בואו נדבר

אימון עסקי והכשרות

אימון Coaching עיסקי הוא תהליך שמטרתו למנף ולקדם עסק למיצוי הפוטנציאל הטמון בו, בדיוק כמו באימון האישי, רק שהפוקוס הוא על העסק ולא על האדם.

וגם זה בערבון מוגבל, כי לא מעטים המקרים שבהם מישהו מגיע לאימון עיסקי ומהר מאד מגלים שהעבודה הנדרשת היא דווקא ברמה האישית.

בתהליך של אימון עסקי בוחנים את העסק, את החזון העסקי, את המטרות, היעדים, הניהול, מצבת כח-האדם, חלוקת תפקידים וסמכויות, מיומנויות אנשי השיווק, השירות והמכירה ועוד, בהתאם לסוג העסק, כמובן. לאחר שיש מפה ברורה של ההתנהלות העסקית העכשווית יודעים לאיזה נקודות צריך לפנות כדי לחזק יתרונות קיימים ולבדל את העסק משאר המתחרים, מה שאנחנו בקבוצת יוזמות מכנים "היתרון העסקי".
אימון עסקי הוא תהליך יעיל, ממוקד, תחום בזמן ויש לו תוצאות מצויינות. אפשר לעבור אותו באופן פרטני ואפשר להשתתף בקורס אימון עסקי.
היתרון בקואצ'ינג עסקי בדרך של עבודה פרטנית (פגישות אישיות עם מאמן) הוא כמובן הפוקוס הבלעדי על העסק והמתאמן, המאפשר עבודה אינטנסיבית על מיצוי הפוטנציאל העסקי והאישי.

למי מתאים אימון עסקי?

אימון עסקי מתאים לכל עסק בכל שלב:

 • אם אתה עומד להקים עסק חדש, זה בדיוק הזמן להשתמש באימון העסקי בכדי להבטיח את פריצתך לשוק באופן האופטימאלי ביותר.
 • אם אתה בעל עסק קיים ומרגיש שהעסק אינו מממש את הפוטנציאל הטמון בו; שקפאתם על השמרים; שקצב ההתקדמות שלכם אינו משביע רצון ושהמתחרים מתחילים לנשוף בעורפכם האימון העסקי יסייע לך לשפר את המצב לכדי הצלחות ותוצאות עסקיות רצויות.
 • אם אתה בעל עסק קיים ומצליח, שמבין ויודע שדווקא העסקים והמנהלים המצליחים בעולם מסתייעים באימון עסקי, זה הפתרון עבורך.

מיהם המאמנים העסקיים שלנו?

את חטיבת האימון העסקי שלנו מובילים מאמנים עסקיים שלמדו והוכשרו לתחום זה, בעלי שעות אימון רבות והצלחות מוכחות במינוף ושיפור תוצאות עסקיות בעסקים.

השאלות שאתה צריך לשאול את עצמך…

 • אם היית יודע שבעקבות אימון עסקי אתה הופך להיות אדם יותר מאוזן , בעל יכולת לנהל את העסק שלך ביעילות מירבית, להצליח למנף ולקדם את העסק והעובדים בו – היית רוצה?
 • אם היית יודע שבאמצעות אימון עסקי אתה יכול להכפיל את ההכנסות שלך, ללא הוצאות נוספות, רק באמצעות מיצוי יעיל יותר של המשאבים הקיימים – היית בא?

הרבה פעמים בעלי עסקים אומרים שכן, הם צריכים את זה אבל זה יקר עבורם, והשאלה הנשאלת היא – יקר לעומת מה? אם אתה יכול לשלם X כסף בכדי לקבל בחזרה בשנה פי 3 או פי 5 או יותר מההוצאה, זה עדיין היה יקר?

אם ענית בחיוב על 2 השאלות הראשונות ובשלילה על השלישית, זה בדיוק הזמן להתקשר אלינו לקביעת פגישת היכרות – המאמנים שלנו מחכים לך…

תמיר פלג – מומחה לאימון ופיתוח אישי ועסקי, הדרכה וסדנאות

תמיר מביא עמו עשרות שנים של ניסיון והצלחות מוכחות בתחומי הדרכה בעסקים וארגונים מובילים במשק, פיתוח תוכנית התייעלות וצמיחה, הבראת עסקים במשבר, ייעוץ ואימון לבעלי תפקידים בכירים ומנהלים בארגונים ועסקים, ייעוץ, אימון ופיתוח צוותי מכירות ושירות, ייעוץ ואימון לעסקים משפחתיים, ניהול פרויקטים בסדר גודל ארצי, הקמת המכללה המובילה בארץ למקצועות האימון ועוד.

הניסיון המקצועי והעסקי של תמיר

 • יו"ר ומייסד קבוצת יוזמות – חברה לייעוץ, אימון ופיתוח אישי, ארגוני ועסקי; ומכללת יוזמות – המכללה המובילה בארץ למקצועות האימון והניהול, בחסות אקדמית של היחידה ללימודי המשך, של ביה"ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר אילן.
 • ביצוע הדרכות, סדנאות ותהליכי פיתוח עובדים ומנהלים במעל 100 חברות מובילות במשק והעברת למעלה מ- 3000 שעות ייעוץ ואימון עסקי.

פעילות קהילתית

 • ביצוע פרויקטים שוטפים של פיתוח ארגוני ועסקי במסגרת תרומה לקהילה – שירות בתי הסוהר, עמותת אנו"ש ועוד.
 • פיתוח והעצמה של קהילות ומגזרים מיוחדים – חרדי ובדואי.
 • ניהול פרויקט הפרקטיקום כתרומה לקהילה במסגרת ההתמחות בלימודי אימון – העצמת נשים והחזרה למעגל העבודה.

ערך המוסך לחברה שלך

 • ייעוץ ואימון אישי למנהלים ובעלי תפקידים בארגון.
 • ייעוץ ואימון עסקי לעסקים מתחילים ולעסקים קיימים.
 • ייעוץ ואימון עסקי לעסקים משפחתיים.
 • הדרכות לצוותי שירות, שיווק ומכירות.
 • הדרכות לפיתוח מנהלים ועתודות ניהול.
 • פיתוח ואימון צוותים לביצועי שיא.
 • סדנאות לפיתוח מיומנויות רכות (תקשורת בינאישית, ניהול זמן וידע, אינטיליגנציה רגשית, העברת מסרים, משוב, מנהיגות, ניהול משא ומתן ועוד).
 • שיקום עסקים במשבר.
 • ייעוץ ארגוני.
 • העברת קורסי ניהול פנים ארגוניים.
 • פיתוח צוותי הדרכה בארגונים.

בנימה אישית

שנים שאני מלווה עסקים וארגונים להצלחות ויצירת היתרון התחרותי ומופתע, כל פעם מחדש, עד כמה חשובה העבודה האישית, עם דגש על פיתוח מיומנויות בינאישיות, לצורך שיפור הביצועים האישיים והעסקיים כאחד. בין אם הייעוץ והאימון נעשים באופן פרטני ובין אם מדובר בקורסים וסדנאות, אני תמיד רואה לנגד עיניי כל אחד מהמשתתפים באופן אישי ומתאים לו את הדרך וביחד אנחנו מצליחים להגיע ליעד שבחרנו. אני כאן כדי לתת לך מהידע והניסיון שלי וללכת איתך עד להשגת המטרה.

איך אנחנו מתקדמים?

הקצאת זמן ומשאבים לצורך פיתוח אישי ועסקי והדרכות הינו צורך לכל עסק או ארגון ואת זה גם אתה יודע. מה שחשוב הוא לעשות זאת ע"י מישהו שיכול להניע את המשתתפים לפעולה, לגרום להם להתחייב לתהליך ולהשיג תוצאות בשטח. אני מבטיח לך את כל זאת, מתוך שנים של ניסיון והצלחות מדידות. כל מה שנותר לך לעשות הוא להשאיר את פרטיך ואצור עימך קשר בהקדם.

חוות דעת Google

צ'ארנה אשכנזי
התחלתי ללמוד במכללת יוזמות קורס NLP כשאני סקפטית לחלוטין. מגיעה מהתחום המדעי המדויק לא רק שנגלה בפניי כלי אימוני מדהים...
צ
diklaadika
אני עפה על הקורס (אימון) וכל מה שקשור בחוויה !! אתי קרסו, המנחה שלנו היא באמת מהשורה הראשונה. מקצועית, יסודית,...
d
זמירה חדד
חוויה מעצימה, מלמדת, מאתגרת ומאפשרת להגיע לחדר האימונים עם מגוון כלים אימוניים ומגוון התנסויות המחדדות ומדייקות את המטרה...
ז
Liz Sarbagil
ההחלטה ללמוד במכללת יוזמות זו אחת הבחירות הטובות שלי . למדתי אימון ההסמכה וההכשרה והתמחיות אני אמשיך ללמוד ולהתמקצע שם....
L
chen michael
אני מאוד נהנית ללמוד במכללה, למרות שהקורס בזום מרגישים את התמיכה והליווי לאורך כל הדרך. זה בטוח לא הקורס האחרון...
c
שלומי נגר
לומד אימון אישי במכללת יוזמות, בשלם הפרקטיקום. ללמוד במכללת יוזמות זאת חוויה יוצאת דופן. אווירה ביתית חברית ומקצועית ברמה הגבוהה...
ש
4.9

  לשיחת ייעוץ והתאמה

  השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם