בואו נדבר

ניהול וייעוץ פיננסי

אמנון קרן – מומחה לנושאים פיננסיים ומערכות מידע

אמנון מביא עימו עשרות שנים של ניסיון והצלחות מוכחות בניהול פיננסי- עסקי בכיר בחברות ציבוריות ופרטיות בארץ ובחו"ל. יכולת גבוהה בהובלת הפעילות הפיננסית ליצירת כלים ניהוליים מרכזיים לקבלת החלטות עסקיות, יכולת אנליטית גבוהה, בניית תהליכים ארגוניים מבוססי תקציב, בניית תחזית עסקית מושכלת, דיווח כספי חשבונאי וניהולי, התייעלות עסקית עם תוצאות מוכחות בשורה התחתונה, הערכת שווי חברות, בדיקת נאותות, אופטימיזציה בניהול משאבי הארגון, מיזוגים ורכישות, שוק ההון , SOX, בנקאות והבראת חברות, אשראי וגביה.

הניסיון העסקי של אמנון

 • מתן שירותי ייעוץ פיננסי וייעוץ אסטרטגי, בניית תוכניות עסקיות, מיזוגים ורכישות, מתן פתרונות "ירוקים" לשמירה על איכות הסביבה ועוד.
 • סמנכ"ל בכיר לכספים ותפעול – CFO נס, ישראל.
 • סמנכ"ל כספים ורכש – CFOמכון התקנים הישראלי.
 • סמנכ"ל כספים ופיתוח עסקי -CFO בינת תקשורת.
 • מנכ"ל סאיטקס יפן ו- CFO ניהון סאיטקס (JOINT VENTURE).
 • DEPUTY CFO סאיטקס העולמית.
 • DEPUTY CFO Indigo.

ערך המוסף לחברה שלך

 • לווי אישי של הלקוחות בהתנהלותם הפיננסית, והענקה לפי הצורך של שירותי מנהל כספים בכיר – CFO ON DEMAND לתאגידים קטנים ובינוניים שאינם מעסיקים מנהל כספים בכיר שכיר או לתאגידים גדולים המבצעים פרויקטים חשובים הדורשים תגבור זמני על מנת לעמוד בזמנים ולהוריד את רמת הסיכון.
 • בניית תקציב ותוכנית עבודה שנתית, בקרת סטיות בשיטות מתקדמות כולל יישום במערכת המידע בארגון , בניית תקציב על בסיס אפס Zero Base Budgeting.
 • ליווי צמוד בגיבוש אסטרטגיה עסקית ופיננסית, קביעת יעדים עסקיים ופיננסים לארגון ולמנהלים , מדידת ביצועים , בניית תכנית תמריצים (בונוסים) והתאמת לצרכים המשתנים , תחזיות וסקירה עסקית לצורך קבלת החלטות הנהלה בזמן אמת, התייעלות עסקית וסיוע בתהליכי שינוי ארגוני.
 • ניתוח רווחיות וכדאיות של מוצרים ושירותים כולל תמחור מלא, בדיקת כדאיות של שיתופי פעולה, מיזוגים ורכישות, הערכות שווי ובדיקות נאותות טרם רכישה-Due Diligence וליווי החברה לאחר רכישה- (PMI (Post Merger Integration.
 • סיוע בכתיבת נהלים והטמעתם בארגון, הדרכה והכוונת מנהלים בנושאים פיננסים כולל בניית/שינוי מחלקת כספים ההולמת את צרכי הארגון. גיוס, מיון הכשרה והשמה של כוח אדם במקצועות הכספים.

בנימה אישית

תכנון פיננסי עסקי נכון משמעותו יכולת להתאים את מבנה ההוצאות להיקף ההכנסות, לדעת לקבוע סדרי עדיפויות וכמובן לא לקחת את המצוי ונחיצותו כמובן מאליו ,לדעת להקשיב ולקבל ביקורת ולבצע שינויים במידת הצורך. לקבוע יעדים שאפתניים אך ברי השגה, להעז אך לחשב את הסיכון… כפי שאמרו חז"ל -"סוף מעשה מחשבה תחילה".

איך אנחנו מתקדמים?

אם אתה מבין את החשיבות הרבה שיש לייעוץ וליווי פיננסי בכיר לצורך קבלת החלטות נכונות, מיקוד דרכי פעולה קיימים ותכנון דרכי פעולה עתידיים, שיובילו להתייעלות עסקית ומימוש הפוטנציאל העסקי, ממקום של ראייה אסטרטגית וממי שעשה זאת בארץ ובעולם – אני מזמין אותך להשאיר את פרטיך ואצור עימך קשר בהקדם.

חוות דעת Google

צ'ארנה אשכנזי
התחלתי ללמוד במכללת יוזמות קורס NLP כשאני סקפטית לחלוטין. מגיעה מהתחום המדעי המדויק לא רק שנגלה בפניי כלי אימוני מדהים...
צ
diklaadika
אני עפה על הקורס (אימון) וכל מה שקשור בחוויה !! אתי קרסו, המנחה שלנו היא באמת מהשורה הראשונה. מקצועית, יסודית,...
d
זמירה חדד
חוויה מעצימה, מלמדת, מאתגרת ומאפשרת להגיע לחדר האימונים עם מגוון כלים אימוניים ומגוון התנסויות המחדדות ומדייקות את המטרה...
ז
Liz Sarbagil
ההחלטה ללמוד במכללת יוזמות זו אחת הבחירות הטובות שלי . למדתי אימון ההסמכה וההכשרה והתמחיות אני אמשיך ללמוד ולהתמקצע שם....
L
chen michael
אני מאוד נהנית ללמוד במכללה, למרות שהקורס בזום מרגישים את התמיכה והליווי לאורך כל הדרך. זה בטוח לא הקורס האחרון...
c
שלומי נגר
לומד אימון אישי במכללת יוזמות, בשלם הפרקטיקום. ללמוד במכללת יוזמות זאת חוויה יוצאת דופן. אווירה ביתית חברית ומקצועית ברמה הגבוהה...
ש
4.9

  לשיחת ייעוץ והתאמה

  השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם