בואו נדבר

משובים מהסטודנטים – מירי פולק

סיום קורס הכשרת מאמנים יולי 18

קורס הכשרת מאמנים

"שלום חברים,
לעונג היה לי לסכם כמעט שלושים מפגשי למידה וכבוד גדול נפל בחלקי לשתף אתכם בכל אות שנכתבה, יקיריי – תלכיד מנצח של קבוצה איכותית שקרמה אור ולפידים בכל מפגש ומפגש, בכל משם לפה ובכל הפסקת קפה ומאפה עם סושי ואגרול, פיצות וכריכונים סלטי השף ומופלטה אחת במסעדת שכטר – קומה 2. גם אם הייתי מנסה להרכיב אחת כזאת בדמיוני, לא הייתי מגיע לקרסולי זאת האמתית. מין קבוצה שכל פרט בה נגע בי בחלק נסתר אחר של הקרחון וכמכלול הייתם לי למשפחה שכזאת, רק ללא ריבים, התנצחויות ופתקי משימות על מקררים.
מודה לקב"ה שזיכה אותי להכיר אתכם ולהיות חלק מחייכם ומקווה שהנשמה הקולקטיבית של הקבוצה שכולה עסקה רק בנתינה, בפרגון, בתמיכה ואהבת הזולת, תמשיך להאיר את דרכנו בהמשך ושנהיה האחד בשביל השני גם בצמתים הנסתרים של חיינו בעתיד.
מירי – את מאמנת דגולה וברוכת כישרונות, מנחה כריזמטית, חובקת אינטליגנציות לרוב וארכיאולוגית מדופלמת החופרת בקרדום מילותייך אל נפש האדם ומקשיבה להמיית לבו. נתת לנו להרגיש ש: It's all about us וניחנת בתבלין הנתינה ללא גבולות של זמן, אמצעים, השקעה ורצון. עשינו כמיטב יכולתנו על מנת לספוג מידיעותייך ומניסיונך וכולי תקווה שתמשיכי להאיר את נתיבות חייהם של מתאמנים ומאמנים, חדשים וותיקים ומהיום, כולל בימי שני – ועל הדרך להגשים את תכלית חייך.
אוהב את כלכם!
יוסף"

התמחות באימון למערכות יחסים

"מירי יקרה!
פתחת בפני הזדמנות להרשם לקורסים, פתחת בפני אופקים רבים ,ראיה והבנה מרחבית תודה על ההכלה והאמפתיה מאחלת לך שתמשיכי ותובילי קבוצות רבות למימוש והגשמה .שמחה שהכרתי עוד חברים מקסימים וטובי לב 💖אז ״פרידה ״בשבילי זה אפשרות להתפתחות ,להתקדמות ומימוש עצמי.

מירי , היית לי מנחה בקורס מעוררת השראה ומודל באישיותך ובאופן העברת התכנים בקורס. תודה גדולה על שפתחת לי צוהר לאפשרויות נוספת כמאמנת אישית!
אשמח שיפגשו דרכינו בהזדמנויות נוספות! תודה♥"

קורס הכשרת מאמנים ו – ADHD

  • "מירי יקירתי, רציתי להודות על תקופה מהנה בה למדתי , רכשתי ידע, כלים ומיומנויות לאימון בעלי ADHD ולקויות למידה . הקורס הועבר בצורה עניינית ומקצועית, קיבלתי כלים פרקטים להתמודדות עם מצבים שונים בחיינו אנו ובאימון בעלי קשב וריכוז (מחשבות שליליות , דחיינות , כעס וכדומה). כמו כן הפרקטיקום היה מלווה בייעוץ שלך לאורך כל הדרך בצורה מיטבית. מודה לך על כל הפעמים שהיית זמינה וקשובה לשאלות , בקשות וצרכים אישיים להתקדמותי כמאמנת , אף מעבר לשעות הלימוד במכללה. זה לא מובן מאליו! לאורך לימודי בקורס הרגשתי כי אני מתפתחת מאוד בתחום המקצועי שלי כמדריכה , כמורה וכמאמנת ועל כך אני מודה לך. תודה רבה על שנה מדהימה , על הלווי הצמוד שלך אותי לאורך כל התהליך , את מדהימה , מקווה שיצא לנו להיפגש בקורסים נוספים. בהערכה רבה."
  • "בהזדמנות זו ברצוני להודות לך באופן אישי על הנחיית הקורס, על הדרך הנעימה והמיוחדת שעשית זאת. על שהצלחת לעורר בי ענין וסקרנות לנושא. היו פעמים שהגעתי לשיעור עייפה וחלשה פיזית, ולא האמנתי שאוכל להיות בהקשבה במהלך השיעור ובכל זאת הצלחת לעורר אותי – כך שהרגשתי שוב שאני חיונית ויכולה להתרכז. עוררתי בי מחשבות רבות. אני מרגישה שיש לך חלק ניכר בשינוי שעברתי. היום אני יודעת שברצוני להיות מאמנת, ברצוני להתפתח וללמוד עוד את הנושא. לסיום אודה על הכל, על הנתינה, על הקשבה, על הכוונה, על הסימפתיה, האמפתיה, על פתיחת אופקים חדשים ובעיקר על מה שאת. באהבה רבה."

קורס הכשרת מאמנים

ברכה מבוגרי הקורס, מרץ 2018

הגענו לפני כ- 8 חודשים ליוזמות ,מחפשים דרך כיוון עם המון שאלות והנה היום אנחנו מסיימים את החלק הראשון , ונראה כי לחלקנו כבר נפל האסימון.
את בואינו קיבלה מירי המרצה המדהימה ,שבכל מפגש נתנה לנו טעימה.
ידעה לקלף ,ידעה גם לשאול , ואותנו הצעידה למקומות הנפלאים בגדול נכנסנו למעגל כבר מלכתחילה , כי בכדי להכיר צריך קרוסלה.
ציירנו את השם בלי יותר מדי צבעים , עד שמירי ביקשה להשתמש בכל האמצעים.
כשסובבנו עם מירי את גלגל החיים, גילינו על עצמנו דברים נפלאים
ככה זה כששמים סימן קריאה אחרי היוצאים!
הבנו שחיצוני ופנימי זאת לא רק שטיפה של הרכב, אלא המיקוד שליטה שאותנו לעיתים מעכב.
משם לכאן הוציא מאיתנו את המיטב, שלל סיפורי חיים שלאחריהן לרובנו הוטב. משם כבר התחלנו להביט אל הכוכב, והבנו שלחלום זה יכול להיות מעט מורכב.
כשעבדנו על הנכסים, הערכים והתשוקות , הופתענו לגלות בעצמנו את העוצמות והמעלות, שעוזרות לנו למקד בחיינו את האבנים הגדולות
ואת הערך העצמי שלנו בנקל להעלות.
אל המטרה התחלנו לכוון , ואת תוכנית הפעולה התחלנו לתכנן
דחפנו את הפרה ,גרשנו את השדונים, ואת דפוסי ההתנהגות הרגשנו משתנים.
דרך הקלפים קילפת מאתנו שכבה אחר שכבה ואת הכלים עוקפי החשיבה הענקת לנו באהבה💕
בכל שבוע הענקת לנו את המפתחות ואת שכבת הציניות הורדת ב-2 רמות לפחות.
רצינו ללמוד ממך את הקסם של שאילת שאלות, ואת בשלך אמרת "חכו בסבלנות ועם הזמן תוכלו לגלות".
איפה זה פוגש אותנו ? אחלה שאלה!, ואם זה מצליח אותנ מניע לפעולה

מירי היקרה!
זה המקום , זה הזמן שעלינו להודות, על הנתינה, ההקרבה ועל זאת אלפי תודות. את המתנה שלנו, שליחה של הטוב בעולם, מודים שקיבלנו את המרצה הטובה מכולן.
תודה על שהענקת לנו את האפשרות:לצמוח, לגדול, להיות בעלי משמעות,
להיות בנתינה, להעניק ולקבל אהבה, לשאול שאלות עוצמתית
להסיר את הציניות בביקורתיות, להיות יותר מאושרים ועוד ועוד ועוד…

הסתיים לו פרק ,תם אך לא נשלם, הקורס הבסיסי היה פשוט מושלם!

מאחלים לך עוד המון שנים של בריאות איתנה, שתמשיכי להיות חדת אבחנה ולהנהיג את כולנו ביד רמה, כי מי שאת ומה שאת עבורנו זאת המתנה הכי הגדולה!

קורס הכשרת מאמנים והפרעות קשב

  • "למירי בד"כ רושמים מכתב תודה בסיום תהליך,אני רוצה להודות לך ,עכשיו. בתחילת התהליך על שגרמת לי להתעורר מהתרדמת בה שקעתי 8 שנים.גרמת לי להבין, ולא במילה אחת, שיש דברים מעבר ושאפשר גם אחרת. "הכרת תודה היא מהדברים הפשוטים אך רבי העוצמה שבני אדם יכולים להפנות אלה אל אלה." רנדי פאוש."
  • "אני אפתח ואומר, שאין לי ספק שכל המילים שאכתוב כאן, לא יוכלו להעביר באופן שלם ומלא את התרומה האדירה של מירי לקורס. אני יכולה להגיד שלא יכלתי לבקש מנחה טובה יותר ממה שקיבלנו! מירי העבירה את השיעורים בצורה נעימה ורגועה, משהו בצורת הלימוד הנעימה אפשר לכל הלמידה להיות כיפית וחוויתית. תמיד הייתה תחושה שמירי הרגישה את הקבוצה, הייתה גמישה והתאימה את עצמה בצורה האופטימאלית לקבוצה."

חוות דעת Google

צ'ארנה אשכנזי
התחלתי ללמוד במכללת יוזמות קורס NLP כשאני סקפטית לחלוטין. מגיעה מהתחום המדעי המדויק לא רק שנגלה בפניי כלי אימוני מדהים...
צ
diklaadika
אני עפה על הקורס (אימון) וכל מה שקשור בחוויה !! אתי קרסו, המנחה שלנו היא באמת מהשורה הראשונה. מקצועית, יסודית,...
d
זמירה חדד
חוויה מעצימה, מלמדת, מאתגרת ומאפשרת להגיע לחדר האימונים עם מגוון כלים אימוניים ומגוון התנסויות המחדדות ומדייקות את המטרה...
ז
Liz Sarbagil
ההחלטה ללמוד במכללת יוזמות זו אחת הבחירות הטובות שלי . למדתי אימון ההסמכה וההכשרה והתמחיות אני אמשיך ללמוד ולהתמקצע שם....
L
chen michael
אני מאוד נהנית ללמוד במכללה, למרות שהקורס בזום מרגישים את התמיכה והליווי לאורך כל הדרך. זה בטוח לא הקורס האחרון...
c
שלומי נגר
לומד אימון אישי במכללת יוזמות, בשלם הפרקטיקום. ללמוד במכללת יוזמות זאת חוויה יוצאת דופן. אווירה ביתית חברית ומקצועית ברמה הגבוהה...
ש
4.9

    לשיחת ייעוץ והתאמה

    השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם