בואו נדבר

משובים מהסטודנטים – מיכל גבעון

קורס התמחות במערכות יחסים

 • מיכל היקרה,מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי לכתוב, המילים תמיד זימנו את עצמן למול דף ריק, מחשבות שישבו בערימה בראשי, הסתדרו להן באורח פלא בשורות סדורות, ותוך כך גם חיי הפכו סדורים יותר.

  אז המון מחשבות נערמו בראשי לאור סופה של דרכנו המשותפת, וחשבתי שאין נכון יותר מלהביאן לכתב ולהעניקן לנמען הראוי ביותר – לך.

  חשוב לי שתדעי עד כמה נוכחותך בחיי הייתה משמעותית עבורי, וכמה נוכחותך הרוחנית תמשיך ללוות אותי בכל אשר אלך.
  את אדם מיוחד, מורה של פעם בחיים, והייתה לי זכות גדולה שחלקת את אוצרותייך עמי. את מעוררת בי השראה בכל פעם מחדש, כאדם וכאשת מקצוע, ומוציאה ממני את המיטב שבי, כשם שאת עושה עבור כל אדם הנקרה בדרכך.
  אני מעריכה אותך ומוקירה אותך בכל לבי, ומקווה שדרכינו עוד יוסיפו להצטלב, הן כשותפות לדרך מקצועית והן כחברות למסע החיים. אני מודה לך על כל מה שנתת לי בשנה וחצי שלנו יחד, ועל היותך מי שאת – אותנטית, מצחיקה, שובת לב, חדת לשון, מלאת חמלה ואהבת אדם.

  אוהבת אותך וכבר מתגעגעת,
  ל.

 • "אמת, בהתחלה היה לי קשה כמו כל התחלה אבל אחר כך גיליתי את מיכל לעומק היא אנושית, נעימה, מאפשרת והכל בנועם וקבלה של כל אחד ואחד מחברי הקבוצה, מיכל תודה רבה! על מי שאת מוקירה אותך אוהבת אותך."
 • "הי מיכל בוקר טוב ושבוע טוב,
  תודה על העידוד הפירגון ועל המסע שעברתי איתך! היה לי כיףףףףףףףףףף. מיכל, במשך כל הקורס ידעת להיות קשובה לעולמם של כל תלמיד ותלמיד ,נעימה, סבלנית וסובלנית…
  בלי שיפוטיות כלפי אף אחד/ת היית שווה לכולם. העברת את החומר בצורה ממוקדת מקצועית וסבלנית. השרית אווירה נינוחה ונעימה כלפי כולם! אני מעריכה מאוד את גישתך המיוחדת .
  ישר כח!!!
 • "אני מאחלת לעצמי להשתתף בקורס נוסף בו מיכל גבעון מנחה."
 • "מיכל מאוד נעימה, מאפשרת, מכילה ומשרה תחושה של ידע עם ניסיון ומקצועיות."
 • "מיכל מנחה מעולה ומעבר לכך!!! הצליחה ליצור אווירה של שיתוף פעולה וכל מה שהיא לימדה חווינו בקבוצה, תודה!"
 • "מיכל מקסימה, משרה אווירה נעימה בכיתה, מאפשרת, קשובה, סבלנית, מכילה, חמה, בגובה העיניים."
 • מיכל היקרה,ממש לפני זמן לא רב סיימתי ללוות ולהוביל מעל עשרים מתאמנים במסגרת נבחרת ה״קוד המנצח״ להצלחות אישיות והתגברות על חסמים ופרדיגמות שעיכבו אותם במשך תקופות מחייהם.
  הסיפוק האדיר, האושר וההוקרה על כך היא בלתי ניתנת לתיאור (וכן… גם העצב המתלווה לתהליך הפרידה בסיום האימון)
  אך לא זו הסיבה שכותב לך מייל זה.
  בשבוע שעבר קיבלתי שיחת טלפון ממתאמנת הפרקטיקום הראשונה שלי.
  היא התקשרה להודות לי ולספר לי על השינויים המדהימים שחלו בה מאז תהליך האימון שעברנו יחד.
  ירידה במשקל ואורח חיים בריא, עזיבה של עבודה בה הרגישה שאינה ממצה את עצמה ותחילת עבודה במקום המתחבר לתשוקה וערכים שלה והדובדבן שבקצפת, זוגיות חזקה, מפרגנת ומעצימה לאחר מספר לא מועט של מערכות יחסים פחות מוצלחות- הם בדיוק עברו לגור יחד.

  כל זה לא היה מתאפשר אילולא ההנחייה וההכוונה שלך, הסובלנות והליווי המקצועי שלך במסגרת קורס האימון.
  יש לך חלק משמעותי ב״הצלת״ חיים והפיכתם לחיים טובים ומאושרים יותר עבור אותה מתאמנת ובכלל.
  על כן חשוב היה לי לשתף אותך, להוקיר ולהודות לך על הזכות להיות אחד מתלמידיך.

  שיהיה לך המשך יום מוצלח , מלא בנתינה ועשייה.

  מקווה להתראות בלימודי ההמשך 🙂

  אנדי

 • מיכל נעימה מאוד והכי מקצועית. קיבלנו חומר רב ומידע עצום בנושא. מיכל מדהימה, עם המון תשוקה, עניין וידע על התחום.
 • מיכל מורה מדהימה!! מסודרת, מדוייקת ומרתקת!! נהנתי ללמוד איתה ורכשתי המון כלים להמשך. אין עליה. מיכל מרצה מקצועית ועניינית. מושלמת!
 • מיכל מנחה נפלאה. זאת זכות גדולה ללמוד ממנה. מנחה סופר מקצועית, יש לה גישה, מלמדת מכל הלב. היא מנטורית ומנחה מדהימה! מצפה לקורס הבא איתה.
 • עבורי זו היתה הפעם הראשונה שבה למדתי עם המנחה מיכל גבעון וזו היתה חוויה מדהימה לכל הדעות. מיכל הינה מקצועית, מעניינת, אותנטית, חמה, טובת לב, בעלת ידע רחב והומור משובח. אין ספק שאשמח ללמוד אצלה קורסים נוספים 🙂
 • מיכל מרצה ומנחה מעולה! לא פשוט ללמוד בזום וליצור תחושה של קבוצה, מיכל הצליחה ליצור היכרות בין בנות הקבוצה, על ידי עבודה משותפת בחדרים. מיכל מעניינת, מרתקת ומלאת ידע. המצגות מפורטות ומובנות.
 • אין עליה. מקצועית, אנושית ורגישה. פשוט תענוג!! מיכל מרצה ומנחה מרתקת ומעניינת, חמה ואנושית מלאת ידע, תוכן ומיומנות. זכינו!

חוות דעת Google

צ'ארנה אשכנזי
התחלתי ללמוד במכללת יוזמות קורס NLP כשאני סקפטית לחלוטין. מגיעה מהתחום המדעי המדויק לא רק שנגלה בפניי כלי אימוני מדהים...
צ
diklaadika
אני עפה על הקורס (אימון) וכל מה שקשור בחוויה !! אתי קרסו, המנחה שלנו היא באמת מהשורה הראשונה. מקצועית, יסודית,...
d
זמירה חדד
חוויה מעצימה, מלמדת, מאתגרת ומאפשרת להגיע לחדר האימונים עם מגוון כלים אימוניים ומגוון התנסויות המחדדות ומדייקות את המטרה...
ז
Liz Sarbagil
ההחלטה ללמוד במכללת יוזמות זו אחת הבחירות הטובות שלי . למדתי אימון ההסמכה וההכשרה והתמחיות אני אמשיך ללמוד ולהתמקצע שם....
L
chen michael
אני מאוד נהנית ללמוד במכללה, למרות שהקורס בזום מרגישים את התמיכה והליווי לאורך כל הדרך. זה בטוח לא הקורס האחרון...
c
שלומי נגר
לומד אימון אישי במכללת יוזמות, בשלם הפרקטיקום. ללמוד במכללת יוזמות זאת חוויה יוצאת דופן. אווירה ביתית חברית ומקצועית ברמה הגבוהה...
ש
4.9

  לשיחת ייעוץ והתאמה

  השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם