גליה קידרוני

אימון אישי, מערכות יחסים, אימון רוחני ואימון להעצמה נשית.

 • איזור פעילות:
  חיפה, קריות, צפון.
 • מאמנת ל:
  אימון אישי, מערכות יחסים, אימון רוחני ואימון להעצמה נשית.
 • האני מאמין שלי:
  האני מאמין שלי הוא כי החיים נועדו להתפתחות, צמיחה וגדילה המשפט"מאוחר מדי" לא שגור בפי. הכל משתנה כל הזמן וגם אנחנו. עלינו לקרוא את הסימנים שבדרך ולצאת למסע השינוי, לדרך ההתפתחות האישית שלנו. לעיתים נפגוש בסבל, בקושי, בכאב, אבל משם נצמח, נתפתח ונעצים – אם רק נאמין בעצמנו וביכולתנו. בנימה אישית ומתוך ניסיון אישי יכולה לספר ולומר, כי המעז מנצח, המאמין – משיג ומגיע. הכל אפשרי וביחד זה הרבה יותר קל. רואה באימון, שהינו תהליך קצר מועד אך יחד עם זאת מדויק ומעמיק, את הדרך הנכונה, המהירה לשינוי, גדילה וצמיחה.
 • אני בנימה אישית:
  נשואה ואם לבת ובן בוגרים. כמי שחוותה גרושים קשים ונישואים מחודשים אני יכול להוות דוגמא אישית לשיקום מערכות יחסים וזוגיות. איך בונים משפחה מוצלחת המורכבת מהילדים "שלי, שלו ושלנו". איך ממשיכים להאמין באהבה, בהצלחה ושלא הכל בידיים שלנו. היכן שאפשר להרפות ולשחרר – לעשות זאת. יחד עם עשייה כמיטב יכולתינו למען השגת מטרותינו ואושרנו.
  בתחום המקצועי – מנהלת מעל 25 שנה במוסד עסקי בנקאי בתפקיד ניהולי בכיר, משלבת עשייה ותעסוקה עיסקית – עם אימון רוחני ואישי מה שמוכיח הלכה למעשה כי ניתן לשלב בין עולם הרוח לעולם חומר ואפילו בהצלחה.
  מתוך ניסיון אישי של שילוב עולם החומר – עבודה בארגון עסקי בתפקיד ניהולי לאורך שנים, יחד עם צמיחה אישית, למידה וליווי אחרים באימון ובטרילותרפיה – אשמח לצעוד איתך ולצידך לאורך מסע מופלא וקסום לגילוי העצמי – האני האמיתי.
 • השכלה / הכשרה מקצועית:
  בעלת תואר ראשון במנהל עסקים, לימודי טרילותרפיה בהכשרתו של ניסים אמון, לימודי אימון במכללת יוזמות מטעם אונ' בר אילן. התמחות באימון רוחני, אימון למערכות יחסים ואימון ביוגרפי. חברה בלשכת המאמנים.
 • פרטי התקשרות:
  טלפון : 050-7494071
  דוא"ל : kidronygalia@gmail.com

מעוניינים בהכוונה?

מלאו פרטים ונשמח לעזור