לקדם אנשים להצלחות ומימוש עצמי בחייהם, אם תמיד אמרו לך שאת/ה יודע/ת להקשיב, לכוון ולעזור לאחרים לעשות שינוי בחייהם, מקומך איתנו!

מכללת יוזמות היא המכללה המובילה בארץ ללימודי אימון אישי, הכשרת מאמנים (קורס קאוצ'ינג) הכשרות NLP והתמחויות באימון. הלימודים חווייתיים ומעשיים הכוללים התנסות אמיתית בשטח, צוות המנחים מוסמך ומקצועי.

כתובת הסניף: בית אשכול, רח' קפלן 6 עפולה

מהי שיטת NLP?

השם NLP (נלפי) הוא ראשי התיבות של Neuro Linguistic Programming או בעברית "שפת תכנות עצבית". זהו מכלול של טכניקות וכלים ייחודיים שעושים בהם שימוש בשיטה זו כדי ליצור שינוי בצורת החשיבה האוטומטית של בני האדם, בין היתר תוך כדי שינוי צורת השימוש במילים. התהליכים קורים בחלק העצבי של המוח שבו מאורגנת השפה והשימוש בה בצורה מתוכנתת למדי. הקשר בין המידע החושי ומילולי שאנחנו מקבלים מבחוץ לבין הדרך שבה אנחנו מטמיעים אותו במוח, קובע גם את הדרך שבה אנחנו מגיבים למציאות ומנהלים אותה.

על מה מבוססת שיטת NLP?

שיטת NLP (נלפי) מבוססת על כך שלכולנו יש מערכת אמונות ועקרונות שמלווה אותנו מלידה או מתפתחת במהלך חיינו ובהתאם לסביבה בה גדלנו. מערכת אמונות זו יוצרת דפוסי חשיבה והתנהגות, המשפיעים באופן ישיר על התנהלותנו ופעולותינו.

השיטה נוצרה בשנות ה-70 בארה"ב במטרה לעזור לאנשים לשפר את התקשורת האישית והבינאישית שלהם עם עצמם ועם אחרים, וכן כדי לחשוף אנשים לאפשרות של שינוי דפוסי מחשבה מגבילים ומעכבים וכך ליצור שינוי חיובי בחייהם.

תפיסת המציאות שלנו נעשית דרך עינינו והיא נשענת על ניסיון חיינו שכולל אמונות וערכים אלה. כאשר אנחנו משנים את תפיסת המציאות אנחנו משנים את דרך התגובה שלנו אליה ובשל כך גם משיגים תוצאות שונות מאלה שהורגלנו אליהן, ומגיעים ביתר קלות ליעדים שהצבנו לעצמנו.

NLP – לימודים:

לימודי NLP מתקיימים בכל העולם וגם בישראל, כאשר מוסדות המתמחים בתחום משלבים קורסים מתקדמים יותר שמעמיקים את הידע, מעניקים כלים נוספות ומבטיחים הכשרה מקצועית מעולה לכל מי שרוצה לעסוק בכך.

לימודי NLP כוללים שלושה שלבי לימוד עיקריים:

  • קורס NLP פרקטישנר – הקורס הראשוני והבסיסי של לימוד השיטה והכשרה בתחום.
  • קורס NLP מאסטר – קורס מתקדם להעמקת הידע וההתנסות בשיטה.
  • קורס NLP טריינר – קורס מתקדם להכשיר את הדורות הבאים בעולם ה-NLP.

שיטת NLP (נלפי) משמשת היום מגוון גדול שאנשים, החל ממאמנים אישיים ועסקיים המניעים הליכי שינויי, אנשי חינוך, מנחים, אנשי טיפול וכן מנהיגים ומובילי דעת קהל רבים.

במכללת יוזמות תוכלו למצוא מנחים מקצועיים וותיקים ומנוסים המעבירים הכשרה יסודית ומעמיקה, כולל התנסות מעשית בכלים השונים.

תאריכי פתיחת הקורסים הקרובים

מכללה שהיא בית!

מכללת יוזמות היא בית להתפתחות אישית ומקצועית, שמלווה אותך באופן אישי שלב אחר שלב במהלך קורסי ההכשרה השונים, בהדרכה אישית וליווי במהלך הפרקטיקום. המכללה מציעה לך מגוון רחב של קורסים וסדנאות בעולם ההתפתחות האישית, החל מקורסי קואצ'ינג – הכשרת מאמנים אישיים, קורסי הכשרות NLP , עמידה בפני קהל ועוד.

עם סיום קורס NLP פרקטישינר תיחשף לקורסי המשך מתקדמים – NLP מאסטר וNLP טריינר. בנוסף תוכל להצטרף למגוון התמחויות וסדנאות בתחומים שונים. אתם מוזמנים ליהנות ממסגרת מעצימה ולמצות את היכולות בדרך להתפתחות מתמדת בכל תחומי החיים.

בנימה אישית

בין אם אתה מתלבט האם בכלל ללמוד קורס NLP ובין אם אתה כבר מטפל מוסמך ומתלבט לאיזו התמחות או קורס המשך להירשם – נשמח מאד לסייע לך לבחור את הכיוון המתאים ביותר עבורך, ברמה האישית והמקצועית כאחד. צוות היועצים שלנו ישמח להקשיב ולכוון. מזמינים אותך להתקשר או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם. לחץ כאן לקריאה מעמיקה על לימודי NLP.

חוות דעת Google

צ'ארנה אשכנזי
התחלתי ללמוד במכללת יוזמות קורס NLP כשאני סקפטית לחלוטין. מגיעה מהתחום המדעי המדויק לא רק שנגלה בפניי כלי אימוני מדהים...
צ
diklaadika
אני עפה על הקורס (אימון) וכל מה שקשור בחוויה !! אתי קרסו, המנחה שלנו היא באמת מהשורה הראשונה. מקצועית, יסודית,...
d
זמירה חדד
חוויה מעצימה, מלמדת, מאתגרת ומאפשרת להגיע לחדר האימונים עם מגוון כלים אימוניים ומגוון התנסויות המחדדות ומדייקות את המטרה...
ז
Liz Sarbagil
ההחלטה ללמוד במכללת יוזמות זו אחת הבחירות הטובות שלי . למדתי אימון ההסמכה וההכשרה והתמחיות אני אמשיך ללמוד ולהתמקצע שם....
L
chen michael
אני מאוד נהנית ללמוד במכללה, למרות שהקורס בזום מרגישים את התמיכה והליווי לאורך כל הדרך. זה בטוח לא הקורס האחרון...
c
שלומי נגר
לומד אימון אישי במכללת יוזמות, בשלם הפרקטיקום. ללמוד במכללת יוזמות זאת חוויה יוצאת דופן. אווירה ביתית חברית ומקצועית ברמה הגבוהה...
ש
4.9

    לשיחת ייעוץ והתאמה

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם