בואו נדבר

ארכיטיפים באימון

להתוודע ולהכיר את אבני הבניין הפסיכולוגיות שמרכיבות את הנשמה של המתאמן, שמעצבות את חייו ומניעות אותו קדימה, לצורך התאמת האימון לצרכיו העמוקים ביותר של המתאמן.

1
אודות סדנת ארכיטיפים באימון
אודות

ארכיטיפים הם אבני הבניין של הנשמה שלנו, אלה תבניות פסיכולוגיות אוניברסליות שמלוות אותנו כל חיינו. (לדוגמא: ארכיטיפ האם, הילד, הלוחם, המרפא, מורה רוחני). כל אחד מאתנו בא לחיים אלה כדי ללמוד דברים שונים ולכל אחד מאתנו יש שנים עשר ארכיטיפים אישיים העוזרים לו במסע זה.

הארכיטיפים מהווים קבוצת תמיכה שמלווה אותנו במשך כל חיינו. הם המעניקים את היסוד לאישיות, לדחפים, לרגשות, לאמונות, למוטיבציות ולפעולות שלנו. מציאת הארכיטיפים האישיים ושילובם בתהליך אימוני מהווה כלי רב עוצמה שעוזר למתאמן במסעו האישי – למצוא את יעודו , להכיר בכוחותיו המקדמים והמעכבים, לקבל הדרכה בכל צומת דרכים ולבחור את הדרך שתעצים אותו ביותר.

בסדנה יחוו המשתתפים תהליך אישי עוצמתי לגילוי הארכיטיפים האישים שלהם והשפעתם על מהלך חייהם, וילמדו כיצד לשלב כלי זה בתהליכי אימון.

2
למי מיועדת סדנת ארכיטיפים באימון?
קורסים אונליין לפיתוח עצמי
 • מאמנים, בוגרי קורסי הכשרת מאמנים וסטודנטים בקורסי הכשרת מאמנים, המעוניינים לפתח וללמוד את מיומנות ואומנות השימוש בידע מתחום הארכיטיפים לקידום תהליך האימון.
 • מטפלים, יועצים, מנחים, מורים ואנשי מקצוע אחרים המעוניינים לרכוש את הידע והמיומנות של שימוש בידע מתחום הארכיטיפים לקידום תהליכים.
3
תכנים מרכזיים בסדנת ארכיטיפים באימון
קורסים להתפתחות אישית
 • חשיפה והיכרות עם תחום הארכיטיפים.
 • זיהוי הארכיטיפים האישים.
 • אבחון האור והצל בכל ארכיטיפ.
 • תהליך עם ארבעת הארכיטיפים של ההישרדות.
 • ארכיטיפ הילד. (ילד פגוע, ילד תמים).
 • השפעת הארכיטיפים על תחומי החיים.
 • לווי הארכיטיפים ב"מסע הגיבור" האישי .
 • שילוב הארכיטיפים בתהליכי אימון.
4
היקף הסדנא

30 ש"א – 6 מפגשים של 5 ש"א.

5
תעודה
תעודה

לעומדים בדרישות הסדנא תוענק תעודה מטעם מכללת יוזמות.

המנחים בסדנת ארכיטיפים באימון

לצוות שלנו

חוות דעת Google

צ'ארנה אשכנזי
התחלתי ללמוד במכללת יוזמות קורס NLP כשאני סקפטית לחלוטין. מגיעה מהתחום המדעי המדויק לא רק שנגלה בפניי כלי אימוני מדהים...
צ
diklaadika
אני עפה על הקורס (אימון) וכל מה שקשור בחוויה !! אתי קרסו, המנחה שלנו היא באמת מהשורה הראשונה. מקצועית, יסודית,...
d
זמירה חדד
חוויה מעצימה, מלמדת, מאתגרת ומאפשרת להגיע לחדר האימונים עם מגוון כלים אימוניים ומגוון התנסויות המחדדות ומדייקות את המטרה...
ז
Liz Sarbagil
ההחלטה ללמוד במכללת יוזמות זו אחת הבחירות הטובות שלי . למדתי אימון ההסמכה וההכשרה והתמחיות אני אמשיך ללמוד ולהתמקצע שם....
L
chen michael
אני מאוד נהנית ללמוד במכללה, למרות שהקורס בזום מרגישים את התמיכה והליווי לאורך כל הדרך. זה בטוח לא הקורס האחרון...
c
שלומי נגר
לומד אימון אישי במכללת יוזמות, בשלם הפרקטיקום. ללמוד במכללת יוזמות זאת חוויה יוצאת דופן. אווירה ביתית חברית ומקצועית ברמה הגבוהה...
ש
4.9

  לשיחת ייעוץ והתאמה

  השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם