ענבל זאב נאור

אימון אישי, אימון תעסוקתי, אימון קריירה.

 • איזור פעילות:
  מרכז , השרון.
 • מאמנת ל:
  אימון אישי, אימון תעסוקתי, אימון קריירה
 • האני מאמין שלי:
  אני מאמינה באנשים וביכולות שלהם להגשים את עצמם דרך הקריירה שלהם. אני מאמינה כי בעבור כל אדם יש ייעוד בחיים (לפחות אחד) שעליו להגשים. לעיתים אנשים אינם בטוחים כי הם נמצאים במקום הנכון הוא אינם מצליחים למצור את הייעוד או שמא יודעים מה הוא ייעודם אך לא מוצאים את הדרך לשם. לשם כך הפכתי למאמנת לסייע לכם להגשים את הייעוד שלכם ובכך להגשים את הייעוד שלי.
 • אני בנימה אישית:
  שמי ענבל ואני מאמנת תעסוקתית ויועצת קריירה. כשסיימתי ללמוד את התואר הראשון שלי, היה לי ברור שאני רוצה לעבוד עם אנשים.
  מהר מאוד השתלבתי בתפקידי משאבי אנוש וגיוס של עובדים בארגונים גדולים. למדתי אודות מקורות הגיוס השונים, למדתי לבצע ראיונות טלפונים, פרונטאליים ומרכזי הערכה, אך יותר מכל למדתי את הצרכים והרצונות של מחפש העבודה.
  הבנתי שמצאתי את הכיוון שלי והלכתי ללמוד, תואר שני "לימודי עבודה" כדיי להתמקצע עוד קצת יותר. נהניתי מאוד מהעבודה, הסיפוק היה… אדיר אבל משהו היה חסר…. הבנתי כי הידע, הרגישות והאהבה שלי לתחום מנותבים למקום הלא נכון. במקום לסייע לאנשים, סייעתי לארגונים החלטתי ללמוד קוצ'ינג, וכיום אני עושה בדיוק מה שאני אוהבת – אני מאמנת אישית ותעסוקתית ומלווה מחפשי עבודה החל משלב חיפוש הכיוון המקצועי, כתיבת קורות החיים, ליווי באמצעי החיפוש השונים, הכנה לראיונות עבודה ומרכזי הערכה ונמצאת שם עבורם לאורך כל הדרך!!! ונחשו מה??? נכון… הסיפוק הוא אדיר!!! לקבל תודה מאדם שסייעתי לו למצוא עבודה , שווה הכל מבחינתי!!!
  אני אשמח גם להיות שם עבורך בתהליך מציאת עבודה ויחד – לגדול להצלחה!
  שלך, ענבל
 • השכלה / הכשרה מקצועית:
  מאמנת מוסמכת מטעם מכללת יוזמות, בעלת תואר שני בלימודי עבודה מאוניברסיטת תל אביב.
 • פרטי התקשרות:
  טלפון : 054-6137127
  דוא"ל: inbalcareer@gmail.com
  אתר: www.inbalzeev.co.il
  דף פייסבוק: https://www.facebook.com/inbalzeev

מעוניינים בהכוונה?

מלאו פרטים ונשמח לעזור