בואו נדבר

7 הרגלים מזיקים שמעכבים את החלומות שלכם ואיך לתקן אותם

האם אי פעם הרגשתם שאין לכם מה שצריך כדי להגשים את החלומות שלכם?
אני גם הרגשתי ככה פעם, אבל הנה אני, אדם מצליח בעיני שחי ופועל בדבר שהוא אוהב.
האם זה היה קל להגיע לנקודה הזאת? לא. האם זה היה שווה את זה? בהחלט.
אני מוכן להתערב שיש לכם חלום משלכם. אחד שיכול להיות אתם מפחדים מעט להגשים מפני שאתם בספק לגבי עצמכם והיכולות שלכם. תאמינו לי, אני יודע איך זה מרגיש.

כדי להיות לכם לעזר ולתת לכם דחיפה אל עבר הגשמת החלומות שלכם, אני משתף אתכם ב- 7 הרגלים מזיקים שמעכבים את החלומות שלכם ואיך תוכלו לפתור כל אחד מהם.

7 הרגלים מזיקים שמעכבים את החלומות שלכם – ואיך לתקן אותם

 1. לתת לסחבת לגנוב לכם את הזמן:
  דחיינות זה לא להגיד "אני לא יעשה את זה", זה להגיד "אני יעשה את זה אחר כך".
  אבל הבעיה היא ש- "אחר כך" הופך למחר, ואז לעוד חודשיים ואז לשנים. בסופו של דבר זה הופך ל- "הלוואי והייתי רודף אחרי החלום שלי שעוד הייתה לי הזדמנות."אתם יכולים להתחבר לזה?

  איך לתקן את ההרגל הזה: יש לכם דחף חזק שעוזר לכם להגשים את החלומות שלכם. שאלו את עצמכם למה אתם רוצים את זה כל כך הרבה. תתחברו עם ה- "למה" שלכם כדי שתוכלו להעצים את עצמכם ולעקוב אחר לוח זמנים מתוכנן ותפסיקו לבזבז זמן.

 2. לתת לפחד מכישלון לעצור אתכם:
  כישלון הוא חלק מהחיים – הוא בלתי נמנע. רוב הסיכויים שנכשלתם יותר פעמים משאתם זוכרים. זה אולי יכול לגרום לכם לאכזבה גדולה, אבל אם אתם יכולים לקבל את זה שכישלון הוא חלק טבעי מהתהליך להגיע למטרות שלכם, אתם תלמדו להיות יותר פתוחים ומקבלים.איך לתקן את ההרגל הזה: תבינו שאם תתנו לפחד מכישלון לעצור אתכם מלנסות, לעולם לא תתקדמו לשום מקום בחיים. תרדפו אחר החלומות שלכם ואם אתם נכשלים בדרך תבינו שזה בסדר גמור ואפילו צפוי. קחו אחריות מלאה ותלמדו מהכישלון כך שלא תצטרכו לחזור על אותן הטעויות שוב ושוב. זכרו! מה שאתם עושים עם הכישלון זה מה שקובע.
 3. לתת למבקרים הגרועים ביותר לקבוע את הפוטנציאל שלכם:
  תמיד יהיו אנשים בחיים שלכם שמתמקדים בשלילי. למדתי בדרך הקשה שלא כולם תמכו בחלום שלי. הרבה פעמים קבלתי גם עצות שליליות בלי ששאלו אותי בכלל.איך לתקן את ההרגל הזה: תבינו שהאנשים הביקורתיים ביותר מחבלים בחלומות שלכם בכך שהם שומרים על אש הספקנות בוערת. זו הסיבה שאתם צריכים לשתף את החלומות שלכם עם אנשים תומכים שעוזרים לכם להאמין בעצמכם ובדבר שאתם רוצים להשיג, וזה בסדר אם יש להם הערות או חושבים קצת אחרת מכם…
 4. לתת לסביבה רעילה להשפיע על ההתנהגות שלכם:
  כדי להגשים חלומות אתם צריכים לתמוך בעצמכם ולהיות בסביבה בריאה. לדוגמא, אם אתם רוצים להתחיל לאכול בריא, זה יהיה מאוד קשה להתנגד לחטיפים לא בריאים כשהמזווה שלכם מלא בהם. תעשו כל מה שאתם יכולים כדי להתאים את הסביבה שלכם לחלומות שאתם רוצים להגשים.איך לתקן את ההרגל הזה: תגדירו איזה חלק בסביבה מפריע לכם מללכת בדרך הנכונה להשגת המטרה שלכם. אז תנסו להבין איך להוציא את החלק הזה מהחיים שלכם לגמרי, או לפחות לצמצם את ההשפעה שלו עליכם. תשאלו איך אתם יכולים להקיף את עצמכם עם אנרגיה טובה במקום.
 5. לתת לאמונות מגבילות לחבל בתשוקות שלכם:
  אמונה מגבילה גורמת לך להגיד "אני לא יכול". מהר מאוד זה יכול להפוך לספירלה רגשית צינית שבו ספקות, חוסר ביטחון ותבוסה משגשגים. כדי לפתח התנהגות מקדמת ואופטימלית, אתם חייבים להגדיר מחדש את המחשבות השליליות שלכם על עצמכם.לדוגמא: אם החלום שלכם זה להיות סופרים, אמונה מגבילה אחת יכולה להיות "אף אחד לא יקרא את החומרים שלי", או אולי "אף אחד לא יאהב את הכתיבה שלי". אמונות מגבילות אלו שומרות עליכם בני ערובה עד שביוזמה נחושה תחליטו לנסח מנטרה מקדמת כמו "אני אתחיל לכתוב וחלק מהאנשים יאהבו את הכתיבה שלי וחלק לא, וזה בסדר."

  איך לתקן את ההרגל הזה: תהיו ערניים על הדרך שבה אתם מדברים על עצמכם בראש ותהיו על המשמר כל פעם שאתם אומרים לעצמכם שאתם לא יכולים לעשות משהו. בכל פעם שאתם תופסים על חם מחשבה כזו, החליפו אותה במחשבה חדשה שבאופן יעיל מקדמת אתכם.

 6. לתת לכפיות טובה להרעיל את ההתנהגות שלכם:
  אם אתם לא מעריכים מה שכבר יש לכם, תהיה לכם נטייה להיות "אני מסכן" וזה כמובן יעכב אתכם מהגשמת חלומות.איך לתקן את ההרגל הזה: בכל פעם שאתם מרגישים או חושבים שאתם נדחקים לפינה ופשוט אין על מה להוקיר תודה, הביטו סביב והסתכלו פנימה לתוך עצמכם, וכתבו על נייר 10 דברים שאתם מוקירים תודה עליהם. אפילו אם אתם מרגישים חלשים או חולים, תמיד יש על מה להוקיר תודה.
 7. לתת ליותר מידי חלומות להסיח את דעתכם:
  כשיש לנו הרבה חלומות, אנחנו נוטים לבצע כמה פעולות במקביל. "מולטי-טאסקינג" מוביל להצפה רגשית ולכישלון נצפה מראש. אתם לא יכולים להשיג יותר מידי חלומות בפעם אחת.איך לתקן את ההרגל הזה: בחרו את החלום שיתן לכם הכי הרבה ערך ושימו בצד את כל החלומות האחרים. תנו לחלום הזה להיות לכם למוטיבציה להתחיל לפעול, כי ההגשמה שלו תשפר את החיים שלכם הכי מהר. קחו צעדים קטנים בכל פעם, ותתמקדו בלאסוף ניצחונות קטנים בדרך. זה יגביר את ההשראה והמומנטום שלכם.

זה הזמן לטעון את החלום שלכם!

 • יש לכם את מה שנדרש כדי להשיג את החלום שלכם.
 • תאמינו בעצמכם וקחו צעדים קטנים.
 • אין זמן טוב יותר להתחיל מאשר עכשיו.
 • החלומות שלכם בונים עליכם.

מה החלום עם הכי הרבה ערך עבורכם שתתחילו לעבוד עליו?

חוות דעת Google

צ'ארנה אשכנזי
התחלתי ללמוד במכללת יוזמות קורס NLP כשאני סקפטית לחלוטין. מגיעה מהתחום המדעי המדויק לא רק שנגלה בפניי כלי אימוני מדהים...
צ
diklaadika
אני עפה על הקורס (אימון) וכל מה שקשור בחוויה !! אתי קרסו, המנחה שלנו היא באמת מהשורה הראשונה. מקצועית, יסודית,...
d
זמירה חדד
חוויה מעצימה, מלמדת, מאתגרת ומאפשרת להגיע לחדר האימונים עם מגוון כלים אימוניים ומגוון התנסויות המחדדות ומדייקות את המטרה...
ז
Liz Sarbagil
ההחלטה ללמוד במכללת יוזמות זו אחת הבחירות הטובות שלי . למדתי אימון ההסמכה וההכשרה והתמחיות אני אמשיך ללמוד ולהתמקצע שם....
L
chen michael
אני מאוד נהנית ללמוד במכללה, למרות שהקורס בזום מרגישים את התמיכה והליווי לאורך כל הדרך. זה בטוח לא הקורס האחרון...
c
שלומי נגר
לומד אימון אישי במכללת יוזמות, בשלם הפרקטיקום. ללמוד במכללת יוזמות זאת חוויה יוצאת דופן. אווירה ביתית חברית ומקצועית ברמה הגבוהה...
ש
4.9

  לשיחת ייעוץ והתאמה

  השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם