צור קשר
מלא פרטיך ואחד מנציגנו יצור עימך קשר בהקדם
מאשר קבלת
תכנים פרסומים
חזור לעמוד בלוגים חזור לרשימת פוסטים

3 אנשים מעוררי השראה שעשו את "הבלתי אפשרי"

תמיר פלג
0 תגובות

 

 

3 אנשים מעוררי השראה שעשו את "הבלתי אפשרי"

 

ליז מורי - Liz Murray
כשליז הפכה להומלסית בגיל 15, זה היה בדיוק לאחר מות אימה מאיידס והמעבר של אביה לבית מחסה להומלסים. במצב של כאב כזה רוב האנשים יצליחו בקושי לראות רק את נסיבות חייהם. אבל ליז חיפשה מציאות טובה יותר לעצמה, למרות המגבלות הקיצוניות שלה. אז היא הלכה לתיכון אזורי וסיימה תוך שנתיים בלבד. אז היא זכתה בפרס מלגה של הניו יורק טיימס לתלמידים נצרכים והתקבלה לאוניברסיטת הארוורד, ולבסוף הרוויחה את הדוקטורט שלה בפסיכולוגיה קלינית. מאז היא כתבה ביוגרפיה שהפכה לרב מכר של הניו יורק טיימס: Breaking Night: A Memoir of Forgiveness, Survival, and My Journey from Homeless to Harvard”. שהפך גם לסרט טלויזיה. ליז נתנה לי השראה בגלל שהיא לא נתנה לנסיבות חייה לקבוע את עתידה. במקום, היא בחרה את הגורל שלה בעצמה והוציאה אותו לפועל, למרות הקשיים הרבים.

ניק וויצ'יץ - Nick Vujicic
ניק וויצ'יץ נולד עם הפרעה נדירה המכונה אמיליה-טטרה שמאופיינת בנולד ללא ידיים וכן עם מום ברגליים. הסרטונים שלו ביוטיוב נתנו השראה למליונים עם המסר לחיות את החיים ללא מגבלות. הוא היה כל כך בכאב ובייסורים שבגיל 10 ניסה להתאבד. אחרי שנים של בדידות וללא ערך עצמי, הוא חווה יום אחד "התגלות" כשקרא מאמר. הוא קרא על אדם עם מוגבלות שסירב לתת להם לקחת שליטה על חייו. באותו רגע, ניק אמר שהוא הבין שיש לו את היכולת לשלוט בחייו. במקום להתמקד בכל מה שחסר לו, הוא החליט להסתכל על כל מה שיכול להיות לו. היום הוא סופר מפורסם ומרצה בינלאומי, ניק נותן השראה לעולם כל יום לחיות חיים ללא מגבלות.


טים פריס – Tim Ferriss
הוא כתב את הספר שהגדיר מחדש עושר וחופש "4 שעות עבודה בשבוע". טים ממחיש את היכולת ללמוד ולדעת... הכול. בפרויקט האחרון שלו הוא ראיין מיליארדרים, מנהלים בכירים, מפיקים מהוליווד ואת ארנולד שוורצנגר. השם שלו הוא שם נרדף ליצירת כל מה שאתה רוצה בחיים.טים פריס נתן לי השראה כי הוא מראה לנו איך כל דבר הוא פשוט אפשרי כשיש לך את המיקוד הנכון.

 

רוצה לפרסם אצלנו?
אם יש לך תוכן ייחודי ומעניין
לחץ כאן ושלח אותו אלינו.

  

 

הוסף תגובה
בטל X
* מחבר
* נושא
תגובה
שלח
דרג
בטל X
* השם שלך
* דואר אלקטרוני(נידרש אך לא יפורסם)
דרג את הפוסט מ 1-5
54321
0 תגובות

אודות הכותב/ת

תמיר פלג
תמיר פלג הוא מנכ"ל ומייסד קבוצת יוזמות, מאמן אישי ועסקי מהבכירים בישראל,
MBA במנהל עסקים התמחות בתהליכי קבלת החלטות.
 
המוטו שלו הוא: להוביל אנשים וארגונים להצלחה ומימוש חלומות.
 
Share