משובים מהסטודנטים – קלרה ריספלר

 • תמיר היקר,
  בתום מסע ארוך של לימוד יסודות האימון, ברצוני להודות לך כמנהל מכללת יוזמות על התקופה הנפלאה בה למדתי במכללתך. אני מודה לך על היחס החם והעוטף לו זכיתי כבר מיומי הראשון במכללה, אך בראש ובראשונה נתונה תודתי למרצה מס' אחת בתחומה ,הגב' קלרה ריספלר. צעד אחר צעד בחן ,באנושיות ובהרבה קסם אישי לימדה קלרה את רזי האימון. במקצועיות והניסיון הרבים אשר באמתחתה לצד התבונה והיכולת לנתח מצבים ואנשים הובילה קלרה את הקבוצה למקצועיות מדהימה בפרק זמן קצר יחסית. אני יוצאת לשוק המאמנים עם הרבה ביטחון כי הכלים אשר למדתי יחד עם הדרכתה הצמודה של קלרה הם תשתית איתנה מספיק להתחיל את הקריירה שלי כמאמנת.
  הרבה תודה על תקופה קסומה!
  אבגי עינת
 • לקלרה היקרה !

  סוף זה תמיד התחלה.
  אנו מבקשים להביע את הערכתנו והוקרתנו ולהודות לך, על תקופה נפלאה של למידה בהנחייתך, שכל כולה היתה הנאה וחוויה בלתי נשכחת, כל מיפגש איתך הייה מחכים מרתק ומעניין, וחיכינו כל פעם מחדש למיפגש הבא בימי שלישי,
  אמרנו כבר הרבה דברים בהזדמנויות שונות וכמעט הכל, אבל מצאנו עוד כמה מילים בכדי לומר לך, אשרנו שזכינו ובורכנו במנחה מקצועית אדיבה ולבבית, שכן יש בך את היכולת לגעת בכל אחד ואחת מאיתנו. תמיד ידעת לשלב את הרגישות, האינטליגנציה, והנתינה האין סופית שלך עם יכולת הבנה לכולם. בכל זמן ובכל מצב.
  אז מה נאחל לך מכולנו, שתמשיכי לשמור ולשמר את דרכך המיוחדת, את היופי הפנימי והחיצוני שניחנת בו, ובו עטפת את כולנו ביחד, וכול אחד ליחוד, בשלוות נפש והשראה, תמשיכי להיות כמו שאת יחידה ומיוחדת, שתהיה לך המון והמשך הצלחה עם הקבוצות הבאות. ושתהיה לך שנה פוריה ומוצלחת עם הרבה הישגים, שמחה, אהבה, והמון נחת,

  באהבה מכולנו !!!
  קורס הסמכת מאמנים

 • היי קלרה

  כשהייתי ילד קטן והייתי בא להתגאות באיזה הישג או אפילי מעשה קונדס היו אומרים לי יופי עודד העיקר שבסוף תהיה בן אדם.

  לפני שנתיים הגעתי לראשונה לבית יוזמות.
  היום בראיה לאחור אני רואה איזה שינוי מקצה לקצה עברתי באופן אישי. חוץ מהידע והכלים ספגתי עוד דברים חוץ ממה שרשום בסילבוס.
  למדתי: צניעות ,ענווה ,מיקוד ,חוסר שיפוטיות. תודות לך קלרה היקרה. זה לא ברור מאליו לקבל את כול השפע הזה ועוד לארוז אותו במנחה אחת מקצועית ,ומכילה.
  אתמול סיימנו את קורס האימון המתקדם סופרוויז'ן עבורי זה לא עוד קורס שמסתיים. (כמו כול השאר) עבורי הוא מסמל סימן דרך.
  למזלי הגדול זכיתי במורת דרך מצויינת ולא יכולתי לבקש טובה יותר.
  אני יודע שלא היה קל איתי לפעמים ולמרות הכול הצלחתי לעשות שינוי משמעותי בחיי בזכותך.
  אני עדיין לא בן אדם אבל לפחות אני בדרך 🙂
  הדבר הכי גדול שלמדתי ממך הוא לחלום בגדול כי חלומות מתגשמים ואם נהיה תמיד בתנועה אז קו הסיום יגיע.
  תודה ענקית על כול הדרך שעברנו ביחד.
  תודה על המקצועיות ועל הידע.
  ותודה על הערך המוסך שהענקת לי בנדיבות.

  בכבוד רב מאוד וברכת חג סוכות שמח
  ע.א

 • "המנחה קלרה מדהימה! עשיתם בחוכמה שצרפתם אותה לארגונכם."
 • "מעבר לכל אני רואה במנחה שלנו קלרה ריספלר כהצלחה אדירה
  המעבירה לנו את הקורס בצורה הטובה והמועילה והמיוחדת ביותר. פשוט מדהימה."
 • "אוהבים אותך קלרה, פשוט אלופה!"
 • "ברצוני לשבח את קלרה, מאוד נהינתי מהקורס. קלרה מנחה מעולה!
  מיומנת, מעבירה מדהים, משרה אווירה מעולה בקבוצה".
 • "אני זוכרת שאמרת לי שלפעמים צריך לקפוץ למים , והמשפט הזה תמיד מהדהד לי בראש …ואני הולכת על פיו בכל תחום בחיי . אבל כמובן שאת והקבוצה מאוד קשורים לזה , אם לא הייתי מרגישה את התמיכה, האכפתיות וההקשבה של כולם לא הייתי נפתחת בכלל . אני באמת מרגישה שזכיתי להכיר אנשים מיוחדים ומופלאים , אני חושבת שהאנשים בקבוצה הם באמת מיוחדים ובהחלט זכיתי וזה לגמרי לא מובן מאליו , לא נראה לי שבכל הקבוצות זה ככה שיש אנשים כל כך מיוחדים אחד אחד ולדעתי את הדובדבן שבקצפת , לא יכולנו לבקש מנטורית יותר ממך !! תודה לך."
 • "קלרה היקרה- יש ליהודית רביץ שיר על סנטה קלרה ויש בו שתי שורות שלגמרי מתכתבות לי אתך: "סנטה קלרה היא זרחיה, היא אור, היא תאיר לי את הדרך ועלי תשמור". כן, את לגמרי סוג של אדם מאיר דרך. תודה על הכול! על הסבלנות, התמיכה, הלימוד המעצים, הדברים החכמים והכל כך נכונים".
 • "תודה על כל רגע, על כל חיזוק, על כל האמון שנתת בי, על כל השדונים שהזזת לי, תודה על החיוך. הראית לי שאפשר לעבוד ולעשות חיים, גם בסופות ידעת לנווט ולהרגיע."
 • "לקלרה, תודה על החוויה המעשירה שהענקת לי במסע החיים הזה שמח שיש לך חלק בחיי".
 • "לקלרה, תודה שלימדת אותי להאמין בדרך".
 • "נפלה בחלקי הזכות להיות סטודנטית שלך ולהכיר אישה ומרצה מיוחדת, אכפתית ומתחשבת בצורה שלא תתואר. רציתי להגיד לך תודה על התמיכה, ההבנה, על תשעה חודשים של כיף".
 • "הלימודים איתך היו חוויה מעצימה ומרגשת, קיבלתי ממך את "רוח המאמן" ששום ידע תאורתי לא יקנה…את החלמה והנדיבות. ובכל מפגש עם מתאמן אני חושב איך את היית פועלת." צ.ר
 • "אני מוקירה אותך קלרה על תקופה מדהימה ונהדרת בכשרונך, בהומור וברגישות שלך הושטת לי יד והובלת אותי לחוף מבטחים. העברת לי מחוכמתך שמעוטרת בקסם האישי שלך הרבה מאוד ידע, כוח וחוויה שלא תשכח לעולם. ועל כל זה אני מודה לך מכל הלב, זכיתי." ל.א

מעוניינים בהכוונה?

מלאו פרטים ונשמח לעזור