בואו נדבר

לילך סאאל

מימוש עצמי מיטבי, תוך יצירת שינוי מעמיק והעצמה אישית. מתמחה במערכות יחסים בכלל תחומי החיים, ובפרט בזוגיות וביחסים במשפחה.

 • איזור פעילות:
  השרון.
 • מאמנת ל:
  מימוש עצמי מיטבי, תוך יצירת שינוי מעמיק והעצמה אישית. מתמחה במערכות יחסים בכלל תחומי החיים, ובפרט בזוגיות וביחסים במשפחה.
 • האני מאמין שלי:
  תהליך האימון כפי שאני רואה אותו, נועד להעניק כלים פרקטיים ושימושיים לשיפור איכות החיים. הוא מניע לפעולה ועשייה, ממוקד ובעל מטרות ברורות. הוא תהליך של היכרות עצמית והשלמה, כמו גם העצמה וחיזוק של המתאמן. הוא מאתגר, קורא תיגר על תפיסות מעכבות, מעורר חשיבה מעמיקה ויוצר שינוי אמתי בחיי המתאמן.
  תפקידי כמאמנת הוא מצד אחד לעודד ולהוקיר את המתאמן, ומנגד לשאול שאלות שטרם נשאלו, לא לוותר, לאתגר אותו לעשות את המיטב שביכולתו ולהיות מחויב לשינוי שברצונו לעשות.
  בארגז הכלים שלי יש שפע של אכפתיות, הבנה וקבלה, כמו גם נחישות, אותנטיות, ויכולת הובלה.
  עבורי, עבודתי כמאמנת היא המקום בו התשוקה שלי לסייע לאחרים להגשים את עצמם, פוגשת את היכולות והכישורים שלי.
  אני באמת מאמינה ביכולת ובמסוגלות של כל אחד לקחת אחריות מלאה על מציאות חייו, להיות הנהג ולהגיע לאן שרק ייבחר. אין גיל, זמן או מקום לשינוי, ובלבד שקיים רצון אמתי ונחוש לחיים טובים יותר, שלמים יותר. האימון למעשה נועד לגשר על הפער בין המקום בו אני עומד היום, לבין המקום המיטבי אליו אני רוצה להגיע.
 • אני בנימה אישית:
  הגעתי לעולם האימון מתוך עבודתי כמהנדסת תעשייה וניהול. בתפקידי כמשפרת תהליכים, במהרה נוכחתי לדעת כי יעילותו של כל גוף או ארגון, צמיחתו והצלחתו, תלויה באופן ישיר בהון האנושי המצוי בו.
  אותם אנשים, אני ואתה, שקמים מדי בוקר לעבודתנו, אנו אלה שמבדילים בין הצלחה לכישלון של הארגון אליו אנו משתייכים. מי אנחנו שם- חרוצים, אחראים, מסורים, או חסרי מוטיבציה, שחוקים ועייפים – תלוי בעיקר במי אנחנו בחיינו.
  ארגון מצליח, כמו גם קהילות פורחות, מורכבים לפני הכל מאינדיבידואלים המשגשגים בחייהם. הם פועל יוצא של אנשים מאושרים, אשר חיים את חייהם במלואם, תוך שאיפה מתמדת להגשמת ייעודם האישי.
  לאור כך החלטתי להיכנס לעולם האימון. מתוך תשוקה כנה לסייע לכל אחד ואחת להגיע למימוש בחייה או חייו, לחיות חיים טובים ומאושרים יותר.
 • השכלה / הכשרה מקצועית:
  B.Sc בהצטיינות בהנדסת תעשייה וניהול, טכניון; קורס אימון בסיסי וקורס אימון יחסים, מכללת יוזמות.
 • פרטי התקשרות:
  טלפון :0506881647
  דוא"ל: [email protected]

חוות דעת Google

צ'ארנה אשכנזי
התחלתי ללמוד במכללת יוזמות קורס NLP כשאני סקפטית לחלוטין. מגיעה מהתחום המדעי המדויק לא רק שנגלה בפניי כלי אימוני מדהים...
צ
diklaadika
אני עפה על הקורס (אימון) וכל מה שקשור בחוויה !! אתי קרסו, המנחה שלנו היא באמת מהשורה הראשונה. מקצועית, יסודית,...
d
זמירה חדד
חוויה מעצימה, מלמדת, מאתגרת ומאפשרת להגיע לחדר האימונים עם מגוון כלים אימוניים ומגוון התנסויות המחדדות ומדייקות את המטרה...
ז
Liz Sarbagil
ההחלטה ללמוד במכללת יוזמות זו אחת הבחירות הטובות שלי . למדתי אימון ההסמכה וההכשרה והתמחיות אני אמשיך ללמוד ולהתמקצע שם....
L
chen michael
אני מאוד נהנית ללמוד במכללה, למרות שהקורס בזום מרגישים את התמיכה והליווי לאורך כל הדרך. זה בטוח לא הקורס האחרון...
c
שלומי נגר
לומד אימון אישי במכללת יוזמות, בשלם הפרקטיקום. ללמוד במכללת יוזמות זאת חוויה יוצאת דופן. אווירה ביתית חברית ומקצועית ברמה הגבוהה...
ש
4.9

  לשיחת ייעוץ והתאמה

  השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם