קובי דקל

מאמן אישי, מתמחה באימון לשימור ושיפור הראייה בדרך טבעית.

 • איזור פעילות:
  צפון, חיפה, מרכז.
 • מאמן ל:
  מאמן אישי, מתמחה באימון לשימור ושיפור הראייה בדרך טבעית.
 • האני מאמין שלי:
  אני מאמין בצורך של כל אדם להביא את עצמו לידי מימוש עצמי ובכך למצוא את ייעודו בעולם . היכולת והכוח להגיע לזה נימצא בתוכנו ותלוי ברמת המודעות שלנו לדעת את זה ולאחר מכן ברצון, בנכונות ואמונה שלנו למצוא אותו שם ולהביא את זה לדי ביטוי פרקטי – מעשי . אני מאמין שלכל אחד מאתנו יש את היכולת הפנימית לרפא את עצמו פיזית ונפשית , הדרך לזה היא קודם כל להאמין בעצמך ולאמין שזה אפשרי. זה עניין של גישה לחיים שצריכה לבוא ממקום של אופטימיות , קבלה ונתינה . "גישה היא דבר קטן שעושה הבדל גדול" צ'רצ'יל . "הפסימיסט "רואה" קושי בכול הזדמנות , האופטימיסט "רואה" הזדמנות בכול קושי" צ'רצ'יל
  שיפור הראיה הוא דוגמה לכך. לא תמיד אנחנו יכולים לשנות את המציאות סתם כך , אבל אנחנו יכולים לשנות את ההתייחסות שלנו לגביה ולפעול , וזו תשנה את המציאות . אז חפשו את ההזדמנויות למרות "הקושי" ואם תחפשו תמצאו .
 • אני בנימה אישית:
  לפני 3 שנים התחלתי ללמוד אימון מאחר ומצאתי בו שילוב אמתי של חיזוק העולם הפנימי והרוחני שלי המשלמים את אותו חוסר בחיי המקצועיים בתחום ההנדסה . אני מרגיש היום שיש לי את היכולת לעזור לאנשים נוספים למצוא את דרכם מתוך שאיפה לתת מניסיוני האישי, מוטיבציה כלים וסביבה תומכת עם אפשרות ללמד אחרים למצוא את דרכם הם .המטרה שלי להביא ,מתוך ניסיוני, מוטיבציה כלים וסביבה תומכת להגיע לזה .
  אני מרגיש היום שיש לי את היכולת לעזור , לאנשים נוספים למצוא את דרכם, מתוך שאיפה לתת מניסיוני האישי, מוטיבציה כלים וסביבה תומכת . למדתי מהאנשים המובילים בתחום . אני בוגר קורס להכשרת מאמנים וקורסי התמחות במערכות יחסים , אימון רוחני , ביוגרפיה רוחנית ומנטורינג ב-"יוזמות".
  אני עוסק בהעצמה אישית , בהקניית כלים לשינוי הרגלים ומוטיבציה שמבאים להגשמת עצמית ,חוזק פנימי פיזי מנטלי ונפשי .
  ברקע שלי אני בוגר הנדסת חשמל בטכניון , את רוב דרכי המקצועית עשיתי כמהנדס פיתוח תוכנה וחומרה של מוצרים רפואיים ותעשייתיים ובהמשך ניהלתי מספר פרויקטים גדולים במספר חברות בתחום הביטחוני בארץ ובחו"ל. בשעות הפנאי שלי אני חובב טבע ואקסטרים. אני בעל לאסנת ואבא לשלשה ילדים בוגרים . בשנים האחרונות שלי כמנהל בהייטק הרגשתי צורך למלא חלק חסר בחיי המקצועיים-טכנולוגיים והאישיים כאדם הקשורים בעולם הרוח והמודעות הפנימי.
  בנוסף אני מעביר הרצאות וסדנאות לשיפור חדות הראיה במטרה להסיר את המשקפיים בדרך הוליסטית. זו, משלבת ניסיון אישי , תרגולים פזים עם הקניית מוטיבציה לשינוי הרגלים מנטאליים ובריאותיים הקשורים בראיה .
 • השכלה / הכשרה מקצועית:
  אימון אישי והתמחויות במכללת יוזמות.
 • פרטי התקשרות:
  טלפון : 0504039617
  דוא"ל : kobidk@hotmail.com
  פייסבוק: https://www.facebook.com/kobi4sharpvision?ref=hl

מעוניינים בהכוונה?

מלאו פרטים ונשמח לעזור